Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jasiek71

    3293

  • Pyxis

    3126

  • Liwko

    2430

  • Lobo_M

    2212

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

he he he ...

spodziewałem się właśnie takich tłumaczeń...;)

następną PC jaką komuś zainstaluje będzie Ekontech 12,6kw bo widzę że jest lekarstwem na wszelkie zło ...:cool:

z zachwytu aż nie chce mi się wymienić jej zalet bo zbyt dużo pisania...:bash:

 

Jakich "tlumaczen". Napisalem Ci jak jest. Wiem, ze zal doope sciska, ale jak sam mowiles nie z wlasnej winy nie masz pompy. W nowym domu sobie zainstalujesz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tymczasowy19
ja mam gorsze parametry ścian czy okien niż Pyxis i płacę 3,5k więc nie wyjeżdżajcie z 7k...

 

właśnie....

Krzysiek_BB o ile dobrze pamiętam też podawał swoje koszty i też były dużo niższe z tego co pamiętam

Nie popadajcie w skrajnośći

PC nie są lekiem na całe zło tego świata, tak samo kable nie są najgorsze i vice versa :p

 

czy zawsze dyskusja musi się kończyć w ten sam sposób? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze kondensacyjna... A wilgotniej sie robi w pomieszczeniu gdzie stoi?

Ja chce koniecznie z PC ;)

Mam w sumie upatrzona... Ale nieznam nikogo co ma

 

Kondensacyjna:yes: Wilgotniej raczej nie, choć w sumie mam to gdzieś bo to pomieszczenie techniczne, ale jakoś nie odczuwam.

Liwko chyba ostatnio kupił taka z PC to może ma już jakieś doświadczenia i się podzieli. Ja wybrałem zwykłą bo zależało mi na programach parowych (mam palacza w domu:sick:), a z tego co się orientowałem (2 lata temu) to te z PC tej funkcji nie posiadały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich "tlumaczen". Napisalem Ci jak jest. Wiem, ze zal doope sciska, ale jak sam mowiles nie z wlasnej winy nie masz pompy. W nowym domu sobie zainstalujesz. :)

na pewno nie pompa...;)

a żal doopy nie ściska bo wystarczy że komuś zainstaluję i mam na kabelki , nie muszę widzieć tej całej instalacji i jej słuchać ...:p

PYK mi wystarczy i przynajmniej nie latam w cieplejsze dni i nie otwieram okien aby ustabilizować temp. w chałupie ...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie pompa...;)

a żal doopy nie ściska bo wystarczy że komuś zainstaluję i mam na kabelki , nie muszę widzieć tej całej instalacji i jej słuchać ...:p

PYK mi wystarczy i przynajmniej nie latam w cieplejsze dni i nie otwieram okien aby ustabilizować temp. w chałupie ...;)

 

Oj jaki Ty szczesliwy z tymi kablekami jestes..... I tylko 3,5kzl za ogrzewanie podobnego domu do mojego. Jak ja Ci zazdroszcze. :D

 

a kto k.... broni w G12...???

 

Czyli mam grzac jak grzalem, tylko ze kablami, bo tak "fajniej" i nie wypuszcze przez okno ciela za 20zl/sezon? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Chciałem przez internet kupić na raty, ale że prowadzę działalność... Reszty można się domyśleć.

Napisałem że kupiłem bo byłem w trakcie formalności, ale bank mnie olał :p

 

Czyli jak widac nie tylko na forum muratora jestes malo wiarygodny. ;)

Moze ktos z banku trafil na Twoje posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Czyli mam grzac jak grzalem, tylko ze kablami, bo tak "fajniej" i nie wypuszcze przez okno ciela za 20zl/sezon? ;)

a grzej sobie czym chcesz tylko po co to pisanie że jak ogrzewanie akumulacyjne to w tanim prądzie a jak inne to w G11...

każdy jeden system będzie działał tak jak mu sterowanie każe, a dokładniej histereza ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak widac nie tylko na forum muratora jestes malo wiarygodny. ;)

Moze ktos z banku trafil na Twoje posty.

 

Polecam przejście procedury ratalnej w pewnym wielkim sklepie internetowym. Szczególnie jak prowadzisz działalność :p

 

A z dostaniem kredytu nigdy nie miałem jakoś problemu. Lubię życie na kredyt :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...