Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gość Arturo72
ja zauważyłem że to raczej malux mnie obraża...:D

malux pisze raczej prawdę,której Ty nie jarzysz ;)

tyle i tylko tyle...

nie wiem po co się nakręcasz...

tak jak cała pompiarska reszta...:lol2:

 

jak dla mnie i dla całej reszty wasze zużycie na cele CO może wynosić nawet 0kwh ...

A po to,żebyś bezdennych bzdur nie wypisywał dla nie świadomych kablarzy :)

Czyżby dlatego zmiana tytułu wątku ?

 

Bo nie kablarze aczklowiek z COP1 są bardziej jarzący niż kablarze...

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jasiek71

    3293

  • Pyxis

    3126

  • Liwko

    2430

  • Lobo_M

    2212

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

malux pisze raczej prawdę,której Ty nie jarzysz ;)

A po to,żebyś bezdennych bzdur nie wypisywał dla nie świadomych kablarzy :)

 

a gdzie napisałem że on nie pisze prawdy...???????

 

o kablarzy to ty się nie martw tak jak i ja się nie martwię, każdy ma wolny wybór i robi co uważa za stosowne a tak swoją drogą to podaj mi chociaż jedną osobę której wciskałem / zamontowałem kable...

na tym forum znajdziesz raczej kilka osób którym wybiłem je z głowy....:yes:

swoje pomiary podaję tylko dlatego żeby była jasność jeżeli chodzi o zużycie energii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
widzę że malux jest jakimś waszym wzorem...:cool:

Nie,malux ma dom niskoenergooszczędny,w dodatku z pompą ciepła i na dodatek ma niskie zużycie prądu bytowego co nijak ma się do Twojej bzdurnej,idiotycznej,kretyńskiej teorii,że ktoś musi mieć grzejnik w d..e bo nie możliwe jest tak niskie zużycie energii na ogrzewanie jak w Twoim wzorcowym domu a w dodatku z odzyskiem z sików.

I nie mozesz się go zapytać o całościowe zużycie prądu w domu przy tak niskim zużyciu na bytowy bo całkowicie wyszedłbyś na ..... i ...... ze swoim grzejniczkiem w d...e poza licznikiem.

Edytowane przez Arturo72
kultura ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,malux ma dom niskoenergooszczędny,w dodatku z pompą ciepła i na dodatek ma niskie zużycie prądu bytowego co nijak ma się do Twojej bzdurnej,idiotycznej,kretyńskiej teorii,że ktoś musi mieć grzejnik w d..e bo nie możliwe jest tak niskie zużycie energii na ogrzewanie jak w Twoim wzorcowym domu a w dodatku z odzyskiem z sików.

 

wyluzuj człowieku....

nie musisz nikogo od kretynów wyzywać aby przekazać swoją "mądrość"...

 

jednak jesteś "biedny" w ten swój rozumek o ile w ogóle jeszcze coś masz w tej łepetynie...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam przewrotnie. Po co ten dym,skoro w naszych warunkach PC czy kable to i tak COP 1.W sensie energetycznym oczywiście.

 

czemu...?

PC działa tyle że nie za darmo ...;)

ale "obrońcy" klamotów mogą wyluzować bo przepisy i tak uniemożliwiają ogrzewanie prądem bezpośrednio więc inwestorzy chcąc czy nie chcąc i tak zainwestują sobie w takie cudo albo gaz czy innego ekogrocha / peleta / śmieciucha...

więc może do odpowiednich wątków czas uderzyć bo tu i tak już nikogo nawracać nie musicie...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
wyluzuj człowieku....

nie musisz nikogo od kretynów wyzywać aby przekazać swoją "mądrość"...

 

jednak jesteś "biedny" w ten swój rozumek o ile w ogóle jeszcze coś masz w tej łepetynie...;)

Spoko,jak nie będziesz swoich "mundrości" dla naiwnych przekazywal a tylko realne dane a nie wydumane to będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie mozesz się go zapytać o całościowe zużycie prądu w domu przy tak niskim zużyciu na bytowy bo całkowicie wyszedłbyś na durnia i idiotę ze swoim grzejniczkiem w d...e poza licznikiem.

dom pędzony PC zużywa mniej energii na głównym liczniku kiedy się z niego mało korzysta ...:yes:

jeżeli zużywałby dużo na bytowym to PC miałaby mniej do roboty ale więcej energii szło by z COP 1...:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
dom pędzony PC zużywa mniej energii na głównym liczniku kiedy się z niego mało korzysta ...:yes:

jeżeli zużywałby dużo na bytowym to PC miałaby mniej do roboty ale więcej energii szło by z COP 1...:cool:

Co za idiotyzmy i kretynizmy opowiadasz ?

Jaka jest różnica miedzy grzaniem od 22-6 między kablami,Kospelem a PC ?

W tym samym,identycznym domu ?

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki przykład...

dom "na prąd" ,całkowite np. 9000kwh w tym 3000kwh bytowe i 6000kwh CO jak wyjedziemy dalej zużyje 9000kwh...

dom z PC , całkowite np. 9000kwh w tym 3000kwh bytowe i 6000kwh CO jak wyjedziemy to zużycie spadnie poniżej 7000kwh dlatego że wcześniejsze bytowe z COP 1 zostanie nadrobione przez PC z COP powyżej 3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
taki przykład...

Taki przykład,identyczny dom,te same osoby mieszkające w nim i robiące to samo po 3 kroć.

Przychodzi taryfa 22-6

Grzejemy kablami,Kospelem,pompą.

W którym wypadku zużycie na ogrzewanie będzie niższe tej doby ?

I czemu ?

Zrozumiesz albo i nie ?

a jednak pusto ...:D

No pusto,bo....jest pusto.

Odpowiedz mi na powyższe to będziesz lekko pełny.

 

Czyżbyś zauważył swój ...... ???

czemu robisz z siebie ...... na zawołanie ?

Aż tak kasa forumowych naiwniaków jest wazna od własnej godności ?

Edytowane przez Arturo72
kultura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie napisałem że on nie pisze prawdy...???????

 

o kablarzy to ty się nie martw tak jak i ja się nie martwię, każdy ma wolny wybór i robi co uważa za stosowne a tak swoją drogą to podaj mi chociaż jedną osobę której wciskałem / zamontowałem kable...

na tym forum znajdziesz raczej kilka osób którym wybiłem je z głowy....:yes:

swoje pomiary podaję tylko dlatego żeby była jasność jeżeli chodzi o zużycie energii...

 

jestem jednym z tych którym wymarzone kable "wybito z głowy" :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki przykład,identyczny dom,te same osoby mieszkające w nim i robiące to samo po 3 kroć.

Przychodzi taryfa 22-6

Grzejemy kablami,Kospelem,pompą.

W którym wypadku zużycie na ogrzewanie będzie niższe tej doby ?

 

No pusto,bo jesteś pustym człowiekiem.

Odpowiedz mi na powyższe to będziesz lekko pełny.

 

na szczęście nie mamy identycznych domów więc możemy wypisywać co tylko dusza zapragnie a i tak tego nikt nie jest w stanie ogarnąć...:stirthepot:

oczywiście że z PC..., zadowolony...?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
na szczęście nie mamy identycznych domów więc możemy wypisywać co tylko dusza zapragnie a i tak tego nikt nie jest w stanie ogarnąć...:stirthepot:

oczywiście że z PC..., zadowolony...?:D

Oczywiście,ale to nikogo nie uprawnia do wypisywania idiotyzmów jakie ty wypisujesz.

A jak uprawnia to wiedz,że są tacy co te idiotyzmy będą prostowali,pomimo specjalnej zamiany tytułu wątku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wlasnie zrozumialem.

Pytanie nadal aktualne.

 

to chodziło tylko o zrozumienie zagadnienia...

jeżeli moja chałupa zużywa np. te 15kkwh na wszystko to nawet jak bym część dogrzewał np. Farelką to i tak na koniec sezonu dalej było by 15kkwh chociaż mój układ pomiarowy wykazałby mniej o tą Farelkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...