Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jasiek71

    3293

  • Pyxis

    3126

  • Liwko

    2430

  • Lobo_M

    2212

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To samo chciałem mu napisać :) Kolega kobra żyje wizją przyszłości. Trzeba mu jeszcze artykuły o akumulatorach grafenowych podrzucić i za kilka, kilka dziesiąt lat wybuduje tani samowystarczalny dom. I to bez kredytu.
Ta przyszłość już do drzwi stuka - w sam raz nadejdzie kiedy będę kończył budowę którą zamierzam podjąć w tym roku. To już trzecia będzie - no i owszem, podobnie jak obydwie poprzednie bez kredytu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałem jasno pytanie. Zużyłem tyle a tyle, zapłaciłem tyle a tyle. Ile bym zapłacił przy COP1? Dalej nie widzę odpowiedzi :p

 

Liwko zgadzam się z Tobą, ale Ty masz durszlak!!!

Tylko przy durszlakach PC ma jakiś sens ekonomiczny- najlepiej dla Ciebie byłoby porównać, gdybyś te 20.000kWh zużył w rok.....to dopiero byś zaoszczędził i odłożył na emeryturę:p

 

Taka jest prawda, że w kable idą domy 3-4litrowe....i tutaj matematyka pokazuje już coś całkiem innego:)

Niech Arturo72 policzy ile przez Swoje lata grzania PC, odłożył by na emeryturę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo chciałem mu napisać :) Kolega kobra żyje wizją przyszłości. Trzeba mu jeszcze artykuły o akumulatorach grafenowych podrzucić i za kilka, kilka dziesiąt lat wybuduje tani samowystarczalny dom. I to bez kredytu.

 

 

Zapomniał jeszcze o zimnej fuzji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta przyszłość już do drzwi stuka - w sam raz nadejdzie kiedy będę kończył budowę którą zamierzam podjąć w tym roku. To już trzecia będzie - no i owszem, podobnie jak obydwie poprzednie bez kredytu.

 

Tylko pogratrulować, widać że klienci byli i są na czarne złoto.....nie martwisz się o przyszłość?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pogratrulować, widać że klienci byli i są na czarne złoto.....nie martwisz się o przyszłość?:D
Z wolną hipoteką? O cóż miałbym się martwić? Ja jeżeli zechcę - zaprzestanę uzupełniania towaru na placu i pod koniec marca nawet w warunkach obecnej kiepskiej zimy będę miał puste place i do sprzedania kilka samochodów, ładowarek i kruszarkę. I jestem gotów na zmianę profilu działalności. Dopiero 50-tka stuknęła, jeszcze wszystko przede mną. PS.Właściwie to na samochodach starczy zabudowy zmienić - sprzedać kipry i kupić co potrzeba. Więc i kłopot mniejszy będzie. Edytowane przez kobra64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze niby co? Ktos w tym czasie zalapie nobla za taki wynalazek?

Chyba jestes zupelnie oderwany od rzeczywistosci.

Że niby w czasie 2 - 3 lat ten wynalazek zostanie wdrożony do masowej produkcji. Bo wynaleziony to on już jest. O to mi szło. PS - oczywiście cały czas piszę o nowych PV - nie o zimnej fuzji. Edytowane przez kobra64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liwko zgadzam się z Tobą, ale Ty masz durszlak!!!

Tylko przy durszlakach PC ma jakiś sens ekonomiczny- najlepiej dla Ciebie byłoby porównać, gdybyś te 20.000kWh zużył w rok.....to dopiero byś zaoszczędził i odłożył na emeryturę:p

 

Taka jest prawda, że w kable idą domy 3-4litrowe....i tutaj matematyka pokazuje już coś całkiem innego:)

Niech Arturo72 policzy ile przez Swoje lata grzania PC, odłożył by na emeryturę;)

 

Bingo! To teraz napisz mi ile musiałbym wydać żeby doprowadzić mój dom do takich parametrów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, nawet jeden z forum się na to zapisał

...i znikł :D

Ty Liwko wpasowałeś się teraz w handel panelami krzemowymi? Jakoś trudno mi uwierzyć że naprawdę nic nie wiesz o perowskitach. To przecież takie głośne wydarzenie było, młoda polska pani naukowiec wzięła prestiżową nagrodę... Zaczynam podejrzewać że masz jakiś interes w tym żeby o tym było cicho albo śmieszno :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...