Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jasiek71

    3293

  • Pyxis

    3126

  • Liwko

    2430

  • Lobo_M

    2212

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W Duo... aktualnie jedyna ofeta.....tania w G12 drożyzna!, gdzie te czasy po 18gr/kWh???

 

hehe za bardzo chyba byli w plecy z tamta ofertą bo nawet mi mimo że wniosek złożyłem gdy oferta była podpisanie umowy przeciągneli aż pojawi sie nowa oferta i oczywiscie umowę też przesłali już na ofertę 10.0 zamiast 9.0 mówiąc że nowa jest lepsza :D

 

 

co do epower. cena jest jedna dla dwoch taryf i nie jest to G11 tylko G12W ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byli w plecy tylko zakupiony wolumen energii na ten rok rozszedł się jak świeże bułeczki.

Do tego musieli uwzględnić to, że w umowach ludzie wpisują 2000kwh a konsumują 8000kwh.

 

prawdopodobnie tak było.

 

wg kalulatora URE jeszcze tylko Tradea może być konkurencyjna

http://www.tradea.pl/oferta-dla-klientow-indywidualnych/ile-mozesz-zaoszczedzic

Orange i Plus cenowo sporo odstają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, przecież w umowie jest zaznaczone, że mają wgląd w dokumentację dystrybutora energii, bez problemu mają dostęp do danych z ubiegłych lat.

 

Nie wszyscy maja pełną historię, czesc to nowi odbiorcy którzy na czas budowy mieli C11 i stosunkowo małe zuzycie, jaki jest ich % ogónej liczby podpisującej umowe z Duonem nie wiadomo ale sadze ze nie taki mały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi przede wszystkim o ten wolumen energii

skoro wykupiłeś X energii i po jakimś czasie prawie wszystko sprzedałeś, to wycofujesz ofertę, to chyba oczywiste.

Kolejny wolumen musiał być już na zupełnie innych warunkach cenowych, stąd taka a nie inna oferta.(lub na czas przejściowy, dopóki nie zakupisz nowego wolumenu, dajesz zaporową ofertę, z której i tak nikt nie skorzysta ;))

A z wysokością zużycia też musi być coś do rzeczy, skoro w nowym wariancie promocji pojawił się zapis wyraźnie to precyzujący (te 5000kwh)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak filtrujesz spaliny? co się dzieje z siarką i pyłem?

 

Inhaluje siebie, swoją rodzinę i przy okazji Bogu ducha winnych sąsiadów. pawko twierdzi, że z jego komina to same fiołki wylatują.

 

Temperatura jego spalin to w tej chwili 80 stopni. Jaką sprawność ma teraz kocioł?

Edytowane przez Liwko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...