Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jasiek71

    3293

  • Pyxis

    3126

  • Liwko

    2430

  • Lobo_M

    2212

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O.K. brygada RR nie wiemy!!!

 

Takich wiadomości nie chcę mi się pamiętać, bo po co. Jak chcę wiedzieć ile tego się daję to czytam etykietę na opakowaniu. Są różne plastyfikatory różnych producentów.

 

Wiesz po twojej wypowiedzi dziwie się że jesteś tutaj na forum bo przecież do wszystkiego są opisy podawane przez producentów, na forum chyba chodzi o wymianę doświadczeń praktycznych, ja doskonale zdaje sobie sprawę z istnienia opisów na produktach. Dlatego zapytałem grzecznie o ten plastyfikator, bo wole ominąć ewentualne błędy. Więc po co te uszczypliwości, nie wiesz lub NIE PAMIĘTASZ to nie wypowiadaj bo tylko dodajesz nic nie wnoszące komentarze.

 

!Na dalsze głupie zaczepki nie opowiadam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z innej beczki

skad sciagnac OZC? szukam w google i jedyne zrodlo to strona

http://www.sankom.pl/wersje-bezplatne - ale tam jest wiele wersji - czy ktos moze powiedziec czym sie roznia??

 

Najlepiej zadzwonic do sankomu i zapytać w dziale technicznym jakie są róznice pomiędzy poszczególnymi wersjami. Na początek można sciagnąc wersję demo

OZC jest to wersja 4.8 demo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo:http://meexchemia.pl/plastyfikator-do-wylewek.html

 

tego czasami używam, tylko jak kupisz coś innego to ta informacja nie będzie Ci potrzebna, inny produkt może mieć inny stosunek plastyfikator/cement.

 

No teraz to do rzeczy, wielkie dzięki za info nawet nie wiedziałem że jest specjalnie do wylewek z ogrzewaniem podłogowym.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

A ja w czwartek odbieram PnB!!! ;-) Potem tylko (aż) formalności z kredytem i jaaaazda. I na pewno wątek ożyje.

 

Co do zachwytów nad brakiem konieczności ogrzewania w chłodniejsze dni to nie popadajcie Panowie w samozachwyt bo ja po sprzedaży mojego pierwszego domu mieszkam w wynajętym na czas budowy drugiego domu, tymczasowym mieszkaniu przerobionym z garażu (sic!) zbudowanym z ytonga 24cm bez żadnego ocieplenia z zaprawą cementową, nie żadną ciepłochronną. Mam pootwierane okna wieczorem, fakt że rano lekki chłodek ale w takim spać lubię i jakoś nie musiałem dogrzewać. Żeby nie było, nasza wrażliwość na ciepło to 23 stopnie utrzymywane we wcześniejszym domu w dzień.

 

Hmmm może przy tak małym mieszkaniu i małych oknach pcv (ma pewnie gdzieś z 50 -60m2) samo ciepło bytowe w te zimniejsze dni wystarcza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...