Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gość Arturo72
Ja płacę za to 2700+300 za podpięcie i gwarancja jest 3 letnia w cenie z serwisem. Natomiast wartość całej inwestycji to 12000+wat czyli 14760. Pocieszam się tym że jest grzałka 1,5 kw jako drugie źródło ciepła i zasobnik 300 l co jest mi na rękę bo obecny jest nieco za mały i poza tym ten bojler ma już 15 lat też pewno trzeba by niedługo wymienić.

O k...."dojna zmiana" faktycznie bazuje na ociemnialym "suwerenie" a korupcja i złodziejstwo pod rządami PIS odchodzi masakrystyczne ...

Zażądaj 70% dopłaty do tego samego:

http://allegro.pl/powietrzna-pompa-ciepla-do-cwu-200-l-atlantic-egeo-i7129758013.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jasiek71

    3293

  • Pyxis

    3126

  • Liwko

    2430

  • Lobo_M

    2212

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O k...."dojna zmiana" faktycznie bazuje na ociemnialym "suwerenie" a korupcja i złodziejstwo pod rządami PIS odchodzi masakrystyczne ...

http://allegro.pl/powietrzna-pompa-ciepla-do-cwu-200-l-atlantic-egeo-i7129758013.html

 

Jakie złodziejstwo ? Ja płace z moich środków finansowych 20% a 80 % pochodzi z Unii Europejskiej PiS nie ma tutaj nic do rzeczy. Artur wiem że jest późno zawsze w tych godzinach robisz się agresywny i piszesz trochę bez sensu więc proszę o nie pisanie takich treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak darowanemu koniu w zęby się nie zagląda ;)

 

 

 

Tylko pamiętaj, że w miejsce tego "wyssanego" powietrza o dodatniej temperaturze będziesz musiał wpuścić lodowate do garażu. I będzie go wychładzał. A te 500 czy 700m3/h to dużo.

 

Wiem, wiem . słuszna uwaga ale PC będzie działa tylko na nocnej taryfie więc jeżeli włączy się grzałka to też nic nie szkodzi. wreszcie będę miał wody pod dostatkiem.

 

Poza tym ile jest tak na prawdę mroźnych dni w roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Jakie złodziejstwo ? Ja płace z moich środków finansowych 20% a 80 % pochodzi z Unii Europejskiej PiS nie ma tutaj nic do rzeczy. Artur wiem że jest późno zawsze w tych godzinach robisz się agresywny i piszesz trochę bez sensu więc proszę o nie pisanie takich treści.

Myśl gawle ;) Skoro płacisz tylko 20% to kup sobie taką samą pompę jak w linku za 1000zl a 80% ceny zrzuc na gminę... Jarzysz ?

Innymi słowami dajesz się oskubac "dojnej zmianie" na 2000zl a 80% resztą dziela się..

Unia jest "zła" wg PIS i suwerena ???

Nie brzydzisz się brać kasy od Unii ?

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśl gawle ;) Skoro płacisz tylko 20% to kup sobie taką samą pompę jak w linku za 1000zl a 80% ceny zrzuc na gminę... Jarzysz ?

Innymi słowami dajesz się oskubac "dojnej zmianie" na 2000zl a 80% resztą dziela się..

Unia jest "zła" wg PIS i suwerena ???

Nie brzydzisz się brać kasy od Unii ?

 

Nie bredź zrzucać sobie możesz to nie jest koncert życzeń. Program jest określony zasadami i nie podlega negocjacjom a mnie i tak to kosztuje taniej niż produkt z allegro. Poza tym na allegro nie wydaję więcej niż 1500 zł jednorazowo. Cena powyżej nie interesuje mnie.

 

Tu jest opis SIWZ https://www.google.pl/search?client=opera&hs=L8M&ei=QiJsWsWdKoH2kwXhjp3wBA&q=oze+nadarzyn+opis+przedmiotu+zamówienia&oq=oze+nadarzyn+opis+przedmiotu+zamówienia&gs_l=psy-ab.12..33i160k1.2329.8223.0.10388.27.25.0.0.0.0.257.3452.0j18j3.21.0....0...1c.1.64.psy-ab..6.17.2916...33i21k1.0.eOsz4Q7IhTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Nie bredź zrzucać sobie możesz to nie jest koncert życzeń. Program jest określony zasadami i nie podlega negocjacjom a mnie i tak to kosztuje taniej niż produkt z allegro. Poza tym na allegro nie wydaję więcej niż 1500 zł jednorazowo. Cena powyżej nie interesuje mnie.

 

Tu jest opis SIWZ https://www.google.pl/search?client=opera&hs=L8M&ei=QiJsWsWdKoH2kwXhjp3wBA&q=oze+nadarzyn+opis+przedmiotu+zamówienia&oq=oze+nadarzyn+opis+przedmiotu+zamówienia&gs_l=psy-ab.12..33i160k1.2329.8223.0.10388.27.25.0.0.0.0.257.3452.0j18j3.21.0....0...1c.1.64.psy-ab..6.17.2916...33i21k1.0.eOsz4Q7IhTE

Spoko,chodzi mi o mechanizm tego programu,który mówiąc delikatnie jest napychaniem kieszeni dla "zainteresowanych" a inwestor się cieszy ;)

A miało być inaczej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie rozumiem pytania bo jest napisane niezgodnie z zasadami gramatyki. Jedyne co się nasuwa to ze sam jesteś wałem. Przepraszam ale tak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobieżnie czytałem. Korzysta ktoś z ich usług?

 

Ja nie, ale mogę powiedzieć jak 2,5 roku temu wybierałem duon obecny fortum, przeliczyłem na exelu każdy rok z osobna bo duon miał 1 rok II taryfę gratis i bił na głowę całą konkurencję. Tak więc przeprowadziłem symulacje oszczędności pomniejszając je o koszty dodatkowe i podwyżki zawarte w ofercie w trakcie jej trwania i wyszło mi że w pierwszym roku miałem zarobić 1500 zł i kolejnych latach po około 500 i tak się stało a nawet jeszcze więcej oszczędziłem. Faktem jest że oferta 9.0 duonu sprzedała się w 2 tygodnie bo to warunki do jakich obecnie nikt się nawet nie zbliżył. Ja już 3 rok nie palę w kominku bo to wychodzi drożej niż ogrzewać dom prądem. Nikt za ciebie nie podejmie decyzji i nie weźmie odpowiedzialności policz sam bo warto i nie oglądaj się na innych tym bardziej że każdy ma inne zużycie jego strukturę i nie ma co uśredniać i uogólniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiasem mówiąc ja najpóźniej we wrześniu muszę wypowiedzieć umowę z fortum, bo to jedyna szansa na wynegocjowanie warunków nigdy nie korzystaj z ochłapów czyli ofert na przedłużenie trwania umowy to się nie opłaca. Wypowiedzenie zawsze można cofnąć ja to już przetestowałem na komórkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...