Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

A co z tym Kfristoferem_30, co ma dom 50kWh/m2 72m2, a Ty razem ze swoimi kolegami na innym watku wciskacie mu PCi, zero obiektywizmu, zero zdrowego rozsądku. wasze motto to "Nieważne gdzie, oby PC"

 

Powiedz mi, w którym momencie mu wciskałem PC? Po raz kolejny wciskasz mi słowa których nie powiedziałem. Po raz kolejny pewnie za to nie przeprosisz. Ocenę tego pozostawiam bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jasiek71

    3293

  • Pyxis

    3126

  • Liwko

    2430

  • Lobo_M

    2212

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

coulignon, czy nie widzisz, że Marcin ewidentnie prowokuje? Cofnij się o kilkadziesiąt stron, poczytaj, i może wyciągniesz jakieś wnioski. Nawet jak się z innymi spierałem, zawsze to było na dość kulturalnym poziomie. Każdy przedstawiał swoje racje. Ale Marcin najczęściej chce oponentów ewidentnie poniżyć. Jego racja musi być na wierzchu za wszelką cenę, i nie czepia się tylko tematu sporu ale i oponenta! Nie widzisz tego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego trzeba szukać tych, którzy są dopiero jeszcze przed zakupem projektu. Tylko z tymi można coś jeszcze popracować. Większość tych, co już wybudowali albo właśnie budują są już dla nas straceni.

 

No proszę post rasowego naganiacza na PC!!!!!, PC się nie sprzedaje.... to trzeba wejsc na forum o elektryce narobic zamieszania pochwalić PC (jakie to super ogrzewanie) pozniej trzeba wejść na wątek gazowy i tam zrobić tak samo, nastepnie wejsc na wątek o kotlach na paliwo stałe i znowu pochwalić PC.... i biznesik się kręci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę post rasowego naganiacza na PC!!!!!, PC się nie sprzedaje.... to trzeba wejsc na forum o elektryce narobic zamieszania pochwalić PC (jakie to super ogrzewanie) pozniej trzeba wejść na wątek gazowy i tam zrobić tak samo, nastepnie wejsc na wątek o kotlach na paliwo stałe i znowu pochwalić PC.... i biznesik się kręci...

 

:D

Jeszcze w życiu nie zarobiłem złotówki na PC, ale skoro to tak wygląda, to może trzeba zacząć na tym zarabiać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nic nie boli... czuję sie zdrowo, dzieki za troskę..... watek o Pc- Liwko to ok, wątek o prądzie-Liwko, wątek -gazie Liwko,wątek o solarach-liwko, watek o kotłach- Liwko, jak ty nic nie zarabiasz to ja jestem swiętym -budystą- jezuitą i na dodatek modlę się w meczecie !!!! goscie sobie ładnie piszą w róznych wątkach na temat róznych systemów ogrzewania, nagle zjawia się gość o ksywce Liwko ze swoją nachalną reklamą PC i rozpiepsza wszystkie wątki..... a taki zwykł szaraczek jak ja, nawet nie moze sobie spokojnie poczytać na temat danego wątku bo pełno spamu z podpisem liwko....

 

ott taki off top....

Edytowane przez Piotrek42
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nic nie boli... czuję sie zdrowo, dzieki za troskę..... watek o Pc- Liwko to ok, wątek o prądzie-Liwko, wątek -gazie Liwko,wątek o solarach-liwko, watek o kotłach- Liwko, jak ty nic nie zarabiasz to ja jestem swiętym -budystą- jezuitą i na dodatek modlę się w meczecie !!!! goscie sobie ładnie piszą w róznych wątkach na temat róznych systemów ogrzewania, nagle zjawia się gość o ksywce Liwko ze swoją nachalną reklamą PC i rozpiepsza wszystkie wątki..... a taki zwykł szaraczek jak ja, nawet nie moze sobie spokojnie poczytać na temat danego wątku bo pełno spamu z podpisem liwko....

 

ott taki off top....

 

No dobra, trochę się potłumaczę.

1. Wątek o PC, bo mam

2. Wątek o prądzie, bo mam

3. Wątek o gazie, mają rodzice

4. Wątek o kotłach

Dawno tam mnie nie było, ale uważam, że w dzisiejszych czasach budowanie domu z kotłem na węgiel to głupota, i nie zmienię tego zdania.

5. Wątek o solarach, szkoda na nie kasy

6. Jesteś buddystą albo jezuitą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po jaką cholerę włazisz na wątek elektryczny skoro zarabiasz na śmierdziuchach? Masz coś jeszcze do powiedzenia odnośnie grzania prądem?

 

Nie zarabiam... a mam kocioł, subtelna róznica... wbij sobie do glacy!! że osoby które mają rózne zródła ciepła, moze chca zmienić coś w swojej instalcji grzewczej,może chca przejść na inny system ogrzewania i po to czytają wątk!!!i ale mają dość twojego spamu.. generalnie gdzie liwko to NACHALNA REKLAMA PC i pyskówka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zarabiam... a mam kocioł, subtelna róznica... wbij sobie do glacy!! że osoby które mają rózne zródła ciepła, moze chca zmienić coś w swojej instalcji grzewczej,może chca przejść na inny system ogrzewania i po to czytają wątk!!!i ale mają dość twojego spamu.. generalnie gdzie liwko to NACHALNA REKLAMA PC i pyskówka..

 

Masz jeszcze coś do powiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jeszcze coś do powiedzenia?

 

A ty masz coś MĄDREGO do powiedzenia???? przymknij się wreszcie i daj powiedzieć cos ludziom którzy, mają prąd ,użytkują i ogrzewają domy prądem, a takim użytkownikom jak ja, do poczytania i wyciągniecia własnych wniosków, bo póki co, tylko tutaj smiecisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ... dajcie spokój. Pisać każdemu wolno, skoro Liwko jest święcie przekonany o wyższości pompy niech drąży tematy. Przynajmniej może "śmieciuchom" zaświeci w głowie, że można inaczej. Oby tylko nie namówił jakiego biedaka, że mu pompę zrobią za 12 tys z odwiertami bo uwierzy i z torbami pójdzie. Liwko jesteś nam chyba winien oficjalną wycenę z podpisem handlowca firmy, która zrobi taką pompę, dostarczy, zamontuje i wystawi gwarancję. No i swoją drogą nieładnie tak do Marcina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin sam do takich zachowań prowokuje. Najlepiej będzie jak swoich postów nie będziemy widzieć. Ja zignoruję jego nicka i mu proponuję to samo. Piotrek to samo możesz zrobić, nic trudnego by nie widzieć moich postów, no może jedynie w cytatach.

 

To nie była pompa za 12tyś, to była różnica 12tyś. I od początku napisałem, że ta pompa tyle kosztowała kiedy budowlany laik się zaczął budować. Moja 8kW wtedy kosztowała 10tyś, dzisiaj już 14. Budowlany laik miałby jeszcze tańszą bo mniejszej mocy. To wszystko było wtedy kiedy się zaczął budować! Ale nawet dzisiaj jak się okazuje mógłby się zamknąć w 15tyś. (podłogówkę wodną już ma).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był kiedyś na wątku o legalett taki PiotrO ,też nic nie zarabiał na Legalett,potem się okazało ,że był na liście współpracowników tej firmy.Ale dalej twierdził,że jest entuzjastą z zamiłowania

 

He, he. Jest kilka osób na forum, którzy wiedzą czym się zajmuję:) Zaufaj mi, nie mam nic wspólnego z jakąkolwiek branżą czy to budowlaną, czy instalatorską.

Zachwalam też w innych wątkach np. wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła bo ją mam. Ale przy okazji nie polecam jednak swojego rekuperatora, więc to nie jest tak, że jak już coś mam to jest najlepsze na świecie;) Tak jest jeszcze z kilkoma babolami w moim domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nic nie boli... czuję sie zdrowo, dzieki za troskę..... watek o Pc- Liwko to ok, wątek o prądzie-Liwko, wątek -gazie Liwko,wątek o solarach-liwko, watek o kotłach- Liwko, jak ty nic nie zarabiasz to ja jestem swiętym -budystą- jezuitą i na dodatek modlę się w meczecie !!!! goscie sobie ładnie piszą w róznych wątkach na temat róznych systemów ogrzewania, nagle zjawia się gość o ksywce Liwko ze swoją nachalną reklamą PC i rozpiepsza wszystkie wątki..... a taki zwykł szaraczek jak ja, nawet nie moze sobie spokojnie poczytać na temat danego wątku bo pełno spamu z podpisem liwko....

 

ott taki off top....

No dokładnie. Nie zarabia na tym, ale w wątkach o dachach, kuchniach, łazienkach się nie udziela. Tylko w ogrzewaniu. Pewnie zbieg okoliczności:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...