Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

No i właśnie tu wychodzi wada domu standardowego (no może standard+ :-) ) Niby jest fajnie, jest PCi, ale komfort dyskusyjny, skoro w weekend trzeba się gotować do 23, a potem stopniowo wychładzać do 20. jak dla mnie to mógłbym nie mieć II w dzień i mało by to wpłynęło na temp w domu, bo zyski bytowe to jak grzanie.

Uciekam na rower, żeby czmychnął przed kontratakiem:-)

 

Zmienię taryfę i będzie ok, jestem o tym przekonany:P

Mało tego, będzie dobrze i jeszcze taniej od ciebie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jasiek71

    3293

  • Pyxis

    3126

  • Liwko

    2430

  • Lobo_M

    2212

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość Arturo72
a czy Auraton 3000 tez tak można byłoby sterować ? elektryk jeszcze nie skończył pracy przewody można by było pociągnąć

Co do sterowania z jednego/dwóch sterowników to cudze chwalicie,swego nie znacie ;)

http://www.insbud.org/pl/produkt-4248892675533451776/IB-Tron-3100HT-4Z-BL---Programowalny-termostat-pokojowy,-podlogowy,-zasobnikowy,-z-podswietleniem,-4-strefowy-(4-kanalowy).html

Fajna zabawka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi mysia wieża wypada po 30 km pedałowania przydaje sie taki doping jak leci takie stado za tobą a masz jeszcze z 30 km do domu

liwko a może byś kominek z dwa razy odpalil w tygodniu?

nie rozwiązałoby to problemu spadku temp

ja wiem że to nieekonomiczne

szkoda że jestem debilem i nie umię wklejac zdjęć -ładne widoki tam są niedzielne w lasach nad goplem

kiedyś polowałem wiele dni żeby podejrzeć w rezerwacie bielika - wiadomo nie udało sie

Edytowane przez malux20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak byś to to wziął do reki albo nie daj Boże próbował podłączać to byś tak nie zachwalał .

Nie chodzi o to że nie zadziała tylko ta listwa przyłączeniowa to jakaś pomyłka.

Dodam jeszcze że jeśli będziecie coś od Nich kupować to koniecznie sprawdźcie czy naklejki z numeracją nie przykleili odwrotnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liwko a może byś kominek z dwa razy odpalil w tygodniu?

nie rozwiązałoby to problemu spadku temp

ja wiem że to nieekonomiczne

szkoda że jestem debilem i nie umię wklejac zdjęć -ładne widoki tam są niedzielne w lasach nad goplem

kiedyś polowałem wiele dni żeby podejrzeć w rezerwacie bielika - wiadomo nie udało sie

 

Nie lubię musieć palić w kominku, ma to być przyjemność a nie obowiązek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

bawiłeś się w ustawianie ?

ja miałem kiedyś przyjemność wypróbowania...

dziękuję nie skorzystam...

mam też tego typu do sterowania wentylacją, naprawdę trzeba kilo soli zjeść żeby go zrozumieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam też tego typu do sterowania wentylacją, naprawdę trzeba kilo soli zjeść żeby go zrozumieć

 

Chyba mamy ten sam. Jak sytuacja materialna się poprawi to poszukam czegoś innego.

Idealnie by było znaleźć taki, który oprócz przedziałów dziennych ma jeszcze sezonowe. Wiosna, lato, jesień, zima. Znacie taki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...