Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

bawiłeś się w ustawianie ?

ja miałem kiedyś przyjemność wypróbowania...

dziękuję nie skorzystam...

mam też tego typu do sterowania wentylacją, naprawdę trzeba kilo soli zjeść żeby go zrozumieć

Też mam to do wentylacji i się poddalem i reku chodzi na timerze w gniazdku :-)

Szukam czegoś co bedzie miało możliwość regulacji góry i dołu histerezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jasiek71

    3293

  • Pyxis

    3126

  • Liwko

    2430

  • Lobo_M

    2212

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

A wystarczyło zapytać, co powiecie na temat tych sterowników? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Na okrągło to pracowała jak było -25:)

 

Przy -27 wyczułem już kres jej możliwości.

 

ze dwa lata temu jak popadło się u nas przez kilka dni -30 w nocy to dom zużył najwięcej 97 kwh/doba na wszystko razem...

nie miałem w tedy jeszcze pod liczników do ogrzewania więc nie wiem jakie proporcje były w poszczególnych taryfach, myślę że gdzieś 60/40% nocna do dziennej

w kablach mam 10,6kw mocy więc było na pół gwizdka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
A wystarczyło zapytać, co powiecie na temat tych sterowników? :D

Wg instrukcji nie jest zły,jest instalowany pod Brinka to też nie może być zły :)

Ale jak komuś wystarczy włącz/wyłącz to co poradzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze dwa lata temu jak popadło się u nas przez kilka dni -30 w nocy to dom zużył najwięcej 97 kwh/doba na wszystko razem...

nie miałem w tedy jeszcze pod liczników do ogrzewania więc nie wiem jakie proporcje były w poszczególnych taryfach, myślę że gdzieś 60/40% nocna do dziennej

w kablach mam 10,6kw mocy więc było na pół gwizdka ...

 

Te temperatury to raczej tylko w nocy. Do tego nie trwają zbyt długo i występują dość rzadko (szczególnie w moim regionie).

Tak się dobiera PC by przy -20 pracowały non stop. Ja mam nieco przewymiarowaną bo nie chciałem grzałek. Poniżej -27 przez kilka dni zostaje kominek.

Fajnie, że akurat były te dwie mroźne zimy to sobie wszystko dobrze sprawdziłem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg instrukcji nie jest zły,jest instalowany pod Brinka to też nie może być zły :)

Ale jak komuś wystarczy włącz/wyłącz to co poradzę ;)

Nie mogę się doczekać dnia kiedy Arturo zacznie byc praktykiem, na razie za dużo wierzysz w papier, który wszystko przyjmie, jak każdy (większość) wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że jestem debilem i nie umię wklejac zdjęć -ładne widoki tam są niedzielne w lasach nad goplem

kiedyś polowałem wiele dni żeby podejrzeć w rezerwacie bielika - wiadomo nie udało sie

 

na stonie ze swoim profilem

http://forum.muratordom.pl/member.php?140727-malux20

 

masz ALBUMY

tam zakładasz album z jakas nazwa ("fotki z 2012.01.12") i do albumu wgrywasz fotki z komputera

 

pod każdą fotąa jest gotowy link do wstawienia do posta ktorego piszesz

 

miłej zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...