Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jasiek71

    3293

  • Pyxis

    3126

  • Liwko

    2430

  • Lobo_M

    2212

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja w takiej systuacji odpusciłem ślub. Ale i tak odpoczywałem potem przez rok :-)

 

Tomkwas opowiadał że jak sie dowiedział podczas budowy o trzecim dziecku to musiał zrezygnowac z garażu i przerobic go na dadatkowy pokój.... Da się...

 

W mieszkaniu w bloku jadalnie przerobiłem na kuchnię a kuchnię na pokój ;-)

 

Ale w nowoplanowanym domu nie ma garażu!!! ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mieszkaniu w bloku jadalnie przerobiłem na kuchnię a kuchnię na pokój ;-)

 

Ale w nowoplanowanym domu nie ma garażu!!! ;-)))

 

 

daj do kompletu płytki drewnopodobne w łazience i

panele imitujące płytki, w salonie...

 

 

a tak poważnie : GRATULACJE !

 

 

 

 

 

 

 

 

...co pijemy?....wiem żołądkową... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze trochę offtop. Udało się namówić (miałem w tym swój drobniutki udział ;-) administratorów forum muratora do uruchomienia modułu tapatalk! Jeżeli ktoś z Was ma tablet lub telefon z Androidem to teraz a niesamowicie wygodny sposób można mieć dostęp do forum i wszystkich tematów które przeglądaliście. Polecam gorąco. Wczoraj zainstalowałem i jestem po prostu zachwycony. Podobno na razie to wersja testowa ale śmiga wyśmienicie.

 

Edit: Aplikacja do ściągnięcia z android marketu oczywiście nazywa się Tapatalk ;-) i jest niestety płatna całe chyba 9 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy to dobrze. Ja tam bym od czasu do czasu chętnie się pomylił :D

 

kiedys któraś z żon Golców opowiadała, że się w nocy pomyliła :) ale po czymś poznała, ze to nie ten - po czym - nie powiedziała, z tego, co pamiętam...

 

ok - meldować, ile palicie na dobę - pogoda stała, więc i zużycie bedzie ustalone na mniej wiecej jednym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego, nawet byś o tym nie wiedział:D

Ciekawe czy bliźniaczki mają razem okres???

 

Podobno kobiety które mieszkają razem pod jednym dachem po kilku miesiącach też mają równo okres. Oglądałem kiedyś program na ten temat. Taka nie odkryta zagadka natury. Możesz mieć harem i wszystkie równocześnie niedyspozycyjne:) Najważniejsze, żeby żona z kochanką nie mieszkały pod jednym dachem:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno kobiety które mieszkają razem pod jednym dachem po kilku miesiącach też mają równo okres. Oglądałem kiedyś program na ten temat. Taka nie odkryta zagadka natury. Możesz mieć harem i wszystkie równocześnie niedyspozycyjne:) Najważniejsze, żeby żona z kochanką nie mieszkały pod jednym dachem:P

 

harem - podobnie, jak wiele innych rzeczy, także należy dywersyfikować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy to dobrze. Ja tam bym od czasu do czasu chętnie się pomylił :D

Ponieważ nie ma mnie w domu więc nie moge podzielić się stanem licznika z styczeń, ale w nawiązaniu do aktualnego tematu, kiedyś słyszałem tekst. facet mówi do swojej naprawdę łasej żony: "ładna Ty jesteś, ale żebyś Ty choć trochę obca była..."`

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...