Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Henok tez zniknal bez sladu :( Swoja droga tez chetnie pozalbym powod zmiany nickow/postow.

 

 

Honek zniknął zdaje sie wraz z niezakończonym zleceniem od jednego Forowicza z FM. Ma się dobrze na forum Budujemy Dom.

 

Nie wiem czy wiesz, ale należy dodać, że cała sprawa została zakończona. W odpowiednim wątku HenoK wyjaśnił całą sprawę, a założyciel wątku to przyklepał potwierdzając, że temat został zamknięty.

Nie piszę tego dlatego bo współpracowałem z HenoK'iem, ale po to by nie było niejasności.

 

Nie wiem gdzie leżała prawda w tej sprawie, ale szkoda że tutaj nie pisze. (

 

 

w archiwum google - budowlany_laik wam wyszuka, jak sami nie dacie rady...

Nie dlatego, ze współpracował z HenoK'iem, lecz po to, by nie było niejasności.

Edytowane przez kszh.uint
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jasiek71

    3293

  • Pyxis

    3126

  • Liwko

    2430

  • Lobo_M

    2212

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kto jest za tym zeby odwiesic ten temat i rozdzielic czysty prad od pomp bo to co tu sie porobiło to masakra popiarze chyba maja juz swoj temat pewnie nie jeden albo zalozyc nowy z "czystym" prądem

 

Ty head67 nie prowokuj. Mam do ciebie na wyciągnięcie ręki. Przyjadę, znajdę i łeb urwę:)

Co ja poradzę, że pompy chodzą na prąd a nie na węgiel:) Jest taki jeden co dogrzewa świeczkami, jego też byś pogonił? Mało tego, i kablarze, i rurkowcy, i pompiarze, i kotłowcy często mają kominki, ich też pogonimy? Jedni mają WM inni nie, których się pozbyć? Jak zaczniemy taką selekcję to kto tutaj zostanie? A tak było miło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

head - nie ma szans na oddzielenie tematów choćby z tego względu, że możemy tu się pościerać o wyższości PCi nad czystą elektryką. Co więcej, jeżeli pompy powietrzne (mówię o tych profesjonalnych - nie z marketu) zejdą do poziomu cen typu 5 tys (kto wie ...) to ten wątek zamieni się w wątek tylko z PCi ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

head - nie ma szans na oddzielenie tematów choćby z tego względu, że możemy tu się pościerać o wyższości PCi nad czystą elektryką. Co więcej, jeżeli pompy powietrzne (mówię o tych profesjonalnych - nie z marketu) zejdą do poziomu cen typu 5 tys (kto wie ...) to ten wątek zamieni się w wątek tylko z PCi ;-)

Spokojnie tak nie nastapi,

ja jestem jak najbardziej za tym "Ogrzewający elektrycznością bez COP wystąp" tzn. kablarze, piece akumulacyjne, piece elektryczne ala Kospel, konwektory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to ze prze chyba ostatnie 100 str to jakis bełkot ktoś będzie potrzebował pomocy np ja będę niedługo już ruszał z budowa i będę potrzebował sie poradzić a tu wszyscy pouciekają. wiem ze pompy sa na prad maja grzałki ale tego wszyscy chcą uniknąć żeby sie za często nie załączały :D Piszecie tylko ze kable piece bleee lepiej piszmy co zrobić aby było dobrze Dla mnie czysty prąd to na pewno nie pompa prąd ja tylko wspomaga .Sledze ten temat prawie rok dowiedziałem sie z niego bardzo dużo ale jak ktoś wejdzie tu nowy masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie moge tylko polecic (na szczescie na sie tu podlaczylem juz jakis czas temu to mi latwiej z tym watkiem zyc :) ), aby wylapac tych co kable maja (jest ich duzo wiecej niz tych co tu sie udzielaja) i jesli tylko odleglosc pozwoli to osobiscie sie udac na wizje lokalna, zebrac wszelkie mozliwe dane/przemyslenia itp. Duzo mozna policzyc samemu, apre roznych arkuszy tu fruwa, dzis jest o niebo latwiej zebrac dane niz 2,3 lata temu (chodz przyznaje, ze ich szukanie jest wyzwaniem).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda ... osób grzejących "czystym" prądem bez COP jest niewiele .... z 2 zaś strony pompiarze faktycznie zrobili tu "Inwazje Mocy"

jedyne o co można do wszystkich zaapelować to odrobinę rozsądku i więcej merytorycznych dyskusji

 

grono osób utożsamiających się z tym wątkiem się zwiększa - wiele osób czyta ale nie udziela się - ja np od 1,5 roku , ale nie wiele na razie tu wnoszę bo jeszcze nie grzeję - zacznę od jesieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGŁOSZENIE PARAFIALNE

 

Sprzedam 4 Auratony 3000, prawie nowe. Miałem je w domu ale mnie wku...y więc są do oddania za 100 PLN sztuka ( wszystkie w pudełkach, mam rówież 1 Devireg 550 powiedzmy za 150 PLN.

 

Szczegóły na priva

To jakie teraz planujesz zamontować?

Devi też sprzedajesz z tego samego powodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sprzedam 4 Auratony 3000, prawie nowe. Miałem je w domu ale mnie wku...y więc są do oddania za 100 PLN sztuka ( wszystkie w pudełkach, mam rówież 1 Devireg 550 powiedzmy za 150 PLN.

 

 

jakie masz/miałeś z nimi problemy ?

 

opisz zachowanie to może coś się zaradzi :)

( do mojej instrukcji się zastosowałeś ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam u siebie takie

http://allegro.pl/sterownik-termostat-tygodniowy-wysoka-jakosc-i2165306440.html

ale musiałem je przerobić ...

 

czy są w ogóle jakieś "normalne" sterowniki do ogrzewania podłogowego ?, oczywiście za rozsądne pieniądze

 

O widze że mamy te same http://allegro.pl/regulator-termostat-sterownik-primadom-e716b-i2110538607.html

 

Ogólnie jestem bardzo zadowolony, w końcu sterownik który mnie słucha co widać po zużyciu energii, wymieniem połowę swoich sterowników w domu i teraz w drogiej taryfie bierze mi ok 3 kwh a bywało znacznie więcej.

 

Kilka razy dzwoniłem do producenta Auratona trzeba mieć szczecie aby odebrali telefon na maile nikt nie odpowiada więc szczerze odradzam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...