Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Może nie umie szukać albo nie umie czytać albo nie rozumie albo raczej wszystko na raz... Może jeszcze o tym nie chce wiedzieć ale pola irygacyjne wyłączone zostały jak oddano do użytku w końcu w XXI wieku oczyszczalnie dla miasteczka Wrocław

 

A to znaczy że pośmierdzą jeszcze tylko kilkadziesiąt lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jasiek71

    3293

  • Pyxis

    3126

  • Liwko

    2430

  • Lobo_M

    2212

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To trzeba własnym nosem sprawdzić, ja tam jestem co dzień ale swiki nieźle kombinuje... więc ja szczerze odradzam działki w Lipie Piotrowskiej, Widawie, w ogóle na całym Psim Polu a najlepiej to Wro omijać - śmierdzi i jeszcze kilkadziesiąt lat będzie śmierdzieć, komary, pająki, ropuchy w trawie, nawet kleszcze z boleriozą!

 

sprawdzisz, jak rozmarznie; póki co nie ma co się unosić;

osobiście uwielbiam WRO i mam nadzieję kiedyś tam wrócic :)

 

p.s. borelioza

Edytowane przez kszh.uint
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba własnym nosem sprawdzić, ja tam jestem co dzień ale swiki nieźle kombinuje... więc ja szczerze odradzam działki w Lipie Piotrowskiej, Widawie, w ogóle na całym Psim Polu a najlepiej to Wro omijać - śmierdzi i jeszcze kilkadziesiąt lat będzie śmierdzieć, komary, pająki, ropuchy w trawie, nawet kleszcze z boleriozą!

 

A z tym to się akurat zgodzę. Bywam tam czasami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żytko, tak śmierdzi, że budowlańcy w maskach robią, w ogóle wszyscy chodzą jak w Korei po wykryciu ptasiej grypy, prawdopodobnie będą masowe przesiedlenia a dla tych co zechcą nabyć jakieś grunty to miasto dotacje przygotowało:)

W ogóle tamtędy nawet nie przejeżdżać, o działkach nie myśleć!

 

wyluzuj już; żartujemy tutaj czasem, posiedzisz, to załapiesz, o co kaman;

nie zmienia to faktu, że jak bedziesz budował następny dom, to pochyl się jednak nad tym, co załączyłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie rozumiesz, że dla mnie to jeszcze nie koniec budowy i jeszcze się nie wprowadzam?

Nie wiem czy przyjmiesz na słowo, pewnie nie, ale ława będzie min 1,2m pod ziemią...

 

docenię, jak pokażesz na gotowo od frontu - mam nadzieję, ze nie będziesz miał do wiatrołapu stopnia w dół z kostki przed domem a stojący na podwórzu ratlerek nie będzie zaglądał Ci przez okno...

 

p.s. to Twoja ława, więc jeśli o mnie chodzi, to może być i 15cm :p dla mnie wsio radno...

Edytowane przez kszh.uint
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie umie szukać albo nie umie czytać albo nie rozumie albo raczej wszystko na raz....

prowokujesz, w ten sposób smrodu się nie pozbędziesz

na Zdolnym Śląsku min miesiąc jak wszystko rozmarzło, w weekend nawet ludzie się opalali... nie, nie na krze:)

Taki rok, ale kilka lat temu basen zamarzł na ponad 40cm, lód odpuścił dopiero po 20 kwietnia

a może to bio-odnowa? coś jak kąpiele w błocie a ja się nie znam???

będziesz miał niedaleko wystarczy rowerkiem przejechać za tory kolejowe

a ze smrodami to historia była prosta - Wro miał budować oczyszczalnię ale zebrać się nie mógł - jak to w Polsce... ale przyjechał Pele i na miejscu planowanego stadionu, przy smrodzie piekącym w oczy, wycedził przez zęby Rafałowi i Grzesiowi, że to musi zniknąć bo inaczej z Euro nici... poza tym wieje właśnie przeważnie w stronę stadionu a nie w przeciwną:)

oczywiście, we wrocku wiatry są zwykle z pn lub ze wschodu, od zachodu prawie ich nie ma. Mieszkałem sporo na południe od tych pól, mnie wystarczy. Przejedź się tam kiedyś rowerkiem i oceń skażenie tego terenu, oraz czas potrzebny na proces jego odnowy. Dodam jeszcze jedną fotkę - to nie są stawy rybne.

Pola irygacyjne2.jpg

Pola irygacyjne3.jpg

Edytowane przez kbab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grochem o ścianę lepszy efekt przyniesie... bo tłumaczyć takiemu, że intensywność "smrodu" maleje wykładniczo ze względu na wyłączenie pól z użytkowania oraz, że Lipa Piotrowska jest na prawo od wierzchołka tego nagryzmolonego trójkąta więc przy przeważających wiatrach płn.-zach.

Ja widzę Twoją chałupę, czy widzisz ją również??? Czy nadal uważasz, że dobrze określasz strony świata?

Pola irygacyjne4.jpg

Edytowane przez kbab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...