Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jasiek71

    3293

  • Pyxis

    3126

  • Liwko

    2430

  • Lobo_M

    2212

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

gdy nie wie sie co odpowiedziec to kazda wymowka jest dobra :p

 

przyszło mi do głowy to - ale nie napisałem: inwestujecie w ciekawych miejscach w te działki - on w okolicach pól irygacyjnych a Ty w rejonie klęski ekologicznej :)

 

a teraz ktoś inny powie coś mądrego - przekazuję głos do studia

Edytowane przez kszh.uint
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mecze sa w srody z tego co kojarze

 

Też. Dużo się zmieniło. Mecze są w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki, soboty i niedziele. Więc trzeba było zakupić projektor :D

 

Wczoraj i przedwczoraj przepalałem w kominku. Od jutra ma być dużo chłodniej, odpalam wieczorem CO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi forumowy kolego...zle sluchy d oPana doszly gdyz moja sciana ekranowa jest biala jak snieg

 

ale jak śnieg w Bieszczadach czy śnieg na Śląsku?

 

U mnie niesmierdzi, ale ...ja nikogo do siebie nie zapraszalam :p No i nikt nie mowil o fizycznym spotkaniu co bardziej o spotkaniu takim jak teraz tzn online

 

dziekuję - nie skorzystam; może ktoś inny...

 

aby mnie nie spotkać, nalezy dodać mnie do ignorowanych

Edytowane przez kszh.uint
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nawet ie przyjezdzaj, bo jeszcze sztachniesz sie tym nieekologicznym smierdzacym powietrzem i podasz mnie do sadu o wyplate odszkodowania za uszkodzenie pluc ktore jest przyzwyczajone do wdychania "swiezego" czytaj oplacanego przez panstwo by bylo odpowiednio wentylowane nad tym kawalkiem kraju - powietrza :p

 

przełaczę nawiew na wewnętrzny - to wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta - jak bedziesz siedzial w forumowym furgonie wyposazonym w the best klasy wetylacje to moze sa szanse ze powietrza od Was wystarczy na ten okres czasu gdy bedzie oczekiwal na swoich kolegow. Jak nie to beda Cie odpowiednio wentylowac w drodze powrotnej, gdyz malzonek moj chojny zawsze bardzo i chetny do towarzystwa - bogato wyposazony barek otworzy i chlopakom zapoda nie zalujac nikomu (do wyboru do koloru od trunkow delikatnych kobiecych po sliwowice, whiskacze etcetera (ups... no nie potrafie sie powstrzymac) ja barbekiu jakies przygotuje a Ty wdychaj wychaj - wentyluj sie :p

 

no i sie wydalo :p

 

ja skoczę do ogródka piwnego pod Tatry - nie będe się truć;

 

pokaż zdjecie tego barku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do ogrodka piwnego jak zglosiles sie na ochotnika jako kierowca...

 

Zdjecia barku nie pokaze - jeszcze sie skusiz i bedziesz chcial wpasc... :p NOw wej

 

obawiam się, że on... nie istnieje; pewnie miałaś na myśli wystawę najbliższego monopolu...

 

gościna = minimum tydzień chłopaków zabawicie przecież, więc zdążę wytrzeźwieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POdpuszczasz podpuszczasz :p nie dam sie - chlopaki przyjada to sprawdza i Ci opowiedza :)

Ale skusze troche ...

poza kobiecymi trunkami (gdyby ktorys z zona chcial wpasc -milo by bylo - malibu, wina rozniaste od martini po jakies fajne slowackie, piwa (jakies kasztelany itp takze) , takze bezalkoholowe, 5 szampanow bo mi na sylwestra wszyscy jakies ruskie kupili... po vodki (tych mniej ) smirnofy, bolse, danzka itp no a z mozniejszych trunkow to grantsy, Ballantines tez sie znajdzie, jakies koniaki typu napoleon, sliwowice orginalne 70% (tych sztuk 5 na ten moment..) i... jakies chateau euxinograd - nie mam pojecia co to... to tak w skrocie wielkim :p

Pociekla slinka ?? :p - ja mykam - milego dnia wszystkim.

 

Ja odpadam, piję tylko Żołądek De Luxe:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klasyczna jest lepsza - wchodzi bez popitki

 

Po trzech wódkach mam odruchy wymiotne. Po Starogardzkiej, klasycznej Żołądkowej i po Finlandii (najbardziej przereklamowana wódka na świecie). Wódkę oceniam następnego dnia i Żołądek De Luxe jest numer uno! Nie ma to jak tania, dobra polska wóda:P

A na popychacz tylko Nestea cytrynowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...