Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jasiek71

    3293

  • Pyxis

    3126

  • Liwko

    2430

  • Lobo_M

    2212

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pisać można

Kasować nie wypada:P

 

 

wypada, wypada... po prostu trzeba mieć szczęście znaleźć się w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu w odpowiedniej taryfie...

 

 

w sekrecie powiem wam, że piszę z hotelu, bo w domu jest rewolucja - zrywamy wszystkie wylewki i montujemy Nibe 12kW + odwierty pionowe :) całość powinna być gotowa za max 2 tyg; koszt: 38000pln na gotowo za przywrócenie domu do stanu używalności.

 

także po świętach przechodzę na drugą stronę barykady.

Edytowane przez kszh.uint
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ciebie znowu nie ma w domu, to nawet się nie dziwię, że masz małe rachunki za prąd:)

różnica raptem 0,5 kwh za dobę na cwu...

 

Zrozum zużycie artura CWU. On chce się kąpać w domu:)

ale ja Go doskonale rozumiem

tylko domownicy mają różne nawyki...

to że jeden potrzebuje 5 tys. kwh na cwu... to nie znaczy że wszyscy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypada, wypada... po prostu trzeba mieć szczęście znaleźć się w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu w odpowiedniej taryfie...

 

 

w sekrecie powiem wam, że piszę z hotelu, bo w domu jest rewolucja - zrywamy wszystkie wylewki i montujemy Nibe 12kW + odwierty pionowe :) całość powinna być gotowa za max 2 tyg; koszt: 38000pln na gotowo za przywrócenie domu do stanu używalności.

 

także po świętach przechodzę na drugą stronę barykady.

 

I bardzo mądra decyzja

Żeby to jeszcze wytrzymało do emerytury:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zytko: to juz wogole nie rozumie, jeszcze pare dni temu tak zachwalales kable - je zostawiasz?? Chyba nie jak sadze ?? Skad nagle taka decyzja (sadze ze nagle moze sie myle)

 

boję się promieniowania elektromagnetycznego - w najnowszym numerze Science jest artykuł traktujący o tym niebezpieczeństwie - jest gorzej, niż sie spodziewaliście - odsyłam do ostatniego numeru

Edytowane przez kszh.uint
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to u Ciebie rzeczywiscie malo fajnie bylo ... Ja pod lozkami nie mam kabli tak na wszelki wypadek...

 

dlatego szybka akcja z pompą - rachu ciachu i po strachu... jednocześnie chciałem powiedzieć, że kable to zło i nie poleciłbym ich największemu wrogowi.

 

PC grzeje - i - choć wadzi, PC was nie zdradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja często wolalbym wiedzieć kto się czym zajmuje bo przy okazji spraw bbudowlanych można by się czegoś konkretnego dowiedzieć z innych dziedzin. To czy ktoś jest wiarygodny każdy może sam ocenić. Czasami ktoś ma duża wiedzę z innej dziedziny a nic nie mówi bo wyjdzie, ze reklamuje. Pozdr adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki EPSik zapodałeś? i czy nie masz gliny pod spodem?

 

XPS, gliny brak - to co wykopałem teoretycznie mogloby zostać - ulica obok nie bez powodu ma nazwe "Piaskowa"

 

Jasiek - chyba bede musial przepustnice wymienic na taka zintergorwana odrazu z silownikiem - wyjdzie taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego szybka akcja z pompą - rachu ciachu i po strachu... jednocześnie chciałem powiedzieć, że kable to zło i nie poleciłbym ich największemu wrogowi.

 

PC grzeje - i - choć wadzi, PC was nie zdradzi.

 

W pełni sie zgadzam ja też jestem już umówiony z ekipą, u mnie maja frezować wylewki i robic rowki pod rurki, tyle ze dopiero po sezonie grzewczym. Z tym promieniowaniem to było nawet tak że jak położe komórke na podłodze to pokazuje na niej ż esie ładuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja często wolalbym wiedzieć kto się czym zajmuje bo przy okazji spraw bbudowlanych można by się czegoś konkretnego dowiedzieć z innych dziedzin. To czy ktoś jest wiarygodny każdy może sam ocenić. Czasami ktoś ma duża wiedzę z innej dziedziny a nic nie mówi bo wyjdzie, ze reklamuje. Pozdr adam

 

100% prawdy, toz to my jak starzy znajomi, wiec czasami można sobie inaczej pomóc aniżeli czym ogrzewać. A tak to nie wiadomo kogo pytać.

wiec pod miastem prosze dodać np. sutener. jasiek i ja sporo jeździmy moze się przydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni sie zgadzam ja też jestem już umówiony z ekipą, u mnie maja frezować wylewki i robic rowki pod rurki, tyle ze dopiero po sezonie grzewczym. Z tym promieniowaniem to było nawet tak że jak położe komórke na podłodze to pokazuje na niej ż esie ładuje!

 

Odwołaj ich. Są już ponoć pompy, które współpracują z kablami. Przetwarzają ciepło z dolnego źródła na prąd. Tylko odwierty należy robić w pobliżu słupów wysokiego napięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aadamuss - dobrze powiedziane....ale nie wiem czy moja wiedza zawodowa komukolwiek się do czegoś przyda :p

szczególnie w tym wątku :p

 

no to zapodaj ...

sprawdzimy ...:)

 

ja jak powiem że zajmuję się wykończeniówką, lakiernictwem samochodowym, mechaniką ,tuningiem i wszelkimi wynalazkami to raczej nie skłamię ...:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałeś czy LEDy świecą ?

można by zaoszczędzić na oświetleniu ...:D

jasiek, świecą to mało powiedziane, one napier, że aż dwie sie przepaliły;-)

 

Odwołaj ich. Są już ponoć pompy, które współpracują z kablami. Przetwarzają ciepło z dolnego źródła na prąd. Tylko odwierty należy robić w pobliżu słupów wysokiego napięcia.

No też słyszałem, ale u mnie nie ma nic w okolicy a linia 15kV to dla mojego wiadrorzernego domu podobno za mało, chociąż taka 110-tkowa musiałaby być.

 

ja jak powiem że zajmuję się wykończeniówką, lakiernictwem samochodowym, mechaniką ,tuningiem i wszelkimi wynalazkami to raczej nie skłamię ...:p

Zrób mi staging zegarów w moim szkodniku:-D

Edytowane przez Lobo_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...