Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jasiek71

    3293

  • Pyxis

    3126

  • Liwko

    2430

  • Lobo_M

    2212

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

to masz szanse 4 tys przekroczyć , a zytko tu o 3 pisze .. jak juz dawno przekroczone

Musiałbym miec rzesko jak u Liwko żeby 3k nie przekroczyć, ale ja nie talib energetyczny;-)

czyli jakis 1000kWh wiecej na szybko liczac... czyli wciaz 1/2 tego, co u mnie :) masz dom półwiaderny :)

tak własnie

sprawa owiana tajemnica... szkoda, b_l sprawial wrazenie, ze panuje nad materia... a HenoK? O co chodzi? Tez tajemnica?

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?200323-P%C4%99kni%C4%99cia-na-%C5%9Bcianach-dzia%C5%82owych-p%C5%82yta-fundamentowa/page92&highlight=budowlany+laik

niestety ma problem, szkoda bo to mój krajan i ogólnie go lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też go lubię - na parę rzeczy zwrócił mi uwagę i podpowiedział rozwiązania ... na tamtym forum wprost zadałem mu pytanie .. .dlaczego nie udziela sie na FM ... zobaczymy co napisze - o ile w ogóle napisze

 

Co to za szpiegowanie? Kto, gdzie, kiedy, z kim i dlaczego? Dajmy ludziom odrobinkę wolności:)

 

przeglądając jakies tam posty trafiłem na niego ... żadne szpiegowanie - wielu z OPIMPU też jest na tamtym forum ... mi ono nie za bardzo odpowiada ...ale dziś znalazłem chwilkę by tam zajrzeć - nawet dziennik tam skopiowałem

Edytowane przez R&K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze wiele osob na tamtym forum siedzi - i no prosze, nawet zloty byly i fotki powrzucane - milo milo :)

Jak bedzie jakis termin zapodany to ja sie pisze - niby tam nie jestem ale skoro i tak bedzie plowa ludzi stad :p

 

właśnie ...

miałem się nawet kiedyś pytać czy tu na FM to jakieś zloty się organizuje ?

jak coś ... to daj znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem ze Ty tyle na cala zime zuzyles :p Ale ja nie palilam wogole w kominku ;) Zreszta - gadalismy o tym nie raz - ja nie chodze w swetrach po domu :p

- zobaczymy nastepna zime ;)

 

hej, a ile zużyłaś kWh od początku zimy? ogólnie to nie wygląda źle - tylko to jest za CO + CWU czy całkowite zużycie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Ostatnio przerzuciłem się z liczenia kWh na liczenie mm. :)

 

Będzie dobrze, widze że żyjesz i humor dopisuje. Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie tematu, ciągle oceniam zdjęcie domu i okolicy z avatar i nie moge skojarzyc gdzie to, może okolice Niestkowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być i Niestkowo, tylko w dużym promieniu :)

 

Ogólnie to jesteśmy struci jak cholera od wielu dni bojąc się, że zaczyna się jakiś koszmar. Przestałem patrzeć na podlicznik, bo trudno myśleć o czymś innym gdy czytasz 'rozbiórka domu, plan ratowania, pęknięcie płyty'... Wierzę jednak, że te pęknięcia to koniec procesu, a nie początek.

 

W każdym razie serial pod tytułem 'Pęknięcia na ścianach działowych - płyta fundamentowa' będę kontynuował - tylko nie wiem do jakiego gatunku go zaliczyć: film grozy, czarny humor, szkoleniowy, wojenny czy może czeski film...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być i Niestkowo, tylko w dużym promieniu :)

 

W każdym razie serial pod tytułem 'Pęknięcia na ścianach działowych - płyta fundamentowa' będę kontynuował - tylko nie wiem do jakiego gatunku go zaliczyć: film grozy, czarny humor, szkoleniowy, wojenny czy może czeski film...

 

Mimo wszystko zapraszam na poświąteczne piwo/whisky, mogę Ci pomóc żeby ten film się "urwał".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, póki co, to jedyna dobra metoda na to wszystko.

 

zaprosisz HenoK'a na sniadanie wielkanocne i jedząc & zerkając na ściany czy sufit - jakiś koncept się urodzi; nie zmienia to faktu, że finalnie finansowo całość (czyli oszczędności kWh wynikająca z technologii vs Twoja szczególna sytuacja) stoi pod dużym znakiem zapytania.

Edytowane przez kszh.uint
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...