Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jasiek71

    3293

  • Pyxis

    3126

  • Liwko

    2430

  • Lobo_M

    2212

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nie zmienia to faktu, że finalnie finansowo całość (czyli oszczędności kWh wynikająca z technologii vs Twoja szczególna sytuacja) stoi pod dużym znakiem zapytania.

Dobre! Przecież na same rury kan. do rozdzielenia deszczówki od drenażu wydałem 2 dni temu więcej niż wydam na CO/rok. Nie liczę koparki, robocizny i pomocy (bezcennej) rodziny...

Masz rację, nerwy nie rozwiążą problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być i Niestkowo, tylko w dużym promieniu :)

 

Ogólnie to jesteśmy struci jak cholera od wielu dni bojąc się, że zaczyna się jakiś koszmar. Przestałem patrzeć na podlicznik, bo trudno myśleć o czymś innym gdy czytasz 'rozbiórka domu, plan ratowania, pęknięcie płyty'... Wierzę jednak, że te pęknięcia to koniec procesu, a nie początek.

 

W każdym razie serial pod tytułem 'Pęknięcia na ścianach działowych - płyta fundamentowa' będę kontynuował - tylko nie wiem do jakiego gatunku go zaliczyć: film grozy, czarny humor, szkoleniowy, wojenny czy może czeski film...

 

Trzymam kciuki za szczesliwy koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze 2 tys postów i zacznie kierować budowami.

 

aby odbyło się to zgodnie ze sztuką, trzeba nakręcic ze 4-5tys u konkurencji a w dobrym tonie jest też zapytać parę setek razy na elektrodzie :)

 

później już z górki - klyenci wylewają się z monitora strumieniem szerokim niczym amazonka :)

Edytowane przez kszh.uint
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie Piotra, a nie tego, o barku poopowiada Wam Jasko ew jeszcze jeden osobnik ;) Postaram sie by tez mogl byc - dostosujemy sie.

a jak naprawde tak Cie to nurtuje to zbierz tylek i przyjedz - sam sprawdzisz. Ale najwyrazniej boisz sie kompromitacj

 

kompromitacji? ja musiałbym co najwyzej gardło zapakować ale to akurat jest na stanie...

 

kompromitacja nastapilaby, jakby trzeba cos na stół postawić :)

 

p.s. jaskowi przy jego zuzyciu powinno sie podobac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby odbyło się to zgodnie ze sztuką, trzeba nakręcic ze 4-5tys u konkurencji a w dobrym tonie jest też zapytać parę setek razy na elektrodzie :)

 

później już z górki - klyenci wylewają się z monitora strumieniem szerokim niczym amazonka :)

 

Teraz przerzucam się na forum ogrodnicze. Posadziłem ostatnio 40 tuj, a za kilka dni będę sadził... 400 buków :)

Trzeba kosić z każdej strony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...