Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

O prosze - no to ja juz nie bede czytala tylko dasz mi Ty wyklady ?? Jakie wysokie tuje sadziles, bo my chcemy odrazu takie 1,5 m wsadzac i bedzie ich...8 m podobno co 50 cm trzeba czyli 16 sztuk.

 

co 50cm? mierzone po pniach, nierealne? 80cm to minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jasiek71

    3293

  • Pyxis

    3126

  • Liwko

    2430

  • Lobo_M

    2212

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no tak mi powiedzial ktos po szkole ogrodniczej, ze jak chce miec gesto to co 50cm...

 

To ile cm w przekroju maja 1,5m-owe tuje? ile bedą miały za 2-3 lata? przecież to jest masakra te krzewy sie same zjedzą? taki z niego ogrodnik jak z koziej dupy trąbka, jasne że dla niego to super jak posadzisz co 50cm bo przecież więcej krzewów sprzeda, idź może do innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak mi powiedzial ktos po szkole ogrodniczej, ze jak chce miec gesto to co 50cm...

no to i tak wysokie, my chcemy miec takie by sie odslonic odrazu od sasiadow.

50cm to naprawdę gęsto. U mnie są co 80cm i dość niewysokie ok 80-90 cm - w sumie 120 sztuk. Żeby poszło sprawnie zrobiliśmy jesienną imprezkę plenerową dla znajomych ;) Dali radę wsadzić te krzaki w kilka godzin :p

Szybko i skutecznie odgrodziłem się od ciekawskich oczu wrzucając na siatkę maty trzcinowe - będzie do czasu jak thujki urosną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzaki 1,5m nie dadza od początku takiego efektu bo muszą się rozrosnąć, a to 2-3 lata wtdy bedzie odpowiedznia wysokośc i grubośc. Zrobisz jak uważasz, z ogrzewaniem też zrobiłaś po swojemu;-) Ale spoko moje sieostry też pierw miesacami sie pytaja jaki TV maja kupic a potem biorą to co im sprzedawca wciśnie:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzaki 1,5m nie dadza od początku takiego efektu bo muszą się rozrosnąć, a to 2-3 lata wtdy bedzie odpowiedznia wysokośc i grubośc. Zrobisz jak uważasz, z ogrzewaniem też zrobiłaś po swojemu;-) Ale spoko moje sieostry też pierw miesacami sie pytaja jaki TV maja kupic a potem biorą to co im sprzedawca wciśnie:-)

 

nie potrafisz oczarować kobiety - ot tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z tujami - chodzi wlansie o taki efekt - mowice ze nie osigne go mimo wszystko?? Nie chce czekac 2-3 lata.

 

Malux: I to nie ma byc ogrodzenie od sasiada bo sasiad ma jakas siatke, ale osloniecie tarasu przed wszystkimi ciekawskimi - chcemy taki azyl sobie zrobic :p wiec betonowe itd odpadaja - ma byc ladnie i zielono caly rok.

 

 

Pozostaje http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=mata+z+trzciny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczuwam sie zawsze - ot taka juz jestem ... ale tez zawsze wyluzowana wiec :p wszystko co pisze, pisze z ;) spox

wiesz, barek barkiem, ale teraz na moja kobiecosc przystajesz, uwazaj... :p

btw. zdrajca... jak wodke razem pilismy to mowiles ze nikomu nic nie powiesz... !! Magdaleno :p

 

przecież u Ciebie wódki jak nie przyniesiesz, to się nie napijesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nic wspolnego nie ma z tym, co w barku - a myslisz dlaczego barek taki pelny?? :p

 

tw. na dowod ze kobieta, to tlyko my tak mozemy: pije goraca kawe (tym razem ze swmietanka) a na blacie mam dwa baniaki litrowe lodow - jeden nestle kakaowo smietankowy drugi smietankowo smietankowy - tego drugiego zjadlam juz pol - okno otwarte i pewnie ogrzewanie sie zaraz zalaczy (ale n dworze u nas pieknie i w krotkim rekawku sie smiga) - polaczenie zimnych lodow z goraca kawa - gesia skorka :p rewelacja ;)

facet tak by nie mogl no nie mow.

 

zapytaj, co Liwko ma przed sobą na stole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...