Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jasiek71

    3293

  • Pyxis

    3126

  • Liwko

    2430

  • Lobo_M

    2212

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wiesz, kuzynki tyle czasu czekaja to i do jutra pewnie tez poczekaja - tylko swiadom jestes w o sie pakujesz ?? Przeczytaj te moje 700 cos postow - wyciagnij z tego jakas srednia dodaj ladna buzke i niezla figure ale w zaleznosci od wersji jeszcze bardziej wyszczekana albo jeszcze bardziej zbuntowana - i przespij sie z tym :p Kobiety z naszej rodziny cholernie intrygujace sa, ale tak skomplikowane we wspolzyciu - ze jak juz chlopa znajda to odrazu do oltarza by nie zdazyl rozgrysc i uciec ;)

 

No przecież chodzić z nimi nie zamierzamy. Jeżeli będą chciały, to niech sobie pochodzą i przyjdą jak im się znudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracy na 2 dni - nie maja na to czasu - chyba ze zaplacisz ekstra) sypali i podnosili odpowiednio do gory siatke a ja pilnowalam by wszystko bylo ok - .

Jak bym miał robić jeszcze raz to tak bym zrobił, bez tej pierwszej wersji którą lałem u siebie. siatka na to kable 7-8cm wylewki i po zabawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak myślałem - tylko teściową z renty oskubię to na o,5 metra będę miał kasę

przed chudziakiem zrobiłem fundamenciki półmetrowe zazbrojone na to chudziaka 15cm i pierwsza warstwa isomur[coś mi się rzuciło że nad tym się zastanawiałes]

 

Ten płocik wcale nie taki drogi, a codo isomura, miałem dzwonić ale jakoś mam taki zaj...b że nie było czasu. Zrezygnowałem bo jednak to koszt za duży i mam wątpliwości co do zwrotu z inwestycji

 

wiesz, kuzynki tyle czasu czekaja to i do jutra pewnie tez poczekaja - tylko swiadom jestes w o sie pakujesz ?? Przeczytaj te moje 700 cos postow - wyciagnij z tego jakas srednia dodaj ladna buzke i niezla figure ale w zaleznosci od wersji jeszcze bardziej wyszczekana albo jeszcze bardziej zbuntowana - i przespij sie z tym :p Kobiety z naszej rodziny cholernie intrygujace sa, ale tak skomplikowane we wspolzyciu - ze jak juz chlopa znajda to odrazu do oltarza by nie zdazyl rozgrysc i uciec ;)

 

swiki po takiej reklamie to już czas na jakieś foto ;-)

 

A od kiedy to my na ty jesteśmy? Nie przypominam sobie, a pamiętliwy jestem.

 

Hahaha cerata - dobre ... łzy ciekną mi po policzkach ;-) ;-) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy to my na ty jesteśmy? Nie przypominam sobie, a pamiętliwy jestem.

 

przepraszam, że się "wtrancam" - ale że niby Pan Cerata czy jak?

 

 

ta 33 nie dla Ciebie :p

 

Liwko... ta 33 to stara pompa jest... i do tego na bank rozplombowana...

Edytowane przez kszh.uint
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie dostałem taką propozycję wykorzystania kominka i reku. Wiem już wiele było o tym pisane że nie powinno się łączyć. Chciałem zrobić taki patent aby w salonie zrobić wywiew w okolicach kratki kominka i tak wykorzystać przegrzane powietrze pod sufitem. Ale dostałem taką propozycję i sam już nie wiem.

 

http://desmond.imageshack.us/Himg88/scaled.php?server=88&filename=mwsnap036z.jpg&res=medium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z Ciebie niedowiarek - normalnie powinienes pomyslec nad jakimis zajeciami typu: caly swiat nie zawsze klamie, czy troche wiary w drugiego czlowieka nas nie zlamie... no nie wiem, nie wiem - ciezki osobnik z Ciebie - tak wszystko udowadniac...

 

ale u nas dzis pogoda...pada i jakos tak dziwnie - chyba cisnienie niskie - ide zaraz jeszcze spac :p

 

pisałem, że ze mnie niedowiarek - ale może pokażesz jak nie barek, to chociaż tę tap madl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie spokojnie - wiesz, najpierw ja musze ocenic czy Ty sie nadajesz - ok poczucie humoru masz, w kasze sobie dmuchac tez nie pozwlasz - ok ok - pasuje, nie beda mialy pantoflarza - no ale cos wiecej - wiesz, jak juz ustawiac je to z kims szczegolnym jakims :p mozesz na pw - zyciorys, jakies cv, moze byc list motywacyjny oczywiscie z fotkami itd itp

 

wystarczy działka w dobrej lokalizacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eno jedno i drugie jednoczesnie zdziala taki obraz ze nawet po alkogholu sie tego nie przyjmie jako cos realnego :p

Moj maz malo pije - to chyba swiadczy dobrze o mnie ?? .... Ale z tego co tu piszecie, to co poniektorzy spozywaja duzo i czesto - czyli im nalezy wspolczuc w takim razie - photoszop nie poamaga, musza inne srodki - oj bidni bidni

 

się ma barek - się pije;

małż nie pije, bo pewnie mu wydzielasz kielonek w sobotę i do tego rysujesz kreskę na butelce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha mam znow udawadniac - no wej - btw ja teraz o sobie mowie :p skromna jak zawsze ... a pozatym dr medycyny etetycznej (czy jak ise tam zwie) mnie ostatnio ogladala- mogla zarobic - pytam co poprawic by trzeba bylo - a ona - nic - PAni jest idealna :p

 

wiesz - a moze za duzo roboty byloby i odpuscila...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stara pompa miala byc fotomodelka tylko wyjechala, a mloda ma ku temu predyspozycje wiec obie rewelacyjnie na fotach wychodza :p

Nie przechwalaj się tylko dawaj fotę to ocenimy

 

ja nie pomoge - nie znam sie :p

Swiki nie świruj - TY SIE NIEZNASZ???

 

Bitter jest nasz chlopak i tu rozmawialismy o ociepleniach, ogrzewwaniu i innych rzcezach - zwiazane z ogrzewaniem wiec nawet w temacie, zwiazane z reku wiec tez w temacie :p I reku na prad wiec jak najbardziej w temacie :p Ja tam mysle ze jak ktos wie, to mozemy ;)

 

Dzięki :-P

 

bitter: było już o tym....odpuśc sobie ten pomysł...

No dobra ... ale wyciąg spod sufitu w okolicy kominka ktoś ma?

 

wiesz - a moze za duzo roboty byloby i odpuscila...

Żytko aleś Ty wredota ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...