Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jasiek71

    3293

  • Pyxis

    3126

  • Liwko

    2430

  • Lobo_M

    2212

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

zapodałem temat w odpowiednim miejscu ale pewnie musiałbym poczekać długo

mam polożone 25 cm platinium na frezie[przy takich grubościach odradzam]

ekipa mi tak położyła że nie moge patrzeć oczywiście popiankuje to ale chodzi mi po głowie doklejenie styropianu 5 cm na to jeszcze

 

malux zmień stopkę ;-) masz tam 18 styro ;), napisz 18*2 :p

 

no właśnie...10cm by ci stykło :p

adiqq się nabija ale prawda jest taka, że przy PCi 35cm styropianu to już przegięcie w drugą stronę, nawet jak to PCi powietrzna

 

liwko ja ten kominek w trzciance kupię

Haha to widzę, że stworzymy niedługo fanclub kominków Nordpeis ;-), ja nie wiem czy w Trzciance ale też kupuję N21 - dokładnie taki jak ma Liwko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym podłączem prądu to chyba zależy od miasta. U mnie nie wydadzą PNB bez świstka z elektrowni. Wiem, miałem problemy. W powiacie stwierdzili że przyłącze które już miałem jest do sąsiedniego budynku. Musiałem jechać i załatwiać nowe papierki z elektrowni (namieszali z numerami działek). Nie było możliwości uzyskania pozwolenia bez przyłącza. Takie uzyskałem informacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie moja sprawka ;) odrazu mowie - a nie wiem czemu posty mi tnie i widze ze nie ma calosci w hydeparku...

 

Tobie akurat wyjątkowo mocno tnie te posty:)

Najmocniej tnie rano:P Nieraz całe znikają

Też nie wiem czemu się moderują, edytują czy po prostu całe znikają

Może masz coś do ukrycia lub czegoś się boisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E - Zytko (...)boi sie mnie :p i mojego barku ;) wiesz, kompromitacji, ze bedzie musial mi spojrzec w oczy i powiedziec - cholerka mialam racje a ja sie mylilem - on by nie zniosl tego :Pl

 

otóż nie; żytko chyli głowę przed siła argumentów a nie argumentem siły :p

 

żytko nie lubi upałów i optymalna temperatura dla niego nawet latem to 21-22stC a u Ciebie jest jak w Puszczy Amazońskiej :) poniżej 25stC nie spada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha no pewnie - juz jade -no mogles choc tego numeru mieszkania nie podawac, to moze bym sie dala zrobic ;)

 

nr mieszkania nie ma, bo to dom... to, co podałem, to nr ulicy...

taka tam... kawalerka... z widokiem na łazienk(i)ę...

 

zmieścicie się wszyscy a i zaparkować gdzie jest miejsce... przy szlabanie powiedzcie tylko, ze na degustację do pana Żytko... i ubrać się stosownie a nie jak na piknik!

 

zakładam, że sztućce nie są wam obce?

Edytowane przez kszh.uint
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...