Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jasiek71

    3293

  • Pyxis

    3126

  • Liwko

    2430

  • Lobo_M

    2212

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ok, to kolejna, wykonana samodzielnie, przy 80 w/m2 - ceny ze strony internetowej sprzedawcy kabli devi + 6 sztuk termostatów i devilink do sterowania centralnego = 7370,00. To już chyba troszkę lepiej. Moc kabli 7,5 kw. Patrząc na ozc to moc kabli prawie dwukrotnie przewymiarowana, czyli teoretycznie powinno być jeszcze taniej. Czyli jak pięknie sprzedawcy chcą orżnąć naiwnego klienta. :-)

 

przymierzam się do zakupu tak jak ty i jeśli chodzi o Devi to na 10 obwodów ,suma 8,5 kW cena jest 3884zł także ta wycena twoja jest też przesadzona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie sterowników Auraton to oczywiście macie rację*teraz sobie przypomniałem nie chodzi że nie można zaprogramować*w innych godzinach ale o to że nie ma jak zaprogramować np. godz 14:30 jest tylko co godzinę a ja tanią taryfę mam of 14:30 do 16:30.

 

czas szybko leci, a pamięć ulotną jest :)

(za bzdury pisane wcześniej gorąco przepraszam)

Edytowane przez Brygada RR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz pisałem na forum o tym problemie już wcześniej, jeśli tak to miałeś dobrą*promocję :)

 

najśmieszniejsze jest to że 1 ze sterowników który od Ciebie odkupiłem - to dlatego że mój gdzieś wcieło ... miał być do łazienki i czekał na ułożenie płytek - wrzuciłem go do 1 z kartonów - i dopiero dziś odnalazłem - byłem przekonany ze albo źle coś policzyłem - albo zgubiłem na dobre ... jak widać nic w przyrodzie nie gonie

 

Polecacie jeszcze jakąś firmę oprócz devi i elektra? Jest coś jeszcze?

 

ja u siebie 1 kabla finalnie nie położyłem i mam nowy nieużywany - do tego oryginalnie zapakowany sterownik Auraton 3000 - mogę Ci odsprzedać komplet w za 2/3 wartości nowego ...

tylko muszę sprawdzić jakie parametry ma kabel - może Ci gdzieś spasuje

 

edit: mam najprawdopodobniej taki

 

[TABLE=class: productListing, width: 100%]

[TR=class: productListing-even]

[TD=class: productListing-data]Kabel grzejny DEVI Deviflex DTIP-10 40m 400W 230V [/TD]

[TD=class: productListing-data, align: right]

532.59zł z VAT

433.00zł netto

426.07zł z VAT

346.40zł netto

 

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

co TY na to ?

Edytowane przez R&K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najśmieszniejsze jest to że 1 ze sterowników który od Ciebie odkupiłem - to dlatego że mój gdzieś wcieło ... miał być do łazienki i czekał na ułożenie płytek - wrzuciłem go do 1 z kartonów - i dopiero dziś odnalazłem - byłem przekonany ze albo źle coś policzyłem - albo zgubiłem na dobre ... jak widać nic w przyrodzie nie gonie

 

 

 

ja u siebie 1 kabla finalnie nie położyłem i mam nowy nieużywany - do tego oryginalnie zapakowany sterownik Auraton 3000 - mogę Ci odsprzedać komplet w za 2/3 wartości nowego ...

tylko muszę sprawdzić jakie parametry ma kabel - może Ci gdzieś spasuje

 

co TY na to ?

 

Dzięki bardzo, ale ja się już zdecydowałam na devilinka i do tego regulatory temp podłogi devilink FT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo, ale ja się już zdecydowałam na devilinka i do tego regulatory temp podłogi devilink FT.

 

to moze sam kabel ;)

[TABLE=class: cms_table_productListing, width: 100%]

[TR=class: cms_table_productListing-even]

[TD=class: cms_table_productListing-data]Kabel grzejny DEVI Deviflex DTIP-10 40m 400W 230V[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...