Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jasiek71

    3293

  • Pyxis

    3126

  • Liwko

    2430

  • Lobo_M

    2212

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Żaden cudaczny, popatrz na swoje auto ile w nim masz tych niby "cudacznych" rozwiązań.

 

a co ma do tego auto ?

 

samochód ma mnie przewieźć z punktu A do B ...

jak mi w nim za zimno to sobie pokrętło przekręcę, jak za duszno to okno uchylę ...

w tym momencie nie muszę dbać o oszczędzanie ciepła bo jak go nie spożytkuje w kabinie to i tak wyleci chłodnicą ...

w domu jest trochę inaczej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kablami się nie da ...;)

przy wodzie możesz sobie zmieniać temp. zasilania ..;)

 

Tak jak kszhu.int pisze, proste załączenie czasowe z supermarketu rozwiązuje problem i nieważne czy woda czy kable. Tylko trzeba to zbadać organoleptycznie i dostosować do własnych potrzeb i budynku. Taka pogoda jak teraz jest najgorsza z możliwych dla podłogówki. Dni ciepłe, noce zimne. Jak jest zima, elektronika sama tym steruje, teraz ma z tym duuużee problemy. Ja u siebie włączam podłogówkę 2 razy dziennie po 2 godziny sterownikiem czasowym z supermarketu i to wystarczy by się nie zagotować i nie zmarznąć. Przyjdą zimne dni, elektronika będzie tym sterować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kszhu.int pisze, proste załączenie czasowe z supermarketu rozwiązuje problem i nieważne czy woda czy kable. Tylko trzeba to zbadać organoleptycznie i dostosować do własnych potrzeb i budynku. Taka pogoda jak teraz jest najgorsza z możliwych dla podłogówki. Dni ciepłe, noce zimne. Jak jest zima, elektronika sama tym steruje, teraz ma z tym duuużee problemy. Ja u siebie włączam podłogówkę 2 razy dziennie po 2 godziny sterownikiem czasowym z supermarketu i to wystarczy by się nie zagotować i nie zmarznąć.

 

czysta mechanika jak ford mustang a nie jakieś tam devilinki dla dzieciaków :)

 

Tak jak kszhu.int Taka pogoda jak teraz jest najgorsza z możliwych dla podłogówki. Dni ciepłe, noce zimne. Jak jest zima, elektronika sama tym steruje, teraz ma z tym duuużee problemy.

 

a więc już dwie osoby potwierdzaja, że okresy przejściowe są niewysterowywalne przy akumulacji w wylewce

Edytowane przez Hippek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...