Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

nie chce byc niegrzeczna, ale jak teraz juz kombinujesz z ustawieniami, bitter, to co bedzie w srodku zimy:-)

 

przysun sobie lozko blizej pieca, zebys sterowal nim bez wychodzenia spod koldry:-)

 

zabijacie, panowie, podstawowe zaletę ogrzewania elektrycznego, jaka jest bezobslugowosc

 

wejdź na swój profil i przeczytaj ostatnie, a może nawet wszystkie posty jakie umieściłaś.

czy jest w nich coś więcej poza biciem piany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jasiek71

    3293

  • Pyxis

    3126

  • Liwko

    2430

  • Lobo_M

    2212

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wejdź na swój profil i przeczytaj ostatnie, a może nawet wszystkie posty jakie umieściłaś.

 

czy jest w nich coś więcej poza biciem piany?

 

zaczne grzac, to bedziemy rozmawiac konkretnie, na razie przysluchuje sie, jak zapętlacie rzeczy oczywiste

 

a w czym problem, jesli wolno spytac?

 

czy, procz pradu, oszczedzasz tez na transferze?

 

lepiej przejrzyj swoje posty, doinstaluj polski slownik i popraw swoje bledy ortograficzne, bo juz Ci ktos zwracal kiedys uwage.

 

phi, damski bokser sie znalazł

 

żonę tez tak musztrujesz?

 

bez odbioru.

Edytowane przez Hippek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co przesadzać, to akurat zmienia się samo ale zgadzam się, że na początku trzeba, jak przy wszystkim, trochę popracować z ustawieniami ale docelowo, zwłaszcza przy kablach, to ma być totalnie bezobsługowe, nawet bez wyłączania bezpieczników latem.

 

a kolega sprzed 2ch postow wyzej wylącza:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczne grzac, to bedziemy rozmawiac konkretnie, na razie przysluchuje sie, jak zapętlacie rzeczy oczywiste

 

a w czym problem, jesli wolno spytac?

 

czy, procz pradu, oszczedzasz tez na transferze?

 

lepiej przejrzyj swoje posty, doinstaluj polski slownik i popraw swoje bledy ortograficzne, bo juz Ci ktos zwracal kiedys uwage.

 

phi, damski bokser sie znalazł

 

żonę tez tak musztrujesz?

 

bez odbioru.

ktoś, kiedys, gdzieś itd.

zawsze na temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bitter, ustaw zakresy godzin na tanią i drogą taryfę. Później daj na tanią temp. żądaną + początkowo 1*C (ew. później mniej lub więcej). Na drogą ustaw np. 10*C.

Druga sprawa to kombinacje z krzywą grzania.

Trzecia - 1. sezon grzewczy to obserwowanie systemu i nauka, dopasowanie ustawień sterownika. Do tego dom dopiero zamieszkały, zimny i mokry, no i w ogóle najpierw dokończ wełnę na stropie :)

Edytowane przez budowlany_laik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla urozmaicenia filmik jak się kable zalewało :) na rurkach oczywiście ;)

 

http://youtu.be/-in2m3cuCFg

 

czemu na rurkach? i czemu oczywiście??

i gdzie te rurki ? wygląda zupełnie jak u mnie , tj kable bezpośrednio na siatce

 

będzie nas trójka, bo jeszcze jasiek :)

 

jest nas znacznie więcej ... wczoraj poprawiłem ostatni sterownik , nie dotykam już ich do końca tego sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
czemu na rurkach? i czemu oczywiście??

Takie kaprycho chyba,ale kto bogatemu zabroni :)

Brakuje jeszcze mat grzewczych pod kaflami,wtedy już full wypas ;)

Ale kto wie,wszystko jeszcze przed qubic...

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się okaże - dopiero uczę się tego jak się ogrzewa dom kablami, jak reaguję taki czołg i ta cała akumulacja ... zobaczymy

NIE MÓWIĘ NIE

 

z założenia sterowniki są ustawione i mają za mnie wszystko robić , a ja mam się niczym nie przejmować i nie dotykać tego wcale

jedyne zagrożenie to ustawienia (czas grzania) obecnie 3h w nocy i 2 w dzień - wszystko w taniej taryfie - przy dużych mrozach może okazać się to zbyt krótkim czasem grzania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się okaże - dopiero uczę się tego jak się ogrzewa dom kablami, jak reaguję taki czołg i ta cała akumulacja ... zobaczymy

NIE MÓWIĘ NIE

 

z założenia sterowniki są ustawione i mają za mnie wszystko robić , a ja mam się niczym nie przejmować i nie dotykać tego wcale

jedyne zagrożenie to ustawienia (czas grzania) obecnie 3h w nocy i 2 w dzień - wszystko w taniej taryfie - przy dużych mrozach może okazać się to zbyt krótkim czasem grzania

 

nie nauczyles sie czytajac? ja juz wszystlo wiem:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...