Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jasiek71

    3293

  • Pyxis

    3126

  • Liwko

    2430

  • Lobo_M

    2212

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No to teraz porównaj cenę dachowca z PC:P

Ja i wielu innych uciekających na wieś raczej płacimy za komfort a nie mruczenie po nocach

 

pomruczy dopiero dwuśmigłowy agregat Arturo:-) gruntowe przy nim to rzeczywiscie dachowce:Pa jak syn sąsiada włoży patyk w skrzydełka, to poźniej działać będzie na mimośrodzie i odleci z połową elewacji :)

Edytowane przez Hippek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomruczy dopiero dwuśmigłowy agregat Arturo:-) gruntowe przy nim to rzeczywiscie dachowce:Pa jak syn sąsiada włoży patyk w skrzydełka, to poźniej działać będzie na mimośrodzie i odleci z połową elewacji :)

Nawet nie pisz takich rzeczy bo zdesperowani sąsiedzi mogą czytając forum coś takiego zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Ale posiadacze pomp go nie słyszą, a nawet mówią że jest super (takie mruczenie jakby kota, a zawsze chcieli mieć) :D

Świeże spostrzeżenia,nie wiem czy można mówić o hałasie ale jednostka zewnętrzna wydaje odgłos starej lodówki made in ZSRR podczas pracy na pełnej mocy,przy normalnej pracy wiatraków prawie nie słychać,jeno lekki powiew powietrza ;)

Mi to kompletnie nie przeszkadza,pompka stoi za garażem i jej "głos" w żaden sposób nie dochodzi do wnętrza domu :)

Z jednostki wewnętrznej nie słychac nic.

pomruczy dopiero dwuśmigłowy agregat Arturo:-)

Aż się zdziwiłem,że to Hipka napisała,bo patrzę a tu nie ma obcasa ;)

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeże spostrzeżenia,nie wiem czy można mówić o hałasie ale jednostka zewnętrzna wydaje odgłos starej lodówki made in ZSRR podczas pracy na pełnej mocy,przy normalnej pracy wiatraków prawie nie słychać,jeno lekki powiew powietrza ;)

Mi to kompletnie nie przeszkadza,pompka stoi za garażem i jej "głos" w żaden sposób nie dochodzi do wnętrza domu :)

Z jednostki wewnętrznej nie słychac nic.

 

Aż się zdziwiłem,że to Hipka napisała,bo patrzę a tu nie ma obcasa ;)

 

No widzisz kochana... Jak ty nic o życiu nie wiesz...

 

ojtam,ojtam

 

Arturo! pytam na serio: ubezpieczasz agregat od kradziezy? czy miesci sie on w standardowym ubezpieczeniu domu, bo przeciez jest na zewnatrz?

 

Pytam, bo to chyba najdrozszy element tej PC a z naszymi ubezpieczycielami bywa roznie - napisze jeden z drugim, ze jak nie stalo wewnatrz domu, to nie podlega pod polise (tfu, tfu)

 

odpukac nie zycze Ci tego ale Polska to dziki kraj, jak mawia Miro.

Edytowane przez Hippek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Arturo! pytam na serio: ubezpieczasz agregat od kradziezy? czy miesci sie on w standardowym ubezpieczeniu domu, bo przeciez jest na zewnatrz?

 

Pytam, bo to chyba najdrozszy element tej PC a z naszymi ubezpieczycielami bywa roznie - napisze jeden z drugim, ze jak nie stalo wewnatrz domu, to nie podlega pod polise (tfu, tfu)

odpukac nie zycze Ci tego ale Polska to dziki kraj, jak mawia Miro.

Prawdopodobnie polisa nic mi nie da bo teren działki nie jest trwale zamykany ale alarm jest założony i reflektory na jednostkę zewnętrzną skierowane,także nie proszonego gościa(tfu,tfu) myślę skutecznie to wszystko odstraszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeże spostrzeżenia,nie wiem czy można mówić o hałasie ale jednostka zewnętrzna wydaje odgłos starej lodówki made in ZSRR podczas pracy na pełnej mocy,przy normalnej pracy wiatraków prawie nie słychać,jeno lekki powiew powietrza ;)

Mi to kompletnie nie przeszkadza,pompka stoi za garażem i jej "głos" w żaden sposób nie dochodzi do wnętrza domu :)

Z jednostki wewnętrznej nie słychac nic.

 

jak kupujesz każde nowe urządzenie czy to pralka czy samochód zawsze jest taka ekscytacja jak to cicho pracuje czy jeździ...

 

a po pewnym czasie już zaczyna cię wk... ta "cicha" praca...:yes:

 

ale wiem wiem...

z PC jest inaczej...

one kilkadziesiąt lat chodzą jak nowe ...:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuje jednostka zewnętrzna klimatyzatora na ścianie jak pracuje( a są małe 3,5kW i 2,7kW każda) a przy kilkunastu kW to musi trochę dawać czadu. Ale Arturo nie ma połączonej z budynkiem więc pewnie nie będzie to dla niego dokuczliwe.

 

A moze arturo moglby pokazac, jak to zamocowal - oczywiscie bez szczegółow domu czy okolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...