Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jasiek71

    3293

  • Pyxis

    3126

  • Liwko

    2430

  • Lobo_M

    2212

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja tam wolę słuchać szczekanie pieska czy piesków, od czasu do czasu, niż ten jednostajny ruhm i ruhm i ruhm z wiatraków. Niby decybele inne, ale ten jednostajny i monotoniczny dźwięk trochę denerwujący.

 

wiatraka muszę posłuchać, bo przejeżdałam zawsze obok jednego i nie chce mi się podjechać, zeby posłuchać, czy rzeczywiście hałasuje tak nieznośnie;

 

zaleta: w promieniu 2km nie ma kretów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiatraka muszę posłuchać, bo przejeżdałam zawsze obok jednego i nie chce mi się podjechać, zeby posłuchać, czy rzeczywiście hałasuje tak nieznośnie;

 

zaleta: w promieniu 2km nie ma kretów :)

 

A moja foksterierka przygarnięta ze schroniska wszystkie krety z ogródka przegoniła, a przy tym ile się na kopała...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałaś? Przynajmniej na jamniki nie działa - stoi taki durny, rozgląda się spłoszony ale szczeka nadal:/

 

I ma szczekać, bo coś jest nie tak. Psy są bardziej inteligentne niż czujniki ruchu, elektronika i systemy alarmowe najnowszej generacji typu PID, PIR itd...

Edytowane przez zyzolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie dlaczego jasiek71 chce usunąć swoje konto?

 

spiskowa teoria dziejów mówi o cyklicznej potrzebie oczyszczenia, oddzieleniu ziarna od plew, jakos tak :p

 

zapytam wprost ...

siedzisz tu całymi dniami, wpierdalasz się do wszystkiego co jest niezgodne z etykietką na produkcie ...

czy tobie ktoś płaci za to ...

 

zauważyłem też że na FM jest kilka osób których "boli" moja obecność...

 

Konrad daj sobie spokój ...

całe to forum to istne kółeczko wzajemnych adoracji ...

mam daleko w dupie dalsze uczestnictwo, szkoda czasu...

 

wcale się nie uwziąłem...

zaczynam powoli odnosić wrażenie że na tym forum nie ma normalnych użytkowników a sami "strażnicy" dobrego imienia danej firmy czy jakiejś działalności ...:yes:

 

panowie ja wymiękam...

po prostu nie mam zamiaru pakować się w jakieś bagno...

 

wiem tylko jedno...

FM nie jest miejscem w którym dzielimy się spostrzeżeniami, tutaj trzeba tak tańcować jak zagrają ...

 

dla mnie od tej chwili nie ma najmniejszego znaczenia kto cokolwiek napisze w tym czy innym temacie ...

pozdrawiam

. . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...