Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • jasiek71

    3293

  • Pyxis

    3126

  • Liwko

    2430

  • Lobo_M

    2212

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Do "qubic" bojler jest w WC bo go estetycznie zabudowałem wraz z stelażem od kibelka i teraz jest jakby w szafce, której nie widać. Ponadto taki bojler ma niewielki straty ciepła i nie szkoda mi ich wtedy na WC.

Pod zlewem daliśmy podgrzewacz przepływowy z względu na miejsce, ma on niewielki wymiary a opóźnienie jest akceptowalne. Musisz to sobie sprawdzić w realu, my to przetestowaliśmy wcześniej w domkach letniskowych. Z reguły wszyscy lubią mieć pod zlewem kosz na śmieci a buforek zabierze Ci sporo miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka pomyłkę asolt'a ???? o czym TY mowisz! bo wg mnie Andrzej w niczym się nie pomylił !!!

pomylić się nie pomylił, lecz zwyczajnie przeliczył :)

 

Jak nie masz kalkulatora w domu to jest w komputerze. kliknij START potem Akcesoria i kalkulator.

 

u nas kw w II taryfie 0,30gr.

 

 

daj skan faktury lepiej, bo chyba zapominasz o przesyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dziś zużycie energii na ogrzewanie i CWU to 6550 kwh, mam podlicznik na te obwody i codziennie spisuje stan i temp. na zewnątrz. W przeliczeniu na złotówki to jest 4220 zł za 6,5 m-ca.

 

Grzejesz w I taryfie, że takie ceny Ci wyszły??? Ponad 64 grosze za kWh?

daj skan faktury lepiej, bo chyba zapominasz o przesyle :)

 

U mnie w Enea z przesyłem II taryfa 0,32 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to gdyby nie Arturo i Hipka to wątek byłby nudny jak flaki z olejem i mnie się podoba, że wsadzają kij w mrowisko ... może dlatego, że jeszcze się do mnie nie dosadzili? ;-)

 

Dwa dni temu zakręciłem zawory w części dziennej domu. Dziś 24 stopnie. Coś mi się wydaje, patrząc na prognozę i słoneczne dni, że tej części domu już grzał nie będę tej wiosny :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest tak tanio z VAT-em i przesyłem ?

 

Na przykład u mnie i w całej Wielkopolsce 0,2927 gr za kWh

 

W pomorskim Energa też ma podobna cenę - taryfa Ekonomiczna dolina - II taryfa po 29gr brutto lub lepiej:

Duon II taryfa brutto: 20gr - http://www.duon.pl/new/files//1113/5910/6302/cennik_g.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie w temacie :)

Jeszcze miesiąc temu pisałem że zima łagodna (te 20 stopni początkiem marca).

Na dziś mogę powiedzieć że dobiłem do zużycia z zeszłej zimy przy znacznie większej wentylacji (dom nie ze stopki). Uwzględniając ten czynnik, jeszcze kilka dni i dobiję do zeszłorocznego zużycia opału. Co Wy macie z tymi kWh? Czemu tak dużo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...