Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przestronne komentarze J&K


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • 5 months później...
Gość justyna_m

Witam serdecznie

 

...jestem bardzo ciekawa Waszych postępów...razem z mężem również zastanawialismy się nad Przestronnym, był to nasz projekt nr 1, jednak okazało się, że nie pasuje do naszej działki i padło na D24 z wykuszami.

 

Pozdrawiam serdecznie, życzę wytrawłości i powodzenia

 

Będę do Was zaglądała

 

 

Justyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość justyna_m

Witam serdecznie

 

...jestem bardzo ciekawa Waszych postępów...razem z mężem również zastanawialismy się nad Przestronnym, był to nasz projekt nr 1, jednak okazało się, że nie pasuje do naszej działki i padło na D24 z wykuszami.

 

Pozdrawiam serdecznie, życzę wytrawłości i powodzenia

 

Będę do Was zaglądała

 

 

Justyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

ale sie pozmieniało.....

znaleźli się górale którzy wlasnie skonczyli robote w wiosce obok i nazajutrz, tj w poniedziałek juz pojawili sie na działce.

Wybór padł an Robena czarno-brązowego - ma super fakrurę, mimo ze jest to angoba - wygląda jak glazurowany

Bogen niestety odpadł - droższy i beznadziejnie matowy....ale podobno lepsza jakościowo glina i równiejszy...?

 

...juz za 1,5 tyg się okaże jak prezentuje się Roben made by mountain-boys :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My akurat mamy bogena brązowego i nie mogę powiedzieć by był matowy wręcz przeciwnie. Na etapie wyboru dachówki robena nam odradzano, na jednym ze składów zgnił na wystawce co akurat widziałam na własne oczy.

Robena czarno-brązowego mają nasi sąsiedzi i kolorystycznie wygląda bardzo ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...
  • 2 weeks później...

Pooglądałem Twoje zdjęcia po ocieplaniu styropianem i zastanwia mnie jedna sprawa.

Drzwi na taras. Ocieplenia masz do samego poziomu drzwi od dołu. Jak sądze będziesz jeszcze na taras dosypywał coś do poziomu drzwi. Jeśli taras chcesz z kostki (czy może z czegoś innego) to przy takim dociepleniu nie dojdzie ona do samch drzwi tylko do styropianu. Jak chcesz wykończyć styk drzwi tarasowe i to co będziesz miał na tarasie?

 

Niewiem czy to jasno opisałem. Sam się zastanawiam jak to zrobić ale jestem jeszcze przed ocieplaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pooglądałem Twoje zdjęcia po ocieplaniu styropianem i zastanwia mnie jedna sprawa.

Drzwi na taras. Ocieplenia masz do samego poziomu drzwi od dołu. Jak sądze będziesz jeszcze na taras dosypywał coś do poziomu drzwi. Jeśli taras chcesz z kostki (czy może z czegoś innego) to przy takim dociepleniu nie dojdzie ona do samch drzwi tylko do styropianu. Jak chcesz wykończyć styk drzwi tarasowe i to co będziesz miał na tarasie?

 

Niewiem czy to jasno opisałem. Sam się zastanawiam jak to zrobić ale jestem jeszcze przed ocieplaniem.

 

sprawa jest bardzo prosta;

w tej chwili styro podchodzi pod prog drzwi dlatego ze nie zdecydowalem sie jeszcze na rozwiązanie nawierzchni tarasu....ale jakieby ono nie bylo - podetnę o ok 15 cm styro ponizej progu, a w to miejsce dojadę np. wylewką betonową z tarasu na ktorej dam np plytki cermaiczne....itp

 

tak to w skrócie wygląda

jesli nie opisałem tego jasno to pytaj - służę pomocą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...