Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika budowy


Recommended Posts

  • 2 weeks później...

Witam

 

Na początku życzę wam powodzenia w przygodzie życia, będę na pewno śledził wasz dziennik.

Od razu mam prośbę czy możesz w swoim dzienniku pisać ilości materiałów jakie Ci poszły. Informacje te będą bardzo przydatne dla przyszłych budujących. Ja planuje budowę Rodo 6 (G2) ale są to bardzo podobne domy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

http://www.polskiesadownictwo.pl/userimages/JAJKO.jpg

 

Z okazji świąt Wielkiej Nocy życzę Ci:

uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku.

Przyjaciół wielu, dużo w portfelu,

dyngusa mokrego i czasu radosnego,

a przede wszystkim prawdziwych i uczciwych przyjaciół, szczęścia w miłości i spełnienia marzeń!

 

OLA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
czyta, czyta :) choc pewnie sie nie ujawnia :)) tak jak ja, zanim troche nie okrzepłam na tym forum ;) dzieki za strone- bylam i zawylam z zachwytu! Jak szkoda,że to lokalna firma- muszę gdzies u nas zlapac podobną, bo do mojego ryglowego domku w stylu kaszubskim pasowalyby jak nic :) My , jak dobrze pojdzie , ruszymy za 3 tyg - poki co, serfuje po dziennikach i z wypiekami czytam jak sobie inni radzą i na co sie szykowac :D Trzymam kciuki za Wasz piekny domek i za Was - powodzenia :) pozdrowienia zeslonecznej Połnocy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Ojjj Cacek!! budowa nie idze czy tez zaniedbujesz dziennik?ja tu zagladam co jakies 3 dni i nic nowego nie widac juz od ohohoh :wink: a tak powaznie to trzymam mocno kciuki za Ciebie a przede wszystkim za robotnikow:)) wiecej zdjec prosze bo sledze budowe z zapartym tchem:)) pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

na początku gratuluję szybkich postępów w budowie.

budujecie domek "w moim typie" - ja przymierzałem sie do domu pod katalpą też z archonu bardzo podobnego do Waszego Rodo ale w rezultacie będzie projekt indywidualny na bazie katalpy.

Chcę się budować w Orzeszu-Zgoniu - pewnie wiecie gdzie to - w sumie niedaleko. Na razie jestem na etapie załatwiania mediów - zgroza.

 

No i mam pytanie a propos studni wbijanej - ile toto Was kosztowało, czy trzeba jakieś zezwolenia zgłoszenie itp ??

U mnie będzie wodociąg w 2010 roku a chciałbym już coś sadzić w ogrodzie a bez wody nie da rady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Rafał, dziekuje, jest juz troche do przodu bardziej niz na zdjęciach, ale jestem ostatnio taki zaganiany, że nie mam czasu, siły ciachnąc nawet kilku fotek, może w przyszłym tygodniu. Co do studni, to właśnie w poniedziałek daję wode do badania do sanepidu, zobaczymy co tam wyjdzie, czy nie jakas radioaktywna, czy co :D , studnie mamy wbijana, na 8m , lustro wody było na 6m, wydajność 3 kubiki na godzine, narazie leci. Koszt materiał z robociznma 1500 zł (w tym różdzkarz, cyba tak to się pisze :D ) dodatkowe 200 zł za wprowadzenie do domu, rura, zawory, kranik i takie tam. W razie potrzeby moge udostepnic telefon , gościu mieszka w Tychach. To narazie tyle. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 11 months później...
  • 3 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...