Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Alabastra:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 496
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Edytka121- Wejście główne mamy od tarasu, a właściwie to schody te od frontu i te od ogrodu dopiero powstaną. Jedne będą w pobliżu wejścia do domu, a drugie - te od ogrodu- pomiędzy tzw. jajkiem a szeroką częścią tarasu. Taras przy głównym wejściu wyszedł dzięki zamianie garażu na pokój. Mamy teraz na przedpołudnie taras od wschodu, a na popołudnie taras od zachodu :D . Najpierw były wylewane ławy, takie jak pod budynek, potem wymurowano bloczki (14 palet :o ), które zaizolowano czymś czarnym i śmierdzącym :roll:. Na koniec do środka wsypany został piasek( 6 wywrotek :o ).

Ps. Parapety też mi się podobają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lilan Twój dom jest coraz ładniejszy. Wybrałaś piękny kolor okien i drzwi - tak idealnie współgrają.

My musimy uzbroić się w cierpliwość - nadal czekamy na pnb :-? Mam nadzieje, że do 20 czerwca dostaniemy ten papierek, bez którego ani rusz

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

[wpis przeniesiony z dziennika budowy]

 

Witam. Oglądałem fotki waszego domku i powiem szczerze nieźle się zapowiada. Razem z żona też wybraliśmy ten projekt tylko że przez tych urzędników jesteśmy jeszcze w "lesie" :evil: Zastanawiam się z jakiego pustaka postawiliście domek i ile go potrzeba. Jesli to nie kłopot to z góry

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik95862.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Hej,

 

Twoj Alabaster wyglada super:)

Bardzo interesuje mnie piwnica - czy jest ona pod calym domem czy tylko pod jego czescia?

Czy mogla bys moze umiescic zdjecie planu piwnicy w swoim dzienniku budowy?

Interesuje mnie tez jak wyglada zalatwianie planu piwnicy ile cos takiego kosztuje?

Byla bym wdzieczna za odpowiedzi na te pytania. Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Rafał 24 - dom wybudowaliśmy ze zwykłego pustaka 24.

renia_m86 - piwnicę mamy pod częścią domu, tzn. od garażu po pokój dzienny. Spróbuję zeskanować plany piwnicy. Jeśli mi się uda, to na pewno zamieszczę. Jeśli chodzi o załatwianie planu piwnicy, to nie było z tym żadnych problemów. W projekcie, w dziale informacje ogólne jest kilka punktów dotyczących dopuszczalnych zmian w projekcie nie wymagających odrębnej zgody.

Między innymi:

3. Wprowadzenie częściowego lub całkowitego podpiwniczenia budynku przy zachowaniu poziomu posadzki parteru na wysokości nie przekraczającej 50 cm ponad poziom terenu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 months później...
  • 1 month później...

Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru

Przyniesie Ci spokój i radość.

Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia

Żyje własnym pięknem,

A Nowy Rok obdaruje Ciebie i całą Waszą rodzinę

Pomyślnością i szczęściem.

Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia

Niech spełniają się wszystkie Twe marzenia.

http://img264.imageshack.us/img264/9022/x32fx3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...