Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Alabastra:)


Recommended Posts

Na początek dziękuję za rewizytę :D . Wiem, że czasami nie wszystkie zdjęcia w moim dzienniku chcą się otworzyć albo otwierają się częściowo - wtedy stosuję odświeżanie i to pomaga. W Hanabi/Hiro najbardziej podobają mi się dekory rokoko, ale przeszukałam Internet wszerz i wdłuż i znalazłam tylko jedno wykonanie i to w czerwieni. Zupełnie czerwonej łazienki to ja nie chcę :wink: . Co do Junony, Traveny, Mogano - bardzo mi się podobają. Tak bardzo, że nie przeszkadza mi, że nie będę oryginalna układając je w jednej z łazienek lub przynajmniej w kuchni :D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 496
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Co do kuchni jestem takiego samego zdania.Niby fajnie jest ożywić wnętrze jakimś kolorem ale po jakimś czasie z pewnością się to znudzi lub co gorsze taka żarówa może denerwować(mnie na pewno :lol: lepiej więc postawić na klasykę(mi się podoba) i ewentualnie kolorowe dodatki, które zawsze przecież można wymienić :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kuchni jestem takiego samego zdania.Niby fajnie jest ożywić wnętrze jakimś kolorem ale po jakimś czasie z pewnością się to znudzi lub co gorsze taka żarówa może denerwować(mnie na pewno :lol: lepiej więc postawić na klasykę(mi się podoba) i ewentualnie kolorowe dodatki, które zawsze przecież można wymienić :D

pozdrawiam

 

Całkowicie się z tobą zgadzam. Zainwestuję raczej w tło dla dekoracji :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Hej, znalazłam Afrona w fajnej cenie, bo sama się nad nimi zastanawiam, mam nadzieję, że temat płytek (po krakowsku fliz) aktualny

 

http://www.allegro.pl/item990936483_paradyz_kolekcja_affron_super_cena.html

 

Generalnie facet ma fajne ceny i sama muszę pomyśleć o jakiś płytkach .... wreszcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Mam nadzieję, że moja też będzie równie ładna,chociaż nie chciałabym tworzyć wiernej kopii łazienki Ana-76. Początkowo wanna miała być narożna, dlatego alternatywą dla dekorów rokoko jest u mnie mozaika. Wolałabym jednak uniknąć mieszania dużej ilości wzorów w jednym pomieszczeniu, dlatego poważnie zastanawiam się nad prostokątną wanną. Pytanie tylko, czy do takiej wanny będzie pasowała owalna/okrągła ceramika?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam ten sam problem. Zdecydowałam się na EGO na dole plus owalna umywalka i na kanciaste elementy na górze (ale wanna ma być asymetryczna). Oszaleć można....niby detale , ale tak naprawdę to one robią klimat miejsca.

 

A odpowiadając na Twoje pytanie to moim zdaniem można zaszaleć z prostokątna wanną i owalną umywalką, zwłaszcza, że rococo ma obłe elementy.

Edytowane przez majamp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna ta łazienka z linku:) i na pewno Twoja też wypadnie super.

A ja bym się chyba nie bała dodania mozaiki z tej samej kolekcji na owalnej wannie.

A co do łączenia prostokątnej wanny i owalnej umywalki to ja mam tak w obecnej łazience i jakoś mnie to nie razi, wydaje mi się tylko, że wnętrze wanny powinno być wówczas bardziej obłe niż kanciaste:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki jeden, który ze mną mieszka też sceptycznie podchodzi do prostokątnych wucetów. Wydaje mi się jednak, że z przyczyn praktycznych, a nie estetycznych:) W przypadku wanny natomiast, jest zupełnie niepraktyczny - woli narożną i to tylko ze względów estetycznych, bo sam zwykle korzysta z prysznica i nie odczuwa potrzeby relaksowania się w wannie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
W Castoramie widziałam coś, co przypomina Fragrance, całkiem ładne, chociaż rozmiar nie ten.

http://img202.imageshack.us/img202/4728/sdc12390.jpg

 

 

Hej!! Piękny masz domek... ja zastanawiałam się nad jego budową, bo strasznie mi się podoba tak samo jak piasek pustyni z tej samej pracowni, ale ostatecznie wybraliśmy Granat.

Będę do ciebie zaglądać :D i kibicować!!

Co do płytek Dalia, to ja mam je w dolnej łazience... są śliczne, ale ciężko z nich ułożyć wzór... kwiatki nie łączą się w całość :( moja malutka łazienka, już prawie skończona i powiem szczerze... nienawidzę jej :evil: niestety to moja wina, a nie płytek... bo albo miałam złą koncepcję, albo fachowiec źle mnie zrozumiał i wykonał troszkę inaczej niż chciałam, albo fakt,że mnie nie ma na budowie sprawił,że nie mogłam zmienić koncepcji w trakcie, kiedy był jeszcze na to czas!! No albo wszystko na raz.... w każdym razie teraz będę trochę ją upiększać dodatkami w kolorze czerwonym i jakoś się do niej przyzwyczajać ;)

Życzę,żeby u Ciebie wszystko było zrobione tak jak chcesz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...