Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Alabastra:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 496
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej dziewczynki:)

Bardzo mi miło, że skorzystałaś z zaproszenia mariomili;)

majamp - każda wypowiedź na nurtujący mnie problem jest dla mnie cenna, dlatego bardzo dziękuję. Co do listwy wykańczającej podłogi nie mam pojęcia, co będzie. Jeśli chodzi o to, co mi pasuje, to powiedziałabym: drewno do drewna, a kamień do kamienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po przerwie:)

Po perypetiach z przyłączeniem wody w końcu się udało. Zostaliśmy podłączeni do sieci wodociągowej, ale wody w kranie jeszcze niet, bo sąsiad nie wykopał buraków i ten odcinek wodociagu czeka na dokończenie... Ponieważ nie mamy zamiaru wchodzić na zimę, więc zastanawiamy sie czy jest sens wykładać kasą na ogrzewanie pustego domu, kiedy można ją zainwestować w coś dla domu. Z drugiej strony nie wiem, czy nic się nie stanie z już ułożonymi kaflami. Może macie jakies doświadczenia w tej kwestii. Jeśli tak, to wypowiedzcie sie proszę:) Teraz idę na rekonesans po waszych dziennikach;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam doświadczenia, ale myślę, że lekkie dogrzewanie byłoby wskazane. Potem, gdy się wprowadzicie i przyjdzie sezon grzewczy, to będziecie grzać normalnie, a nie na maxa. Poza tym bałabym się, że sknoci się dotychczasowa praca. To moje zdanie, ale może się mylę.

Pozdrawiam:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam też się nie znam.

Ale tak na zdrowy rozum wydaje mi się, że jak już wykończeniówka w toku i kafle połozone to chyba troszkę dogrzać trzeba.. W końcu ani te kafle ani klej do nich nie są "zaprojektowane" na ujemne temperatury.

Poza tym pierwszy sezon grzewczy to i tak dziura bez dna, dom musi się dogrzać, więc tak czy siak jak nie zrobicie tego w tym sezonie to zapłacicie więcej za ogrzewanie w przyszłym.

Lilan a jaką masz grubość styropianu do ocieplania? Bo wygląda okazale:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po przerwie:)

Po perypetiach z przyłączeniem wody w końcu się udało. Zostaliśmy podłączeni do sieci wodociągowej, ale wody w kranie jeszcze niet, bo sąsiad nie wykopał buraków i ten odcinek wodociagu czeka na dokończenie... Ponieważ nie mamy zamiaru wchodzić na zimę, więc zastanawiamy sie czy jest sens wykładać kasą na ogrzewanie pustego domu, kiedy można ją zainwestować w coś dla domu. Z drugiej strony nie wiem, czy nic się nie stanie z już ułożonymi kaflami. Może macie jakies doświadczenia w tej kwestii. Jeśli tak, to wypowiedzcie sie proszę:) Teraz idę na rekonesans po waszych dziennikach;)

 

 

Cześć,

 

My też mamy podobny dylemat z ogrzewaniem przez zimę. Chociaż kafelków jeszcze nie mamy ale są tynki na ścianach i różnie może być :sick:. Większość radzi nam ogrzewać.

 

Miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...