Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Alabastra:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 496
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Klimoszek cudny.Coś widzę że w podobnej tematyce ciagle idziemy , tylko my zanim położymy kafle chcemy mieć zrobiona całą kotłownie , przyłaczone szambo no i wodę .Ale nie jest tak źle bo szambo przyjedzie w tym tygodniu i od jutra lecimy z wykopkami wodnymi i całą instalacją kotłowni.

 

A no i czywiście grzejniki , u nas takze Buderusy (tam gdzie nie ma podłogówki)

 

z garażem sprawa całkiem nieprzyjemna , my swój staciliśmy w podobny sposób na samym początku budowy, mieliśmy zrobioną tylko piwnicę na szczeście w nieszczęściu to i tak była niewielka strata bo sąsiedzi zostali bez dachów okien a nwet bez domów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszonik - strat poważniejszych nie ma, ale naprawdę mam dość tego wiatru. Nad naszym małym białym domkiem stoją dwie bardzo stare lipy - przez te wichury prawie oka nie zmrużyłam.

WERI, a gdzie zamawialiście szambo? My jeszcze nie jesteśmy w posiadaniu tego niezbędnika:) Cały czas liczyliśmy na podłączenie do kanalizacji.

Joanna&Mariusz - to przerasta wyobraźnię człowieka, dopóki taka sytuacja go nie spotka. Nikt z nas nie ma wpływu na żywioły:(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lilan wybacz że nie podaje namiarów na pana "SZambo" ale coś nam dostawca ów szwankuje, umówiony mieliśmy termin dostawy , nawet mega dziursko wykopalismy a człowiek "Szambo" cos tam kręci i przekłada dostawę o tydzień i jeszcze podniósł cene za jakies kominki, nieco nas zdenerwował więc nie wiem czy jest godny polecenia, poczekam do poniedziałku i zobaczymy czy sie tym razem wywiąze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lilan! Widzę, że już prawie końcówka :)

Mam pytanie odnośnie pieca: nie jest on za blisko okna? Da się bez problemu otwierać drzwiczki, wiem z doświadczenia, że czasem trzeba je otworzyć bardzo szeroko, że było wygodnie coś do niego wrzucić, no chyba że planujecie palić tylko eko-groszkiem? Chociaż do popiołu też się trzeba dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewuszki:)

WERI napisała:

u nas natomiast po kilku ciepłych słowach , Pana "Szambo " cos ruszyło i dzisiaj o 7 rano , przyjachali Panowie z dużym gabarytem i przywieźli ,to to to właśnie i teraz to już będzie można .... co nieco załatwić a nawet się ......

:):):)

Dardurdko - rzeczywiście to już prawie finał, dlatego teraz przymierzam się do planowania ogrodu. Nie strasz mnie z tym piecem. Drzwiczki otwierają się pod kątem ponad 90 stopni, więc chyba wystarczy;).

BożenaEwa - dziękuję:) Pytałam, bo ktoś ze znajomych twierdził, że to wydatek w granicy 4.000 - nie bardzo chciało mi się w to wierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałam Cię straszyć, tylko co najwyżej podpowiedzieć bo czasem nawet się nie zwróci uwagi na takie błahostki, które potem mogą okazać się bardzo uciążliwe w użytkowaniu... ale skoro się otwierają to chyba nie będzie problemu ;) Widziałam Twój ogród w wątku ogrodniczym, jak dla mnie bomba, nic bym nie zmieniała :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez przypadek odkryłam że połączyły nas wybory sprzętu do kuchni:) właśnie dzisiaj oglądałam się kuchenkę siemens.. jest 2 kroki dalej ode mnie. Może masz ją już zakupioną? Muszę się utwierdzić w słuszności wyboru.. holipa póki co sprzęt agd najbardziej mnie wykańcza. A jaką masz lodówkę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...