Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Alabastra:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 496
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
Kurna... Przez te problemy z wykonawcą nie chciało mi się nawet zaglądać na FM. W końcu odetchnęłam z ulgą, w końcu znowu chce mi się żyć:) Dzisiaj był stolarz - wymierzył wszystko, co trzeba i obiecał, że przed końcem zimy zdąży zrobić drzwi i schody. W przyszłym tygodniu jedziemy po panele i po ceramikę łazienkową:) Nareszcie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Hej, a gdzie foty barierek??? ;)

Zagladam do Ciebie często, chociaż nie zawsze coś naskrobię z braku czasu :) Ale trzymam kciuki nadal!

Swoją drogą, podziwiam Twoją cierpliwość- czekać na kanalizację do przyszłego roku- ja bym chyba nie potrafiła, choć to jest zrozumiałe, że szambo będzie zupełnie zbędne...

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Hej, hej, lilan :)

Strasznie dawno do Ciebie nie zaglądałam. Śliczny dom. Widać, że finał zbliża się wielkimi krokami. Swoją drogą, dziwię się, że nie chcieliście być na tyle oryginalni, żeby zostawić przypory w powietrzu... :) Pomyśl o ile czystsze byłyby podczas deszczu... :)

Pozdrawiam i obiecuję wpadać częściej na przeszpiegi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Hej, lilan :)

Ślicznie wygląda podświetlony dom - już tak fajnie nastrojowo się zrobiło... czuć święta...

Podłogi wyszły świetnie - wyglądają bardzo naturalnie, na zdjęciach nie odróżniłabym tych paneli od desek. Jeszcze słówko o łazience: macie śliczne ciemne płytki - ciekawa już jestem jak wyglądała będzie całość, bo wszystko zapowiada się naprawdę pięknie. :)

My też przymierzamy się do schodów i drzwi wewnętrznych, ale jeszcze chwilkę musimy się wstrzymać, bo musimy najpierw wykonać plan dla banku i zakończyć prace przewidziane w obecnej transzy kredytu, żeby dostać następną. Mam nadzieję, że w styczniu już będę mogła coś powiedzieć o drzwiach i schodach. :)

Czy zamierzacie wprowadzić się jeszcze przed świętami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...