Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Alabastra:)


Recommended Posts

hej, lilan

pogoda była dla nas niezbyt łaskawa, ale co za ulga jak się widzi beton w ziemi, no nie? :wink: ... mimo deszczu piękne ławy Wam wyszły!

 

... co do pokoju na dole, to nasz pewnie będzie pokojem komputerowym lub małą siłownią :) ... albo jedno i drugie :lol: ... a może pokoik gościnny ... hmmm ... 100 pomysłów na minutę ;)

 

Pozdrowionka gorące! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 496
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...

Zajrzałam po przerwie i wow.. ale basen.. no ja miałam dla odmiany bagno.. nie wiem co gorsze..

 

oj "zazdraszczam" wam piwnicy :lol:

 

ale macie już wysoko..ja nadproża będę miała chyba w przyszłym tygodniu..a strop w pierwszym tygodniu października.. :wink:

 

co do ziemi do wykopu..hmm..nam mój tato przywiezie (akurat pracuje w firmie, która obsługuje duże budowy)..ale widziałam, ze ludzie wywieszają ogłoszenia pt.: przyjmę ziemię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Adam&Asia byłam w Waszej galerii i widzę, że trudno będzie Was dogonić :cry:

Monis zastanawiam się właśnie czy zostać przy czarnym dachu, czy może wybrać coś z czerwieni- podobają mi się dachy w trochę pomarańczowym odcieniu, ale jakoś nie potrafię się zdecydować. Chyba zagram w orła i reszkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monis zastanawiam się właśnie czy zostać przy czarnym dachu, czy może wybrać coś z czerwieni- podobają mi się dachy w trochę pomarańczowym odcieniu, ale jakoś nie potrafię się zdecydować. Chyba zagram w orła i reszkę :D

 

ja chciałam mieć ciemno grafitową dachówkę i gdyby nie to że małż się uparł na jasną a ja chciałam mieć brązowe okna- to taki szaro- czarny dach bym miała :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwonajarek...

Z tymi oknami i drzwiami tak już niestety jest !!! My w tym tygodniu w czwartek czekaliśmy z elektrykiem i z gościem od alarmów... i mimo zapewnień i nie przespanej nocy ,"obeszliśmy się smakiem" wrrrrrr :( !!!! Dopiero następnego dnia okazało się, że... nie wiadomo dlaczego nie przyjechały od producenta.

Czekamy do najbliższej środy i temat mamy zamknąć... prawdopodobnie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My o oknach zaczniemy myśleć w okolicach wiosny 2009 :-? Wszystko rozbija się o fundusze :wink: Przed zimą musimy zamknąć dom dachem i wierzę, że to się uda, ale mnóstwo krwi mi się psuje, kiedy ekipie coś wypada :evil:

Mają jeszcze sporo pracy, a zima tuż, tuż. Zostały do wykonania schody wewnętrzne, kominy, ścianka kolankowa i dach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...