Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Alabastra:)


Recommended Posts

Cześć dziewczyny :D Wasze komentarze przeczytałam już wczoraj, ale nie miałam sumienia powiedzieć dziecku, że mama teraz musi trochę polatać po FM, bo dziecię moje ma od czasu do czasu sesję przytulankową i najczęściej kończy się ona naszym wspólnym zaśnięciem. Zaczyna się niewinnie:

Oliwia: Mamusiu, czy możesz mnie teraz trochę utulić?

Mamusia: Ależ oczywiście, kochanie ty moje.

Po czym obie w objęciach lądujemy na kanapie, z której zrywa nas tatuś Oliwki, a mój małżonek :D

 

Kwestia łat mam nadzieję wyjaśni się do wtorku najpóźniej :-? . Co do klinkieru, to naprawdę trudno mi podjąć decyzję nie widząc, jak on wygląda na żywo :roll:

 

ładny ma kolor ta blachodachówka.. mi odradzono bo niby duże straty materiału by były (4 lukarny) a jak to wyjdzie na waszym kopertowym dachu??

 

Pitu-pitu- blachodachówka ma być w kolorze czarny mat, więc innym od tego, który jest w dzienniku, ale nie mogłam wkleić innego koloru :wink:

Wiem, że strat na naszym dachu będzie sporo, choć są tylko dwie lukarny, ale to są konsekwencje wyboru projektu.

 

Tofee i Pitu-pitu- dzisiaj wybierałabym projekt w ten sam sposób: ładny z zewnątrz i wewnątrz, funkcjonalny (minimum jedna garderoba; każdy z pokoi minimum 15m2; przyzwoitej wielkości łazienki, np. 8-12m2; kuchnia co najmniej 10m2; pokój dzienny z jadalnią większy niż 30m2, a wszystko to w domu średniej wielkości, czyli pomiędzy 120-160m2 powierzchni użytkowej. Faktycznie, to wszystko zyskałam kosztem kilku zmian w projekcie, ale gdyby nie konieczność zrezygnowania z poprzedniej działki, kto wie, czy te zmiany bym wprowadziła? Na szczęście otrzymaliśmy działkę 3 razy większą od poprzedniej, więc mogłam wyrzucić garaż z domu i wiele korzystnych zmian przyszło samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 496
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam!!!

Właśnie pooglądałam sobie Twój dziennik... macie piękny domek :) naprawdę cudny, że ja go wcześniej nie znalazłam :roll: pewnie wtedy indywidualnego byśmy nie robili. Bo wymagania mam podobne do Twoich ;)

Życzę powodzenia na dalszych etapach i będę często zaglądać :D

a z kolorami klinkieru to oba są bardzo ładne ale topaz do mnie bardziej przemawia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mówię, kobietki :D

 

Z moim monitorem jest coś nie tak i wszystkie zdjęcia widzę w ciemniejszych barwach, niż to jest w rzeczywistości :-? Rzeczywiście Topaz oglądany na innym komputerze nie jest tak bardzo ciemny. Jeśli tylko będzie w hurtowni, to go bierzemy :wink:

Łaty mają dojechać po południu :roll: Nie chcę wiedzieć na razie ile za nie zapłacimy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

hej, hej..ładnie to wygląda..jeszcze kilka dni i dach będzie gotowy.. trzymam kciuki żeby klinkier dojechał na czas..

 

widzę, że już plany na wykończeniówkę na przyszły rok.. my już mamy umówionego elektryka i szukamy właśnie kogoś do podłączenia pieca ponieważ pozostałą część hydrauliki zrobi mój tato :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczynki :D Dziękuję za wsparcie

 

widzę, że już plany na wykończeniówkę na przyszły rok.. my już mamy umówionego elektryka i szukamy właśnie kogoś do podłączenia pieca ponieważ pozostałą część hydrauliki zrobi mój tato

 

Szczęściara z Ciebie Pitu-pitu. Na razie tylko planuję, planuję, bo chcę chociaż w przybliżeniu wiedzieć, ile nas ta imprezka będzie kosztowała.

 

http://img512.imageshack.us/img512/8145/29uy0.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lilan

 

Nie martw się kolorem klinkieru, my też mieliśmy spore przejścia z dostawą cegły na kominy, ale w końcu dostaliśmy to co chcieliśmy. Poprosiliśmy o bezpośrednia wysyłkę z CRH i jakaś firma kurierska nam ją przywiozła po około 4 dniach od zamówienia. Mamy kolor ochra.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...