Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

OLIWKA_domek na Chmielnej - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 199
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...

Ach,

nie uda się niestety zrobić w łazience tego co planowaliśmy - a mianowicie chcieliśmy zrobić prysznic w tym miejscu gdzie jest kibelek, a kibelek tam gdzie jest prysznic. Ale nie da się tego zrobić, ponieważ za nisko zaczynają się skosy....

 

http://images34.fotosik.pl/228/32f284dc6b3e7c19.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje, ale fajnie wykombinowaliscie z tym kibelkiem za scianka, bedzie ladnie. moim zdaniem wc nie powinno byc na pierwszym planie po wejsciu do lazienki ;)

pomysl jeszcze nad bidetem przy tym kibelku. ja bylam zupelna przeciwniczka bidetu, ale po lekturze forum zdecydowalam ze bedzie w gornej lazience.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

ach, my to mamy same kłody już na wstępie :-?

Ten nasz Góralski wydawał nam się drogi, chciał 55 tys.za SSO bez dachu oczywiście, tarasów i schodów zewnętrznych. Zastanawialiśmy się zbyt długo, w końcu jak przebolelismy te 10 tyś więcej i się zdecydowaliśmy na niego to zgarnął go inny inwestor. Więc postanowiliśmy, że dobra, czekamy na niego (bo dobry jest) do września, bo wtedy miał nastepny wolny termin, a on 13 maja zadzownił, że ma tak duże zlecenie, że nie wyrobi się na wrzesień i on rezygnuje.... :evil:

I dobrze, znajdziemy sobie kogoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, moje doświadczenie z murarzem (poleconym i znajomym!!!) było wręcz analogiczne. Dosłownie miesiąc przed rozpoczęciem budowy zostawił nas na lodzie :( . My w ciągu jednego dnia znaleźliśmy godnego nastepce, dzięki naszej lokalnej hurtowni budowlanej. Może popytaj jeszcze sąsiadów, powinni znać okolicznych branżowców godnych uwagi :wink:

 

Trzymam kciuki :) Obiecuję będę często zaglądać do Twojego dziennika, tym bardziej, że mam sentyment do Oliwki, gdyz sami braliśmy po uwagę ten projekt.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wsparcie Godin :)

Szukam uparcie, ale większość prosi o telefon na początku czerwca, a ja spać nie mogę.....

Teraz z kolei czekam na wycenę od, wydaje się, bardzo solidnego wykonawcy, ale on chciałby zaczynać lada chwila, a ja jeszcze nie mam kredytu. I wody, i prądu. Wszystko ma być za 3 tygodnie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...