Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

OLIWKA_domek na Chmielnej - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 199
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czesc Anetko .Jak minely Swieta?

 

Lazienka zapowiada sie bardzo ladnie. :D

 

Oj, Święta minęły bardzo szybko :) Jak zapewne wszystkim :)

 

A w łazience, tzn, w pralni, dzisiaj zostały położone pierwsze kafle. Wygląda całkiem całkiem :lol: Mam nadzieję, że końcowy efekt będzie taki, jakiego oczekiwałam, bo niektórzy odradzali mi ten sposób układania płytek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz to sprawdzić osobiście :)

Czy mogę się czuć zaproszona ? :roll: :wink: :D

 

A co robicie z ogrodzeniem ? Znaczy się z czego będziecie je mieli ?

 

Oczywiście, drzwi są otwarte :)

 

Nad ogrodzeniem jeszcze nie myślałam. W okół domu zapewne będzie siatka, a z przodu murek + drewno. Ale szczegóły jeszcze nie znane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, łazienka (pralnia) zapowiada się ciekawie, jadalnia etc. również. My narazie suszymy dom po naszej powodzi i niedługo też ruszamy z kaflami. W jadalni dajemy panele. Łazienka górna euforia verde + euforia bianco, łazienka dolna baldocer tokio (nie kupiłam żadnych dekorów bo cena mnie powaliła, teraz głowię się jak ją urozmaicić). Pozdrawiamy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za pomyłkę z tym zapytaniem :-? Oczywiście powinno ono być w komentarzach. Pozdrawiam - Jola :wink:

 

Spoko :) mi też zdarzyło się wpisac nie tam , gdzie trzeba :) Nic się nie stało :)

 

Co do podłogówki, to ten sposób ogrzewania nie lubi drewna, dywanów, chodników itp. One są barierą dla ciepła wydostającego się z podłogi - lepiej tego unikać.

 

Ja w salonie i na piętrze (w holu i w sypialniach) będę miała panele laminowane przystosowane do ogrzewania podłogowego, reszta będzie w kaflach.

 

Bardzo cheilieśmy drewno, ale uznaliśmy, że tak będzie rozsądniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj AnetkaS !

Ja marzę o podłodze z prawdziwego drewna (mój małż jest leśnikiem), ale jednocześnie chcę w salonie (kuchni, łazienkach i przedpokoju) mieć ogrzewanie podłogowe. Niestety będę musiała wybrać coś za coś (pewnie na etapie budowy kompromisów będzie więcej).

Oglądałam niedawno płytki imitujące drewno i muszę stwiredzić, że były nawet, nawet.

Pozdrawiam - Jola :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dziewczyny, jestem taka zalatana, że nie wiem w co ręce włożyć. A jeszcze żeby było fajnie, to nasze dziecko połamało sobie nogę :roll: i teraz latania jest jeszcze więcej.

Ostatnio nawet nic nie czytam, tak tylko zaglądam na sekund pięć.

 

Postaram się coś napisać i wkleić, chociaż szczerze mówiąc niewiele się mieniło, niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...