Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika DOM W WERBENACH 3 Kasi i Michała


Recommended Posts

Bardzo ładny domek :lol: Myślę jednak, że z tą adaptacją projektant stanowczo przesadził i proponowałabym udać się do innego, który zapewne dokona adaptacji po cenie o wiele niższej. Może się mylę, ale na naszym terenie jest taka usługa duuużo tańsza niż podana przez Ciebie, więc moze warto zapytać u innych projektantów :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogo wam powiedział architekt,

my zapłaciliśmy za adaptację i wszelkie uzgodnienia zudpowskie i projekt przyłącza gazu i wody:2300zł

projekt przyłącza energet nie był wymagany przez enion

 

dodam, że budujemy się w okolicach Krakowa.

 

pozdrawiam

 

życzę wam i sobie pięknej pogody!

my zaczynamy po świętach, a oto nasz domek:

http://www.archon.pl/index.php?act=12&sid=m46028f3d02c62&obraz=1179215898969d66c3bb4afca35ba5d7df3429ae9c&counter=1 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wasz też jest piękny,

wogóle archon ma piękne projekty.

 

my zdecydowaliśmy się na ten bo mamy bardzo wąską działkę,ale okazało się że ten pasuje jak ulał,nie robiliśmy żadnych zmian.:)

 

nie mogę się doczekać kiedy ekipa budowlana wjedzie na działkę:)

 

my na pozwolenie czekaliśmy półtora miesiąca:)

a w sumie załatwianie wszelkich dokumentów zajęło 8 mcy.

 

:wink:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 3 months później...

Cześć. Wczoraj z żona przeglądaliśmy różne projekty domów i naszą uwagę zwrócił właśnie dom w werbenach. Dziś wpisałem jego nazwę w googlach i proszę- Wasz dziennik i okazuje się że tez jesteście z Łodzi i budujecie się na Rąbieniu, czyli naszej okolicy.

Nam do budowy jeszcze brakuje kasy, ale chętnie będę śledził Wasze postępy. Notabene bardzo dobrze opisujecie swoje przygody z budową.

 

Potwierdzam tez informacje o ŁZE w Zgierzu- na naszej ulicy (Pomarańczowa) tez jest "wesoło" pod tym względem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do projektu to póki co no.1 jest właśnie ten w werbenach. Moja Monika najbardziej by chciała dom z jak największymi oknami i mała ilością ścian wewnetrznych. Mnie od razu na myśl przyszła szklarnia, ale właśnie dom w werbenach wydaje się w sam, ale z małymi modyfikacjami- np. z tarasu szerokie schodki (a może da się ich uniknąć do małego zewnętrznego basenu. No i jakby finanse pozwoliły to wersja G2P czyli podwójny garaż i piwnica.

Czas budowy- za jakieś 2-3 lata pewnie (w wersji wypasionej rok później), dlatego bardzo uważnie będę śledził Wasze poczynania i pewnie zacznę budowę bogatszy o sporą wiedzę :)

 

 

Pierwsze co rzuca się w oczy- geodeta. Każdy bierze aż 450zł za godzinę roboty, czy może ten był jakiś wyjątkowo dobry?

 

 

edit- nie wiem dokładnie gdzie jest Wasza ulica, ale pewnie między Pomarańczową a Antoniewem, a tam ma biec S-14. Nie obawiacie się tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...