Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika budowy domu Anety


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 58
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...

Witam Cię Wierna Czytelniczko! :D

Plany są takie:

1) więźba

2) dach - we wrześniu

3) ścianki działowe na poddaszu + ocieplenie - dałam im czas do końca października;

4) elektryka - jak pójdzie to jeszcze w październiku

5) instalacje wodno-kanalizacyjne z C.O. - w listopadzie(na początku)

6) tynki i wylewki - w zależności jaka będzie zima i czy będzie kasa, bo na razie limit wyczerpany.

W międzyczasie zamontują okna na parterze i na poddaszu oraz wstawią drzwi zewn. i bramę garażową (wszystko w tym miesiącu - najdalej w październiku).

Chcę zostawić dom na zimę, żeby go przewiało, wysuszyło, wymroziło - będę otwierać szeroko okna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

atena28,

 

Witam serdecznie :D

 

Tak czasami podczytuję, bo jesteśmy na zbliżonym etapie :D

 

Takie są właśnie budowlane realia :roll: Raz lepiej - dwa razy gorzej, albo odwrotnie....Trzeba się przyzwyczaić i specjalnie nie przejmować :)

 

Za chwilę wszystko będzie dobrze...Tylko te chwile czasami długo trwają :wink:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za wsparcie. Teraz jest mi to bardzo potrzebne. Zwłaszcza, że w pracy też mi się coś ostatnio nie układa. Chyba jestem przemęczona tym wszystkim. Tyle spraw na głowie, do tego nadal jestem chora - jutro znów idę do lekarza, bo od tygodnia nie widzę poprawy w swoim stanie zdrowia od poprzedniej wizyty i zażyciu antybiotyku.

Pozdrawiam i życzę mniej przykrych doświadczeń na budowie ode mnie. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Byliśmy też z mężem dziś w Dobrodzieniu w "Agacie" rozglądać się za meblami do kuchni, ale biorąc pod uwagę gust mojego męża i co gorsza, jego wyobrażenie o cenach w/w to będę musiała mieć meble z targowiska, bo ON chce urządzić kuchnię za 10 000zł! Z wyposażeniem! Zwariował! A takie piękne meble podobały mi się z Rusta ale cena 3x tyle + wyposażenie. Będę miała ciężki orzech do zgryzienia a właściwie to ciężka przeprawa mnie czeka, bo jeszcze kominek i łazienki, i sufity podwieszane, i podłogi i itp. Już widzę te kłótnie, bo ON na wszystkim teraz chce oszczędzać! Ja to rozumiem, że za dużo kasy już nie zostało ale nie do przesady!

 

 

Cześć Anetko! :D

Po prostu siedzę i pękam ze śmiechu. :lol: :lol: :lol: Tak mnie ubawił Twój wpis, że jeszcze nie mogę sie opanować. Sorrrrry........że się tak naśmiewam z Twojego problemu, ale napisałaś to tak zabawnie, że wymiękłam. :lol:

 

A tak w ogóle, gratuluję postepów. Toż to juz cały dom stoi. :o

Szybka i piękna robota. :D Patrzeć jak za chwilę za mebelkami będziesz sie rozglądać.

Ściskam mocno. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...