Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Iskierka Kowala - komentarze


Recommended Posts

mam pytanie co do komina czy robliscie lana czpę z betonu czy tylko jakoś kli nkierem obmurowaliście bo mój majster nie za bardzo wie jak zabrać sie do wylania tej czapy(chodzi o wystającą część po obrzezach komina) nie wiem czy zakumałeś o co chodzi bo nie wiem jak fachowo sie to nazywa czekam na odp i pozdrawiam

 

Generalnie wiem że czapę zalewali :-) - niestety były wtedy upały i troszkę spękała :-(

Uszczelnili silikonem i założyli blachę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam wszystkich serdecznie,

bardzo podoba mi się projekt Iskierka, w przyszłym roku mam zamiar zacząć budowę ..., przynajmniej mam taką nadzieję że uda mi się załatwić wszytkie papierkowe formalności na czas ;)

Chciałem was zapytać czy ktoś buduje Iskierkę w rejonie mazowsza??

czytałem na temat zmian w projekcie i wiele wydaje mi się słusznych, ale taka zasadność najlepiej potwierdza się w rzeczywistości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

O matko chłopie ale przyszalałeś :o

Zaczynaliśmy prawie równo i w porównaniu z tobą jestem daleko za murzynami ( nie obrażając czarnoskórych). No ale nie wprowadzam się w tym roku.

Jestem bardzo ciekawa jak zaplanowałeś sobie łazienkę na dole?

Co i gdzie zamierzasz zainstalować?

A ten murek to fajna sprawa i mnie też od dawna chodzi po głowie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 3 weeks później...
  • 1 month później...

Niech ten szczególny czas cudownych

Świąt Bożego Narodzenia będzie dla Was

okazją do spędzenia miłych chwil w gronie najbliższych,

w atmosferze rodzinnego ciepła, wielkiej radości

i wzajemnej życzliwości,

pod żywą choinką dużo prezentów

a w Waszych pięknych sercach wiele sentymentów,

Świąt dających radość i odpoczynek

oraz nadzieję,

że Nowy Rok będzie szczęśliwszy.

 

http://img386.imageshack.us/img386/8194/christmascard2lh2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - gratuluję juz zamieszkałego domku:)

Macie rewelacyjne schody - co jest na podstopniach? Czy mogę prosić o namiary jeśli jesteście zadowoleni z wykonawców?

Kuchnia też fajnie wyszła - od razu podpytam o to co macie na ścianie między dolnymi a górnymi szafkami?

 

Wszystkiego Dobrego na Święta w nowym domu!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż schody zamówiłem w Centrum Schodów w Plewiskach.(http://www.centrum-schodow.com.pl/)

Wykonanie bardzo solidne i choć wszyscy mówili, że może być drogo

ja uważam, że 9,5 tys to dobra cena za te schody.

Jeśli chodzi o konkretnego wykonawce (stolarza który montował - bo oczywiście montaż robią podwykonawcy) to namiary podeślę na priv.

 

Stopnie są bukowe barwione (ciemne fajnie wyglądają, ale teraz już wiem że to nie był najlepszy pomysł - małżonka biega ze szmatka bo ciągle widać na nich kurz.) Podstopnie są z blachy nierdzewnej takiej drapanej.

 

 

Jeśli chodzi kuchnię to panel nad płytą i okapem jest wykonany z aluminium. W celu obcięcia kosztów reszta fartucha wykonana jest z płyty meblowej w kolorze aluminium. Przynajmniej jako nowe idealnie pasuje do tego oryginalnego aluminium zarówno kolorem jak i fakturą. Dookoła w Fartuch wpuszczona jest listwa do montowania haczyków i innych takich systemowych dupereli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...