Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM W TYMIANKU pracownia ARCHON


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

parkte to Ty pisałaś cyt:

 

To wsyztko zależy gdzie sie budujesz, i kiedy robiles strop.

Wierz mi ze mam najlepsze ceny na dolnymślasku bo przyjaciel ma hurtownie materialów budowlanych , beton po kosztach i robimysmy wycene na lany i ukladany strop - wyszlo bez dwóch zdan korzystaniej dla terrivy.

Więc nie pisz że jeżeli ktoś ma możliwość kupić coś taniej niż Ty to odrazu piszesz, że jest to do niczego.

Ja naprzykład nie lubię sie chwalić jakie mam ceny, a jedynie dzielić sie doświadczeniami. A moje wcześniejsze posty były napisane po to żeby pokazać Ci , że nie tylko ty masz najlepsze ceny na dolnym śląsku.

W sumie nie wiem po co to napisałaś, może żeby inni Ci zazdrościli? czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parkte to Ty pisałaś cyt:

 

To wsyztko zależy gdzie sie budujesz, i kiedy robiles strop.

Wierz mi ze mam najlepsze ceny na dolnymślasku bo przyjaciel ma hurtownie materialów budowlanych , beton po kosztach i robimysmy wycene na lany i ukladany strop - wyszlo bez dwóch zdan korzystaniej dla terrivy.

Więc nie pisz że jeżeli ktoś ma możliwość kupić coś taniej niż Ty to odrazu piszesz, że jest to do niczego.

Ja naprzykład nie lubię sie chwalić jakie mam ceny, a jedynie dzielić sie doświadczeniami. A moje wcześniejsze posty były napisane po to żeby pokazać Ci , że nie tylko ty masz najlepsze ceny na dolnym śląsku.

W sumie nie wiem po co to napisałaś, może żeby inni Ci zazdrościli? czy co?

 

Chyba źle mi zrozumiałeś...

 

Ale mniejsza o to, ja zapytałam o koszty wieźby i stropy, i to Ty zacząłeś pisać w jakiej cenie masz więźbe itp.

Po za tym to nie jest chwalenie się ?

 

WITAM WSZYSTKICH

 

Nie wiem skąd wzięliście takie ceny dachówki i więżby. JA kupiłem dachówke ceramiczną Robena rustykalną i płaciłem po 44 zł za m kw. A propozycję na więżbę mam po 650 zł netto i to też od moich przyjaciół z hurtownii

 

Myślę, że niepotrzebnie się unosisz i wypisujesz mało sympatyczne komentarze.

Wychodzę z założenia, że każdy sobie rzepkę skrobie, więc tak na prawdę mam gdzieś czy więźbę kupiłeś za 100zł czy za 900zł

Ja zadaję pytania w momencie kiedy mam wątpliwośći czy cena którą otrzymałam jest korzystna.

Forum jest po to aby wymieniac doświadczenia, a to, ze napsialam o hurtowni to tylko po to, aby dać do zrozumienia, że kupuje materiały w bardzo korzystnych cenach, i może dlatego terriva wyszła mi taniej, a nie po to żeby się chwalić(bo nie wiem po co) tak jak Ty to zrobiłeś.

 

Dla mnei temat z Tobą zamknięty, Ty masz inne spotrzezenia, ja inne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze - chyba niepotrzebne na naszym Tymiankowym forum kłótnie- mysle ze kazdy buduje i kupuje to co chce - najważniejsze jest to ze mozna sie podzilic swoimi spostrzezeniami i uwagami- i jesli ktos bedzie chciał to z tego skorzysta - ja tez pytałam o stropy - bo mam dyleamt i nie wiem co bedzie lepsze - wiec z chęcia czytam co kto zastosował u siebie a i tak decyzje podejme sama -

 

 

zarzucanie sobie nawzajem ze cos ma ktos lepiej albo gorzej taniej albo drożej nie ma w sobie nic konstruktywnego - może tylko zniechęcic do wymiany swoich poglądów- tak nawiasem mówic - mam nadzieje ze tak sie nie stanie- bo ja z checia czytam jakie kto ma pomysły - piszcie co i jak zrobilscie w tymianku - pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze iwęc porozmawiajmy o spostrzeżeniach:

Ostatni9m wątkiem był wybór kabla w ziemię. Miedż idzie strasznie w górę. Na małych odległościach ze skrzyn ki do budynku yky 5x10 jest bardzo [popularny. Ale czy zwróciliście może uwagę na na yaky? jest trzy razy tańszy i tyak samo dobry tyle że to aluminium. Przykladowo jeżeli ktoś ma w projekcie kabel 5x10 to jego odpowiednikiem jest yaky 5x16(zawsze o stopień wyżej) a spadków napięcia napewno nie bedzie.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze iwęc porozmawiajmy o spostrzeżeniach:

Ostatni9m wątkiem był wybór kabla w ziemię. Miedż idzie strasznie w górę. Na małych odległościach ze skrzyn ki do budynku yky 5x10 jest bardzo [popularny. Ale czy zwróciliście może uwagę na na yaky? jest trzy razy tańszy i tyak samo dobry tyle że to aluminium. Przykladowo jeżeli ktoś ma w projekcie kabel 5x10 to jego odpowiednikiem jest yaky 5x16(zawsze o stopień wyżej) a spadków napięcia napewno nie bedzie.. :D

 

Kurcze, ja juz kupilam, moze rzeczywiscie warto sie zastanowic nad tym kablem wspominanym przez areks25

 

Ja za sam kabel wydałam ponad 500zł....a gdzie reszta, starsznie drogie są takie "pierdoły" jakieś esy, gniazda itp.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH TYMIANKOWICZOW!!!

 

PRAGNE OSWIADCZYC, IZ DWA TYGODNIE TEMU ROZPOCZELAM Z MEZEM BUDOWE TEGO CUDENKA. W PIATEK MAJA NAM ZALEWAC FUNDAMENTY. PO WIELU TRUDACH I ZNOJACH. CHOC NA PRZESZKODZIE STOI KOLEJNY PROBLEM DOTYCZACY PODLACZENIA PRADU. MAMY WSPANIAL SASIADKE, KTORA NIE ZGODZILA SIE NA PRZEBIEG PRODU POD ZIEMIA WZDLUZ JEJ DZIALKI. MUSIMY WIEC WYTYCZYC NOWA DROGE, A Z TYM SIE WIAZE KOLEJNA MAPKA CZYLI CZAS I KOSZTY. NIE MA TO JAK MIEC WYROZUMIALYCH SASIADOW.

 

POZDRAWIAM WSZYSTKICH

POSTARAM SIE SUKCESYWNIE WKLEJAC ZDJECIA Z NASZEJ BUDOWY.[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donatka75 sama miałam z tym problemy ;). Musisz wrzucić zdjecia na fotosik albo na foto.onet.pl albo cos podobnego i gdy klikniesz prawym przyciskiem myszki na zdjęcia i dasz właściwości tam pojawi Ci sie adres url do zdjęcia. Skopiuj go i tu na forum piszac wiadomość kliknij img wklej ten adres i kliknij img i powinno być ;) Mam nadzieje że jasno to wytlumaczyłam ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...