Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM W TYMIANKU pracownia ARCHON


Recommended Posts

Ale tu cisza...

 

My juz 2 projekty dostalismyy od naszej projektantki, ale to nei to co my chcemy, czekamy z zneicierpliwoscia na kolejny, mam nadizje ze juz to bedize to!

Czekamy rowneiż na mapki od geodety, aby moc dalej ruszyc z dokumentami.

Drewno zamowione, maz szuka tartaku...

 

No a ja przegladam domy forumowiczów :) :D i jestem pd wrazeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam tymiankowych budowniczych!

Również mielismy budowac ten domek ale ostatecznie decyzja padła na VirgoII. Chętnie obejrze fotki Waszych domków jak wkleicie co nieco :wink:

 

Przy okazji polecam jednej pani z Waszego wątku taka stronke: http://portalwiedzy.onet.pl/polszczyzna.html?qs=has%B3o&tr=pol-ort&ch=1&x=20&y=8

 

może sie przydać a i czytającym nerwów zaoszczędzi przy okazji :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc- naprawde jakas cisza zapadła na forum- chciałam tylko podzielic sie widaomoscia ze mamy pozwolenie na budowe- i od 16 kwuetnia oficjalnie mozemy rozpoczac prace- ciesze sie ze w koncu juz cos wiadomo - wczoraj bylismy ogladac domek wybudowany przez nasza ekipe- no i na moje niefachowe oko jest ok- ale chyba musizłby jesczze to ocenic jakis budowlaniec- jak ja juz bym chciała zeby było widac jakis zarys naszego tymianka - a tak w ogóle to chciałam spytac - czy moze ktos orientował sie czy do naszej kotłowni wejdzie strandardowy piec na ekogroszek- bo włąsnie wczoraj w tym domku co ogladalismy okazało sie ze kotłownia jest za wąska i musza wybrac inny piec- pozdrawiam i do usłyszenia

 

 

aaa co do banków- to rozwazamy Milenium i Nordea Bank - warunki w miare podobne - róznica na niekorzysc Millenium - dodatkowe ubezpieczenie na zycie w kwocie ok 30 zł mies do raty - a w Nordeiii - wycena nieruchomosci na sówj koszt- oprocentowanie troszke lepsze w Nordeii - jak ktos wie cos wiecej albo ma jakas lepsza propozycje- z checia czekam na info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przy okazji polecam jednej pani z Waszego wątku taka stronke: http://portalwiedzy.onet.pl/polszczyzna.html?qs=has%B3o&tr=pol-ort&ch=1&x=20&y=8

 

może sie przydać a i czytającym nerwów zaoszczędzi przy okazji :)

pozdrawiam

 

Wiesz Luk_25 powiem tyle bo mnie to już wkurza ile razy mam pisać ze mam dysortografię i staram się pisać w wordzie, popatrz sobie na moje posty większość z nich poprawiłam a takie aluzje to po prostu mnie dobijają. I nie jestem jakaś tam pani tylko Dżuzi( nazywaj ludzi po imienu). Przepraszam wszystkich za to że znowu zrobiło się nie miło przeze mnie ale sumienie nie pozwoliło mi nie skomentować tego komentarza :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dlatego meidzy innymi chcielismy poszeżyć Firletki, zeby kotłownia była wieksza, moj mąz che aby były dwa piece, a w tamtej kotłowni to to nie byloby mozliwe. Oczywisice zobaczymy co z tych palnow wyjdzie, bo u nas trzeba kawałek drogi dociagac gaz i musimy zobaczyc jaki to bedize koszt oczywisice, wowczas może trzeba bedzie kombinować z innym ogrzewaniem. Mi rybka, ważne zeby było ciepło i nei jakoś starsznie drogo :)

 

Gratuluje pozwolenia na budowe! Czyli duza część drogi juz za Wami !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przy okazji polecam jednej pani z Waszego wątku taka stronke: http://portalwiedzy.onet.pl/polszczyzna.html?qs=has%B3o&tr=pol-ort&ch=1&x=20&y=8

 

może sie przydać a i czytającym nerwów zaoszczędzi przy okazji :)

pozdrawiam

 

Wiesz Luk_25 powiem tyle bo mnie to już wkurza ile razy mam pisać ze mam dysortografię i staram się pisać w wordzie, popatrz sobie na moje posty większość z nich poprawiłam a takie aluzje to po prostu mnie dobijają. I nie jestem jakaś tam pani tylko Dżuzi( nazywaj ludzi po imienu). Przepraszam wszystkich za to że znowu zrobiło się nie miło przeze mnie ale sumienie nie pozwoliło mi nie skomentować tego komentarza :evil:

 

No tak :wink: ale w erze słowników ort. dostępnych jednym kliknięciem ja osobiście wstydziłbym sie walić takie wały i tłumaczyć sie dysortografią. Bez przesady.

Mimo wszystko powodzenia w budowaniu domku bo fajny jest :wink:

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami jest to pośpiech , a czasami moja niewiedza .Ale najważniejsza jest treść i wnioski jakie chcemy przekazać co nie ?.I rozumiem to że komuś może to przeszkadzać . Na koniec dodam tylko tyle

Wolę spotkać byka(czytaj błąd ort.) niż chama na tym forum. :wink:

 

Mimo wszystko dziękuję i tobie również życzę powodzenia w budowaniu.

 

A tak wracając do tematu to Tuszka szkoda że zmieniłaś projekt fajnie się z tobą dyskutowało mam nadzieję że będziesz do nas czasami zaglądała:)

 

U nas na razie prace stanęły ,pada deszcz. Może w następnym tygodniu przywieziemy cegłę. Geodeta też już wykonał pomiary i myślę ze na dniach dostaniemy mapki.

A co u was jakoś cicho tu ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuszka, mąż jutro jedzie po projekt wersja nr 3! zobaczymy ile jeszcze... :x

Ale powanie to kurcze z tego co mi mówiła projektantka to też duzy bo w szerokości 15 , głębokości 14...... spory, ale ok ja juz chce mieć projeket, dostać pozwolenia i zaczać budowe!!!!

 

Wiesz duzy wychodzi na dole bo chcemy ten duzy salon i dwa pokoje małe, to badrzo powieksza parter, a poddasze to wiadomo, można dostosowac. Pewnei znowu z 230 wyszlo (chcielismy 170).

Gratuluje, czyli jedna powazna decyzja za Wami, bardzo cieżka decyzja.

Ja tylko podejmiemy decyzje ze to jzu ten!!!! jedyny to pewnie że sie pochwale :)

 

Ach wczoraj widizalm dom paretrowy, tam chyba tylko jedna na poddaszu jest możliwa do zrobienia sypialnia... styl amerykański... 250 m.....byłam pod wrażeniem.... I nadal jestem... to zupełnie inny styl nim my budujemy, fajny pomysł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę przyjmijcie od nas życzenia zdrowych i radosnych Świąt Wielkiejnocy. Niechaj nadchodzący czas będzie okazją do westchnienia w atmosferze wiosennej radości i nadziei na lepsze jutro.

 

Ewelina

 

 

 

Dostalismy 3 wersje naszego domku..... już mysle, że nie jest zle, ale musimy sie dokladnie zastanowić nad tym ustawieniem, żeby później nie było nerwów jak zbudujemy i nei bedzie praktycznie ustawniny w srodku.

Jezli chodiz o pustaki to czytałam ze ludiz e zaczeli sprowadzac z Niemiec i Czech... oraz że małe fabryki zwiekszaja produkcje pustakow i ze moze wkoncu przystopuja z cenami...... mam nadzieje :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dosc, przyjzalam sie dokladnie temu projektowi........... w pieknym wykuszu pani projektant zrobila nam podzial na pol w jednej czesci garderobe w drugiej spizarke! zalamalam sie, albo jest leniwa i bazuje na starych swoich projektach albo naprawde nie ma wyobrazni, ale widzilam jej inne projekty, tzn gotowe domy i sa fajne, a nam kiche odwala.....

 

Własnie usiadłam i robie sama! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo!!!!!! CZy ttylko aj tu zaglądam... a może... no tak ja projektuje na tyłku a Wy budujecie :evil:

 

Ale poważnei zrobiłam dwa projekty, mąż wybrał mój a nei w stylu naszej projektantki... wysłałam i poprosiłam zeby spojżała swoim okiem, podopasowywała, zmieniła jeżeli są błędy.... może teraz szybciej pojdize.... ale wiecie jak fajnei mi sie projktowało :D , tylko zobaczymy co z tego wyjdzie!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...