Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM W TYMIANKU pracownia ARCHON


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam MMILA , ktoś z moich okolic super.

Bardzo się cieszę że podoba ci się ten domek, i mam nadzieję że szybko dołączysz do naszego grona budujących tymianek.

Co do kuchni to właśnie niejestem pewna czy wyspa sie zmieści ale mam nadzieję że tak, oczywiście nie mówię o takiej 0,5mx0,5, przynajmniej metr albo więcej szerokości no ale okaze sie.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie można sobie urządzić superrrr kuchnie – no aby tylko mieć kase!!! idziesz do producenta mówisz co mniej więcej byś chciała przygotowują Ci kilka projektów – płacisz i masz!!!! warto jednak zorientować się w kilku miejscach.

(Dżuzi – w Biłgoraju polecam firmę Stelmacha – salon ma w okolicy ul. Wiejskiej-nie jestem pewna czy dobrą podałam, ale jak zechcesz to Ci dokładnie napisze – naprawdę warto się u niego rozejrzeć – robi kuchnie ładnie i solidnie!!!!!!!!)

No to jakie kuchnie wolicie nowoczesne czy klasyczne???????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za kuchnią tradycyjną uważam że takie nigdy z mody nie wyjdą, chociaż kuchnie nowoczesne też są bardzo ładne,

Stelmach- nie słyszałam o nim, a nie wiesz jakie ma ceny?

Ja widziałam śliczną kuchnie w Lublinie z elementami kamienia, super.

Ale kiedy to będzie hehe :lol: , jeszcze pewnie ze 2 latka zanim będę projektowała kuchnię, ale jedno jest pewne styl klasyczny i tu zdania nie zmienię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak teraz wypada w porównaniu z konkurencją, ale jak robiłam to tani nie był, zwłaszcza jeśli chodzi o tradycyjne meble z drewna :cry: . Jeśli jednak komuś zależy na niższej cenie to pomaga ją obniżyć (wiem to z własnego doświadczenia) można np. wybrać tylko fronty drewniane, a boki z płyty tego samego koloru. Ale i tak nieźle zapłaciłam, gdybym robiła wówczas nowoczesne zapłaciłabym połowę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj pisać w Wordzie, a potem kopiuj bez błędów. Sorry za tą uwagę, ale tego nie da się czytać!

 

Sorry, ale darowała/darował byś sobie takie kąśliwe komentarze, to nie jest istotne w jaki spósób Dzuzi wyraża swoje poglądy, ale jakie je ma!

 

Dżuzi - Mi to absolutnie nie przeszkadza, razi, wiadomo bo dla mnie te błędny są logiczne, a współczuje dysortografom, bo tego nie da się nauczyć.

Nie przejmuj sie! Lubię czytać Twoje opinie itp.

 

elania4 - jeżeli nie masz nic do powiedzenia w kwestii budowy tymianku, czy ogolnie domu itp to daruj sobie (pisze po raz kolejny) mało sympatyczne komentarze, uważam, ze to nie miejsce na to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżuzi - Mi to absolutnie nie przeszkadza, razi, wiadomo bo dla mnie te błędny są logiczne, a współczuje dysortografom, bo tego nie da się nauczyć.

Nie przejmuj sie! Lubię czytać Twoje opinie itp.

Parkte dzieki, dla mnie to jest z lekka krempujące, ale postaram się coś z tym zrobić,nigdy nie lubiłam j. polskiego :wink:

A znalazłam jeszcze taką ścianę podobna do tamtej

http://images20.fotosik.pl/21/ee4e4c8a5d401c5emed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Od pewnego czasu czytuję to forum i powiem, że jest bardzo interesujące. Ja miałam budawa Tymiank i miałam go juz nawet kupionego, ale po tygodniu zdecydowaliśmy, że jednak bardziej funkcjonalne dla nas wnętrza ma Dom w Dabrówkach, z podwójnym garażem. Czytuję dalej forum Tymianka bo w sumie to podobny dom do naszego tylko kuchnię ma z tyłu a salon z przodu.

Dżuzi te kuchnie co pokazujesz są ekstra skąd to bierzesz? z chęcią też bym poglądała mimo ze nasz dom dopiero jest w adaptacji u architekta no ale wiadomo jak każda kobieta myślę juz o kuchni ;))) ta wyspa to super pomysł i tez mi się to podoba ale czy starczy miejsca w naszych kuchniach? (bo mają ten sam wymiar)

A ta ściana jest ekstra nie pomyślałam o Czymś takim! a zastanawiałam sie co zrobić żeby kuchnia była otwarta na jadalnię a jednak żeby nie niszczyć tej ściany to jest ona nośna. Myślisz że takie rozwiązanie z taką "dziurawą" ścianą jest możliwe na ścianie nośnej? i czy trzeba to zgłaszać architektowi do adaptacji bo ja już sama nie wiem co trzeba a co nie. Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też już postanowiliśmy,dom w tymianku 2- ja bardziej niż mąż 8) On jeszcze myśli czy jednak lmp 92 nie byłby lepszy :x .

Zmiany które chcę wprowadzić:

- Okno balkonowe i taras z tyłu domu,

- w kuchni zamiast stołu barek z lewej strony a z prawej sciana ala dżuzi,

- likwidacja okien w garderobach i garażu,

- pomiędzy jadalnią a salonem, ścianka na środku na której będzie wisiał tv od strony salonu, a od strony jadali będą podświetlane półeczki ( no chyba że bedzie możliwe postawienie tam kominka to wtedy taki dwustronny poproszę :D )

- zastanawiam się jeszcze nad zmianami na górze troche bym poprzestawiała,ale nie wiem jak. jeśli zostanie tak jak jest to nasza sypialnai będzie nad garażem i zrobię z niej przejście przez garderobę do łazienki.

- i chyba podniesiemy o jeden pustak ścianę kolankową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej;

jezeli chodzi o okna to nasz architek powiedział ze nie trzeba nanoić takich zmian przy adaptacji, a jednie w czasie budowy, kierownik musi wpisac to do dziennika, ze taka zmiana nastąpiła...

My tez zmieniamy troche układ okien i drzwi i nie nanosimy tego w czasie adaptacji....

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...