Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM W TYMIANKU pracownia ARCHON


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

CaPuto dużo masz grzejników w swoim domku? Ogrzewanie podłogowe rówież? Czy w wiatrołapie masz grzejnik? Czy na górze w łaznience masz grzejnik tylko łazienkowy? A na dole w łazience?

Te grzejniki które masz są panelowe czy żeberkowe?

 

Kto ma grzejniki PURMO? Właśnie takowe chcę zastosować w soim domku..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CaPuto dużo masz grzejników w swoim domku? Ogrzewanie podłogowe rówież? Czy w wiatrołapie masz grzejnik? Czy na górze w łaznience masz grzejnik tylko łazienkowy? A na dole w łazience?

Te grzejniki które masz są panelowe czy żeberkowe?

 

Kto ma grzejniki PURMO? Właśnie takowe chcę zastosować w soim domku..........

 

 

Wszystkich grzejników w domu mam o ile żadnego nie pominąłem 14 szt. Dodatkowo ogrzewanie podłogowe w wiatrołapie, kuchni i dwóch łazienkach.

 

W wiatrołapie i kuchni tylko podłogówka w łazienkach zarówno na górze jak i na dole dodatkowo mamy grzejniki drabinkowe.

 

Grzejniki sa panelowe.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CaPuto, a okienka masz zgodne z wymiarami podanymi w projekcie? i czy glifowales nadproza nad lukami?

 

W pokoju nad wykuszem, promień jest delikatnie zmniejszony, ale była możliwość pozostania przy wymiarach z projektu jednak okno musiałoby mieć wtedy wzmocnienie tzw " rozpórkę" przez środek okna, a tego nie chcieliśmy.

Pojedyncze okna łukowe od frontu domu są zgodne z projektem.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nie lape tych z oknoplastu... gadalem z dwoma przedstawicielami! ech... no nic, a jak maja inni tymiankowicze?

 

My mamy Avante. Podczas wyboru dostawcy, kilka firm również mówiło że nie robi półokrągłych okien. Generalnie półokrągłe okna mogą stwarzać najwięcej problemów, stąd niektórzy producenci nie chcą ich robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

witam

puk puk jest tu kto?

u nas powoli dobiegają prace z centralnym, bardzo się cieszymy gdyż roboty w naszym tymianku idą zgodnie z planem :D

grzejniki wstawiliśmy Purmo, piec z Pleszewa-2m3, rury miedziane, bojler wiszący pionowy elektromet120l, oczywiście ogrzewanie podłogowe tam gdzie będą płytki czyli wiatrołap, hol, jadalnia i łazienka na górze i dole.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich!

 

chlopaki skonczyli konstrukcje dachu i zaczynaja stawiac scianki dzialowe i tak sie zastanawiam z czego zrobic scianke dzialowa miedzy kuchnia a szpizarka...

 

ma na niej cos wisiec, ale z drugiej strony szkoda mi miejsca bo szpizarka jest bardzo waziutka (u mnie wejscie nie jest od strony kuchni ale "z kierunku salonu") mysle o ytongu 8 lub 10 cm... i kurcze sam nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich!

 

chlopaki skonczyli konstrukcje dachu i zaczynaja stawiac scianki dzialowe i tak sie zastanawiam z czego zrobic scianke dzialowa miedzy kuchnia a szpizarka...

 

ma na niej cos wisiec, ale z drugiej strony szkoda mi miejsca bo szpizarka jest bardzo waziutka (u mnie wejscie nie jest od strony kuchni ale "z kierunku salonu") mysle o ytongu 8 lub 10 cm... i kurcze sam nie wiem...

 

Ja zrezygnowałem z tej spiżarki bo dla mnie byłaby zbyt wąska (ok 1m)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...