Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM W TYMIANKU pracownia ARCHON


Recommended Posts

Witam, fajny projekt, jeden z trzech nad którymi się zastanawiam. Nie czytałem jeszcze całego forum i w związku z tym czy ktoś, kto już wybudował mógłby mi podać jak to wyszło cenowo po kolei, od stanu zerowego itd. Z góry dziękuję.

 

Wiesz to zależy jaki dach chcesz.Ja mam dach z blachodachówki adamante-tej nowej i sam dach wyszedł mi 50tyś.Tak więc stan surowy otwarty będzie nas kosztował jakieś 150 tyś.zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 1 month później...
  • 3 weeks później...

a co Ciebie interesuje? to podeślę

 

Witam wszystkich forumowiczów.

 

Jestem na etapie adaptacji projektu i zastanawiam się jakie zmiany poczynić.

Po przejrzeniu forum myślę że na 100% przeniosę kominek w róg salonu koło okna tak jak to zrobił Wito 2008, na zamieszczonych zdjęciach z rozwiązania tzw. fabrycznego salon wygląda jak wąska kiszka.

Proszę Wito 2008 i innych o przesyłanie zdjęć na adres [email protected]

Czy ktoś z was robił centralne ogrzewanie w całym domu...... nie tylko w łazienkach?

Jeśli tak to proszę o spostrzeżenia.

 

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących ten piękny domek :) Jest może ktoś nowy ? Czy wszyscy juz pobudowali swoje tymianki?

My z mężem zaczęliśmy w tym tygodniu płyte fundamentową ,w poniedziałek zalewamy i stan zero wykonany.Zabezpieczamy fundament na zime a od wiosny ruszamy dalej. Projekt tymianka jest teraz troszeczke zmieniony ale mnie sie bardzo podoba :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siloj - gratki za pomysł z oświetleniem pod dachem! chyba skopiuje pomysł ;)

 

My jesteśmy po tynkach wewnętrznych i teraz szaleją hydraulicy! mam nadzieję, że terminu dotrzymają i jeszcze w listopadzie wyrobimy się z wylewką - aaaaaleeeee by było pięęęęęknie :rolleyes:

Między innymi drobnymi przeróbkami w naszym Tymianku, zrobiliśmy jedną dość znaczną - płyta nad ubikacją na dole, jest wylana na równo z resztą! Schody wyszły o 24cm dłuższe niż w projekcie i mimo obaw są wygodne i bardzo fajnie się po nich chodzi (ew. biega). Dzięki temu drzwi w łazience na górze, mogliśmy przesunąć lekko w lewo i w łazience prysznic będzie po prawej od drzwi!

Fotki poniżej!

gora1.jpggora2.jpgschody.jpggora3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też cały czas martwi mnie ten salon ,mógłby być troszkę szerszy :) Nie widziałam zbyt wielu zdjęć już wykończonego tego salonu ale mam nadzieje że nie bedzie tak żle ;) może ktoś z już mieszkających chce się podzielić swoimi fotkami ?

Siloj Twój domek świetnie się prezentuje i w dzień i w nocy :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...