Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM W TYMIANKU pracownia ARCHON


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kilka fotek z ostatnich prac które coraz bardziej cieszą bo przybliżają do finish'u :) .......

 

bardzo prosze o podanie odlegości kominka od ściany- bardzo mi sie podoba. ja jestem na etapie adaptacji projektu dom w tym n i poprosiłam o kominek w odległosci 1,3 m od sciany- i komin w tym samym miejscu, aby salon był bardziej ustawny. i poprosze o wymiary naroznika, czy zmiescił sie taki co ma 3 m na 2,15? badzo dziekuje za odpowiedz Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

witamy tymiankowiczów :-) za oknem widać już wiosnę więc u wszystkich pewnie pracy coraz więcej, my zamówiliśmy właśnie okna plus rolety zewnętrzne i tu pojawił się problem, czy ktoś z Was ma i może mi powiedzieć jak rozwiązał problem rolety na oknie w sypialni tzn tym łukowym, z góry dzięki i pozdrawiam Wszyskich,

p.s. super, że dodajecie fotki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Witam forumowiczów, Na wstępie życzę wszystkim Zdrowych, Spokojnych Świąt Wielkanocnych, a dla budujących Tymianki oby jak najszybciej mogli spędzić święta w swoich nowych domkach. Pozwólcie że wkleję kilka fotek z ostatnich prac które coraz bardziej przybliżają mnie do przeprowadzki. Ostatnia podłoga w wiatrołapie została zakryta płytkami, zrobiłem skrzynkę RTV (internet już działa), szafa w sypialni już jest zmntowana, zamontowana tez stacja uzdatniania i ostatnie karnisze już wiszą.

DSC_9811.jpg

DSC_9844.jpg

DSC_9857.jpg

DSC_9868.jpg

DSC_9899.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Witam wszystkich tymiankowiczów, razem z mężem zastanawiamy się nad wybraniem projektu domu w tymianku i w związku z tym chciałabym się dowiedzieć czy jest szansa, aby obejrzeć ten dom w realu, mieszkamy w Tarnowie ale jesteśmy otwarci na dojazd także w okolice Krakowa czy Rzeszowa, jeżeli ktoś byłby tak miły aby pozwolić nam się rozejrzeć we wnętrzu, proszę o kontakt [email protected]. Z góry dziękuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam wszystkich!!

 

Odwiedzając profil zauważyłem że ostatnio tutaj nic się nie dzieje nie wiem czemu. Może dlatego że wszyscy już się pobudowali i wprowadzili :) Jednak mam pytanie, czy ktoś z was liczył ile pochłonęła go cała budowa. Wiem że niemożliwe jest policzenie wszystkiego ale jeśli ktoś mógłby mi napisać o sumie jaką włożył w dom to bardzo był bym wdzięczny .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 1 month później...
  • 2 years później...

Luq - wysłaliśmy PW, mamy duży poślizg w budowie. Obecnie wchodzi w grę ciągle Tymianek, ale gdyby nieposkręcane schody w Tamaryszkach, to byłyby Tamaryszki... :)

 

Ciekawi jesteśmy jak radzicie sobie z niskim poddaszem, a może wcale nie niskim? Z tego co pamiętam to Tymianek ma ściankę kolankową 85, a Tamaryszki 125 cm. B. proszę o kilka opinii i pomoc przy wyborze projektu, ew. pomoc w uzasadnieniu Tymianka.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...