Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Rozwany-ch inaczej


Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 258
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam projekt niejest moze moim wymarzonym,ale też jest ok...ja napewno niewybrałabym domu bez pomieszczen gospodarczych :evil: tylkoz większym garażem i napewno z osobna kotłownią...ale cóż jedno co mnie pociesza to cena za którą kupiliśmy dom ...a najbardziej ze najgorsza robota została już wykonana,papierkologia załatwiona,to co miało odleżeć odleżało,wyschło...a nam pozostaje się tylko"wykańczać"przy wykończeniówce heheh 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Witaj! Przyszłam z wizytą... Bardzo ładny domek i drzwi zewnętrzne z moich ulubionych modeli. Powiedz czy jesteś z nich zadowolona i czy kolor to orzech, bo na zdjęciu wydają się jaśniejsze. U mnie będą z tej serii, ale z trzema kwadratowymi szybkami. Miałam okazję je obejrzeć i z kolei orzech z drzwi chyba jest ciemniejszy niż zamówiony orzech z okien. A jeśli mogę jeszcze podpowiedzieć to my nadbitkę malowaliśmy lazurą kolor orzech laskowy z Bondexu. I to jest "orzechowy - orzech".

Pozdrawiam

aka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj bardzo mi miło ze wpadłaś z wizytą :D

drzwi to kolor palisander miały być orzechowe ale czas oczekiwania na nie to całe wieki.....orzech z tej firmy jest faktycznie ciemny i w naszym wypadku chyba faktycznie bardziej pasuje do okien(też mamy orzech) własnie palisander zdjecia tego może nieoddaja ale w realu jest ok,z drzwi jestem zadowolona są bardzo solidnie wykonane i nadal podobaja mi sie bardzo mam nadzieje ze w normalnym uzytkowaniu bedą nadal ok...chodzą bardzo lekko mimo swojej masywności i grubości .....

Dzięki za podpowiedź wczoraj już zaczełam malowac impregnatem Altaxin a teraz niemoge zdecydować się na lakierobejce wenge lub palinasder...małż mówi palisander...ja mówie wenge :o ....a tak na marginesie to niewidziałam Bonexu w sklepie z farbami ...bede dziś to spytam ich i zobacze ten orzech laskowy...a co tam jak se mieszać w głowie to na całego...całe szczęscie ze mam ten przywilej w tym sklepie ze moge sobie wyprubować farbe na "jedne zamoczenie pędzla"(kurde ale to zabrzmiało :o )i wtedy widze jak bedzie farba wyglądała na moim materiale..to samo miałam z brązem na elewacje ..i własnie za to lubie do nich jeżdzić.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam ponownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u nas bedzie jeszcze malowany raz,niemamy tynku tylko kładziemy Cerplast z kolorem i malujemy farbą do elewacji,wiec jeszcze jedno palowanie i dopiero podbitka więc mam nadzieje ze nic jej niebedzie,wręcz obawaiam się o elewacjie poniewaz kilka belek bedzie widocznych na podbitce i trzba je pomalowac...mam nadzieje ze bedzie ok

Do jakiego koloru okien dopasowywałeś podbitke?pisałeś ze palisander,malowałeś już nim?

Ciekawa jestem koloru u mnie wychodził jakis rudy :o dlatego wymieniłam na wenge duluxa

A tobie zyczę cierpliwość przy malowaniu ja na szczęście mam już za soba pomalowanie dokładnie 146 szt w roznych długościach od 1,70 - 3,20m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witaj płytki bedą grafitowe z białymi wstawkami "ala chodniczki....planujemy ostatecznie wprowadzić sie do konca roku tak aby na naszą rocznice slubu być już w naszym domku i urządzić niezłą impreze heheh :lol: ..mam oczywiście cichą nadzieje ze wprowadzimy sie dużo wczesniej..choć to róznie bywa

Cieszy nas postep na budowie ale mimo wszystko szkoda ze robia tylko we dwóch(mąż i nasz pracownik)i tylko wtedy kiedy możemy sobie pozwolic na małą kilku dniową przerwe między montażami kominków ...ale niema co się użalac byle do przodu...Dzięki za odwiedziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...