Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Rozwany-ch inaczej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 258
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Przewozenie rzeczy wczesniej to bardzo dobry pomysł pod warunkiem ze są juz warunki do tego...przy samej przeprowadzce nieodczuwa się tego ogromu rzeczy które człowiek potrafi zgromadzić a uwieżcie mi ze jest tego sporo....myslałam nieeeee no przecież duzo tego niema...ale jak zaczełam pakowanie i 4 duze półki w szafie zajeły mi całe auto typu kombi to mi szczęka opadła 8) :o....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekujemy dziekujemy...oj zebyś wiedział ze dobrze kurcze jakos szybko się przyzwyczaiłam aż jestem zdziwiona ....

W srodek zabudowy jest wpuszczony wąż ledowy biały i czerwony i wlacznik dwuklawiszowy :D biały czerwony a dwa naraz właczone dają pomaranczowe światło :D oczywiscie zabudowa ta czerwona jest wisząca i nie styka się z sufitem szczelina ma ok 4 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema problemu tylko musisz poczekac w domu maja mi neta podłaczyć do 2 tygodni..teraz pisze z pracy :D a z aparatem musiałabym sie nosic do sklepu...

Co do kosztu to niepamietam :oops: ile dawałam za biały ledowy wąż......za czerwony dałam grosze bo to jest ten "choinkowy"(biały tez choinkowy tylko led) cos kolo 6zl za mb.....ten czerwony był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na wstępie gratuluję przeprowadzki, super domek.

Mam pytanko odnośnie schodów z tego co zobaczyłam to obłożone są parkietem, jeśli mogę spytać, jak cenowo wyszły te schody, bo ciągle mamy dylemat płytki czy drewno cenowo wiadomo lepiej wyjdą płytki (może jakieś drewnopodobne) a dziś zobaczyłam Wasze schody i przyznam, że bardzo fajne rozwiązanie tylko właśnie zastanawiam się jak to by wyszło cenowo parkiet na schody - drewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dziekujemy za gratulacje :D o kosztach schodów pisałam niejednokrotnie :D .....całkowity koszt schodów z klejami płytą osb lakierami itd ok 2000zł,balustrada ok 1600zł...robilismy je sami wiec robota kosztowała nas jedynie troche nerwów :wink: sprzet potrzebny również mielismy.....płytek wogole niebralismy pod uwagę wiec jak to cenowo to pojecia niemam ale przepuszczam ze taniej...choc same płytki tez potrafią kosztować za m2 :D ...wczesniej bralismy pod uwagę granit...ale stwierdziłam ze za śliski i zimny gołą nogą sie nie stanie a moje dziecko i ja lubimy na bosoo chodzic :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dziękujemy.....

paneli niełączylismy z gresem..ponieważ panele mamy tylko sypialni i pokoju córy....u nas parkiet merbau łaczy sie z płytkami w łazience i jest to jakoś tak ze parkiet delikatnie nachodzi na płytki i jest zeszlifowany aby nie było "zadzioru",łaczenia parkietu z panelami jeszcze niemamy :oops: ale niestety bedą jakies listwy inaczej sie chyba nie da...nad czym bardzo ubolewam :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puk, puk to znowu ja :)

 

tym razem pytanko dot. pieca Logica

 

proszę o szczerą ocenę tego pieca, czym paliliście przez zimę i mniej więcej jak długo wytrzymuje po załadunku??

 

Właśnie zastanawiami się nad wyborem a ten model wysoko u mnie stoi ;)

 

Witam witam bedą oczywiście szczera w wypowiedzi :D piec mogę ci polecic z ręką na sercu naprawde bardzo dobry piec...palimy w nim od października praktycznie 24h teraz juz tylko przepalamy wieczorem na wode bo niekupiliśmy jeszcze przeplywowego podgrzewacza:D w wiekszosci palilismy nim węglem "orzech"ekogroszkiem tez probowalismy troche drewem i brykietem...najlepsze osiagi ma na orzechu.....najdluzej nie dokladaliśmy do niego 3 dni.....kwestia pewnie zapotrzebowania na ciepło ale i tak jest to wiecej niż chcieliśmy...rozgladalismy sie za piecem tak zeby trzymal chociaz 12godz a tu taka niespodzianka.Pewnie u kazdego bedą inne osiągi u nas małz poprzestawial muu troche przedmuchy czy jakos tak i smiga jak ta lala;)My zdecydowanie polecamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...