Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Rozwany-ch inaczej


Recommended Posts

witam! gratuluję domku :D baaardzo podoba mi się wasza elewacja i oczywiście.. podbitka :D :D ja właśnie ejstem na etapie dobierania koloru do okien.. i próbuję przy okazji rozgryźć czym sie różnią lazury od lakierobejc :D

czy mogłabym prosić o przepis na twoją podbitkę? tzn. kolor lakierobejcy - jaki został ostatecznie wybrany?

 

pozdrawiam i trzymam kciuki za dal;sze postępy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 258
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam serdecznie w naszych skromnych progach 8) miło ze komuś podoba sie nasza elewacja....nam podoba się bardzo głównie dlatego ze takiej jeszcze niewidzielismy nigdzie i jest to całkowicie nasz wymysł no i jest zdecydowanie inna..........mój sposób na podbitke to 2 x impregnat Altaxin kolor brąz i końcowa warstwa to lakierobejca Dulux kolor Wenge konsystencja fabry taka żelowa ogolnie jestem bardzo zadowolona z tej lakierobejcy...

Prosty i skuteczny sposób na ładne pomalowanie bez jednego zacieku w moim dzienniku.....od poniedziałku wznawiam temat malowania podbitki poniewaz zostały do zrobienia już tylko szczyty ale okazuje sie ze braknie i dzisiaj dokupilismy jeszcze 15m2...Pozdrawiam serdecznie i zyczę wytrwałości w wykończeniówce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

nadrobiłam!! ojj dzieje się dzieje :D :D :D patze na wasze tempo i wydaje mi się, że zamieszkanie na święta nie bedzie problemem - tego wam gorrrąco życzę! :D

 

płytki bardzo ciekawe! kominek na zdjeciu trzecim przypadł mi do gustu :D

 

przeraża mnie perspektywa wykończeniówki.. ja tez się chyba przy okazji wykończe :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam się ciągle wydaje ze niezdąrzymy na świeta....zostało jeszcze tyle rzeczy do zrobienia ...a co chwile coś nowego dochodzi albo się przypomni...a robimy wszystko sami....ech "wykończeniówka wykańcza" i podpisuje się pod tym obiema ręcyma i nogyma :o ..niby zostało niewiele....a ze wszystkim schodzi się wieki...Płytki wybrane według "do 3 razy sztuka"...podobają mi się bardzo i wielkość i kolor...obudowa z 3 zdjęcia bedzie u nas stała na 95% co prawda niebedzie wyglądała identycznie bo wątpie dostać w polsce marmur jednolity w kolorze czekoladowym..a ogyginalna francuzka obudowa cenowo wyjdzie podobnie jak wkład..więc zrobimy tylko na wzór....cięgle te kompromisy :-? dzięki za wsparcie i idę popatrzec jakie postępy są u was bo przyznam się szczerze długie tam niezaglądałam..pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne te wasze płytki - szczególnie podobają mi się te rdzawe.. a jakby coś takiego w łazience zrobić... resztę płytek mam już zamówioną więc lepiej nie oglądać już innych bo jeszcze się coś w głowie poprzestawia... jak się kształtują ceny waszych płytek?

śliczny domek - gratuluję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O łazience zrobionej z tych ferrum cobre (rdzawe)też mysleliśmy..ale odpusciliśmy..cena I gat.to ok 130zł my kupilismy 2 gat. za 55zł 8) i niewiem dlaczego to 2 gat.bo niema zadnej skazy jak nas informowano ze moga byc małe przebarwienie lub skazy obejrzeliśmy wiekszosc z bliska i jest ok tak wiec mamy porzadne płytki w bardzo rozsądnej cenie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...