Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Rozwany-ch inaczej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 258
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wszystko się zgadza alabastrino jest ładne...ale moim zdaniem brakuje mu ciemnej płytki do kompletu..i najbardzie wpadły nam w oko dekory te ciemne sa poprostu obłędne i koniecznie musimy je użyć w naszej łazience a że ciemną płytkę też chcemy to postanowilismy pomieszać...a jak wyjdzie zobaczymy..dziś zaczynam robic projekt górnej łazienki na płytkach caffeteria i zobaczymy jak to wyjdzie..jak brzydko to wrócimy do pierwotnej wersji alabastrino łazienka górna,harion łazienka dół....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to prawda ale im bliżej końca to jakoś sie wszystko przedłuża...obiecałam sobie ze pierwszy dzien w nowym domu spędzimy przed kominkiem z lampką wina i niech się dzieje co chce koniami mnie nieodciągną od niego oddam się totalnemu lenistwu...założe ciemne okulary zeby niekorciło mnie układanie rzeczy walających się po domu ...bo jak sądze takowych niebraknie ;) po przeprowadzce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i miło mi ze ktos jeszcze podczytuje :wink: moje wypociny :D

Tak my kupywaliśmy od producenta ponieważ mamy z nimi umowę handlową (prowadzimy sklep z kominkami i piecami c.o przy okazji) i dlatego stąd moje totalne wkurzenie dotyczące zawalonego terminu ....znajomi się śmiali ze kto jak kto ale my niepowinniśmy mieć problemu z piecem...a jednak :o nasza cena jest bez jakiejkolwiek marży więc bardzo korzystna...mamy zamiar go jutro podłączyć mam nadzieje ze się uda....nasza wersja to 20-27

Czy u ciebie juz jest podłączony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam Was, że tyle czekaliście, bo u nas to bardzo szybko poszło. Od zamówienia czekaliśmy 2 dni na kociołek... :o Ale zamawialiśmy u pośrednika i płaciliśmy jak dla nas i tak tanio, bo 4500zł za ten mniejszy, czyli 17-20kW. Niestety na razie jeszcze nie jest podłączony, dopiero co go kupiliśmy, a Pan od instalacji wkracza dopiero we wtorek. U Ciebie będzie na pewno szybciej działał, więc czekam na relacje :wink:

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za jaką kupiliście ten mniejszy model jest bardzo dobra !!!

Widac trafiliście ze model był gdzies w hurtowni..my czekalismy u producenta aż się zrobi przy okazji mamy już nową wersję;) chociaż wy pewnie też?Na początku to nam było na ręke opóźnienie bo niemieliśmy porobionych paru rzeczy..ale jak co sie zrobiło co sie zrobić miało a pieca nadal niebyło to można było dostac białej gorączki...ech...

Dzisiaj małż z pracownikiem go podpinają do instalacji mam nadziej ze się uda...i nic niebraknie bo dziś sobota i pozamykane wszytsko..ja niebawem jade na inspekcję ;)i jak bedzie co to zdam relacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj z tym ciepłem to prawda od soboty wygrzewamy dom ,podłogówki i powiem tak zaje..fajnie ciepło jest......w bluzie z długim rękawem niepochodzi się bo za goraco ...........

Zobaczysz zanim się obejrzysz a będzie wybierac kominek :wink: bo tempo pracy też macie dobre...zaglądam do ciebie to wiem :wink: a w sprawie kominka to oczywiście możesz na mnie liczyc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że twoi płytkowi faworyci to to samo co i mnie się podoba - caffeteria, harion itd - ja też się nad nimi zastanawiam - tylko że mam łazienkę od północy i nie bardzo moge użyć w nadmiernej ilości tych ciemniejszych wersji kolekcji - a one baaardzo mi się podobają. jestem ciekawa jak to wyjdzie u was - widzę w projekcie że nie planujecie zapłytkować całych ścian w łazience - ja też się zastanawiam czy tak nie zrobić...

pozdrawiam i życzę powodzenia przy dalszych nienajlżejszych wyborach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytki w górnej łazience caffeteria zaczynaja się kłaść,rano wydrukowalam projekt i zawiozłam na budowe,szwagier ma mu pomóc bo pracownikowi daliśmy dziś wolne aby mógł pojechac na groby...

Łazienka wybitnie duża niejest to znaczy podłoga i owszem ok 10m2 ale sciana ze skosem...na których płytek niebedzie... za recznikowcem jak i kabiną płytki będą i żeby głupio niewyglądało to sciana bedzie wylozona płytkami do wysokości drzwi,tam gdzie misa wc sciana jest po skosie więc tez szału niebędzie,pogladowy projekt wkleiłam dziś do dziennika.... :oops:

W dolnej łazience płytki bedą do wysokosci ok 140cm powyżej bedzie pomalowane,wyższe płytki będą za recznikowcem i tyle....płytki do samego sufitu dawno temu przestały mi sie podobać...sądze ze tak bedzie lepiej

Dzieki za życzliwe słowo.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...