Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Rozwany-ch inaczej


Recommended Posts

Witaj Jolasiu :D drewno to merbau kolor na zdjeciu troche odbiega od reala ale jest to jeszcze surowe drewno po olejowaniu bedzie miał całkowicie inny odcien ciemniejszy,drewno te rowniez bedzie na blacie umywalki wiec mysle ze bedzie dobrze ..co do obserwacji to ja mam was równiez na oku :wink: Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 258
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:oops: witam bardzo serdecznie!! Podglądam wasz foto dziennik i zazdroszczę postępów w wykańczaniu. Przed nami jeszcze bardzo daleka droga, na razie architekt robi projekt, a my zbieramy informacje dotyczące budowy, ogrzewania, wykańczania ...itp. Zastanawiamy sie nad ogrzewaniem podłogowym (elektrycznym) . I tu moja prośba, czy mogłabyś coś więcej napisać o twojej podłogówce?? Jaki koszt założenia, co do tego jest potrzebne ( mam na myśli elementy podłogówki np. przewody..itp)?? I czy możesz już powiedzieć jaki będzie koszt eksploatacji takiego ogrzewania. Zauważyłam, ze macie jeszcze piec,więc podłogówka nie jest waszym głównym źródłem ciepła???

Przepraszam, że tyle pytań, ale wszędzie szukałam konkretnych informacji i wydaje mi się, że najlepiej u kogoś kto zna tę sprawę z praktyki!!! :oops:

PS. Bardzo mi się wasz domek bardzo podoba!!!!! :p :p :p :p :p :p

Pozdrawiam i dziękuje. Meg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie i mam nadzieje wkrótce oglądać i twoj fotodziennik :wink: jesli chodzi o podłogówkę to u nas jest podłogówka "wodna"czyli połaczona z c.o co tłumaczy stojący piec.... na całym dole mamy tylko podłogowkę na gorze w sypialni i pokoju corki grzejnik,pokoj "nad garazem"rowniez podłogówka...jesli chodzi o koszty to szczerze niewiem ile to kosztowało jakby wszystko zsumowac my kupowalismy materiał na "raty"w roznych miejscach rury pex z allegro wavina...rozdzielacze tez allegro...pomy i inne ustrojstwa w miejscowych sklepach.....cała instalacje rozkładał moj maż z pracownikami...w obecnym domu mamy podłogowkę i w nowym niewyobrazalam sobie aby jej niebyło niepatrzac na koszty :wink: Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj zebys wiedziała ze walczymy mamy zamiar wprowadzic się na świeta wielkanocne :D trzymaj kciuki zeby się udało :D

odnosnie lampy to u nas zawisły dwie w korytarzu kupilam je na allegro za fajne pieniadze cos koło 50-60zł sztuka :D jedyna wada według mnie i na którą niezwrociłam uwagi przy zakupie :oops: to zarowki halogenowe ktore minimalne jakie mozna kupic to 60w x2 zarowki w oprawie maja i jak zapalimy dwie sztuki to jedyne 240 w :o i okropnie jasno,dziś mąż oswiadczył ze przerobił je na normalne zarowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[wpisy przeniesione z dziennika budowy]

 

Witam

:D

odnośnie podłogi na powyższych fotkach - sypialnia- mam pytanko- jaki to producent, kolor ?

Pozdrawiam[/i]

 

Witam na początek........ prosze o zadawanie pytań w komentarzach a nie w dzienniku.... :D dziennik jest tylko do moich wpisów :wink:

 

producentem paneli jest Kronoryginal ....kolor Afzelia Malay

 

Przepraszam, że robię bałagan w Twoim dzienniku, ale tak się zapatrzyłam na tę śliczną podłogę, że nawet nie zauważyłam, że to dziennik....

Pozdrawiam

:wink:

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik50092.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Faktycznie tępo ostre i gratuluje doborów kolorów, a łóżko super ;), bardzo podoba mi sie ten patent z deskami w salonie, u siebie jednak najwyżej zrobię "abarot" albo blachę przy kominku, bo podłogi całe drewniane. Trzymam kciuki za przeprowadzke w kwietniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...